Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006826 defa)

Tom Hanks, Maldonado ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15900 : 13 Şubat 2024, 14:43:40 »
Bu takımın yabacıları çok sıradan. Yerli meselesinden önce yabancıların cidden işe yarayan adamlar olması lazım. Şahsen Davis, Motley ve belki Wilbekin'den başkasını bu takımda bir saniye tutmam. Elimde olsa, bunları da tutmayabilirim de yerine koyabileceğin adam da pek yok artık piyasada.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15901 : 14 Şubat 2024, 05:34:47 »
Furkan daha kafasini toparlayamamis gibi... Uzun kontrat da istemiyor…. Ben en az 1,5+1 gibi imzalar sanıyordum. 4 aylik kontrat istiyormuş sadece.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15902 : 14 Şubat 2024, 09:33:55 »
Gelmezse zerre kadar umurumda olmaz. Sevdiğim bir oyuncu da değil. Cedi ile NBA çöplüğünde millet bunu farkedip de kovana kadar küpünü doldurmuş bir isim. Bir de kendisini ağırdan satıp da yok menajeri nba'de klüp bakıyormuş falan gibi açıklamalar yapıyor. NBA oyuncusu havaları ile takımın zaten olmayan havasını iyice bozacağını düşünüyordum zaten.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #15903 : 14 Şubat 2024, 10:39:07 »
Furkan, NBA de öyle ya da böyle kontrat bulabilir. Hatta belki NBA bütçesinin geneli düşünüldüğünde EL de kazanabileceğinden de fazla kazanabilir. Menajerinin bağlantıları vs Furkana bunu fısıldamaması mümkün değil. Asıl soru şu; Furkan NBA sirkinde sıradan bir oyuncu olmaktan mutlu olup orada vasat takımlarda başarı olmadan devam etmek mi istiyor, yoksa EL de çok daha büyük rollerde tepeye oynamak mı istiyor... Mantığı çok para kazanayım, sonra nasılsa EL den bir takıma kapak atarım ise, yaşı genç illa ki tutabilir ama tutmayanları da gördük biz! Bazen tren kaçmadan binmek gerekli...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15904 : 14 Şubat 2024, 20:42:11 »
Yalnız şunu yazmak istiyorum: Düşük olasılık ama eğer olur da Zagars sağlıklı olursa muazzam potanslyel hala. Dünya Kupası highlightlarına baktım da Saras niye beğeniyor anladım çünkü eleman Saras'ın kendisi. Savunması da iyi hali üstelik. Olur da bu şansızlığını yenerse harika olacak.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #15905 : 15 Şubat 2024, 04:45:09 »
Yalnız şunu yazmak istiyorum: Düşük olasılık ama eğer olur da Zagars sağlıklı olursa muazzam potanslyel hala. Dünya Kupası highlightlarına baktım da Saras niye beğeniyor anladım çünkü eleman Saras'ın kendisi. Savunması da iyi hali üstelik. Olur da bu şansızlığını yenerse harika olacak.

Zagars gercekten cok umit veriyor.... ama su subenin ustundeki sakatlik laneti bir gitse de rahat rahat izlesek oyunculari

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #15906 : 15 Şubat 2024, 04:49:24 »
Furkan, NBA de öyle ya da böyle kontrat bulabilir. Hatta belki NBA bütçesinin geneli düşünüldüğünde EL de kazanabileceğinden de fazla kazanabilir. Menajerinin bağlantıları vs Furkana bunu fısıldamaması mümkün değil. Asıl soru şu; Furkan NBA sirkinde sıradan bir oyuncu olmaktan mutlu olup orada vasat takımlarda başarı olmadan devam etmek mi istiyor, yoksa EL de çok daha büyük rollerde tepeye oynamak mı istiyor... Mantığı çok para kazanayım, sonra nasılsa EL den bir takıma kapak atarım ise, yaşı genç illa ki tutabilir ama tutmayanları da gördük biz! Bazen tren kaçmadan binmek gerekli...

26 yasinda bir oyuncu... yani bir patlama yapayim hirsi olmasi lazim, nba hirsi yerine... Zaten o patlamayi yapsa, NBA de de yerini bulabilir. Ama ucuncu guard rotasyonunda yer ariyor hala ... garip.
Hatta BJK in teklifine bile evet diyebilir 4 ay icin form grafigi yakalamak adina. Bu bile mantikliydi. En azindan mac ritmi icin... ama hala 100-200 bin dolar pesinde.

Neyse bence yaza kadar ustune bir daha konusmaya gerek olmayacak. Ne yapiyorsa kendine yapiyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #15907 : 15 Şubat 2024, 04:53:08 »
Gelmezse zerre kadar umurumda olmaz. Sevdiğim bir oyuncu da değil. Cedi ile NBA çöplüğünde millet bunu farkedip de kovana kadar küpünü doldurmuş bir isim. Bir de kendisini ağırdan satıp da yok menajeri nba'de klüp bakıyormuş falan gibi açıklamalar yapıyor. NBA oyuncusu havaları ile takımın zaten olmayan havasını iyice bozacağını düşünüyordum zaten.

Cedi icin katilmiyorum. O rolunu buldu, ve iyi de performans veriyor bu rolde. En az 4 sene daha oynar NBA de iyi kontratlarla.
32 den sonra avrupaya doner.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15908 : 15 Şubat 2024, 20:30:17 »
Keenan Evans transfer olasılığını çok merak ediyorum.

Sport Digital’da Murat Murathanoğlu hep o geliyormuş gibi konuşuyor.

Ama guard bulmanın çölde su bulmak gibi olduğu Euroligde, Evans’ı bize bırakırlar mı pek mümkün gelmiyor bana.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15909 : 16 Şubat 2024, 11:01:30 »
Kadromu güncelliyorum:

Evans-Madar-Zagars
Wilbekin-Melih-Onuralp
Tarık-Noua
Hayes-Moneke-Metecan
Motley-Sertaç

Bu kafaya sahip bir Furkan'ı hayatta takımda istemem. G-League yakışır kendisine. Bir kaliteli 4-5 ile güzel kadro gene de.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #15910 : 16 Şubat 2024, 13:23:15 »
Kadromu güncelliyorum:

Evans-Madar-Zagars
Wilbekin-Melih-Onuralp
Tarık-Noua
Hayes-Moneke-Metecan
Motley-Sertaç

Bu kafaya sahip bir Furkan'ı hayatta takımda istemem. G-League yakışır kendisine. Bir kaliteli 4-5 ile güzel kadro gene de.

Furkan düşüncenize katılıyorum. Kafası burada olmayan hiçbir ismin kadroda yeri olmaması lazım. Bunun canlı örneklerinden birisi Dorsey.

Kadroya baktığımda 3 ve 5 eksikliği çok bariz. Bu iki pozisyona aklı başında iki isim eklenebilirse kağıt üzerinde güzel görünüyor. Yine tekrarlayacağım ama herkesin aksine ben hala Calathes'in kadroda olmasını istiyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #15911 : 16 Şubat 2024, 14:07:38 »
Kadromu güncelliyorum:

Evans-Madar-Zagars
Wilbekin-Melih-Onuralp
Tarık-Noua
Hayes-Moneke-Metecan
Motley-Sertaç

O kadar bütçe sıkıntımız var ki 8 yabancı ile de olur diyorsun yani :)
Calathes / Pierre / Melli gibi bir 4,5 numara. Bu üçünden ikisi de olursa kadron tamamdır. Ben Pierre + Melli gibi bir 4,5 numaraya tamam diyorum.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2024, 14:10:12 Gönderen: friend-chip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15912 : 16 Şubat 2024, 14:20:14 »
Kadromu güncelliyorum:

Evans-Madar-Zagars
Wilbekin-Melih-Onuralp
Tarık-Noua
Hayes-Moneke-Metecan
Motley-Sertaç

Top 8 yapar mı şüpheli. Bu seneki kadrodan iyi mi orası daha da şüpheli. İki sorunun cevabı da büyük ihtimal hayir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #15913 : 16 Şubat 2024, 14:36:51 »
Hani oyun zekası diyoruz ya Monekede öyle.Bakın Baskoniadan alınan oyuncular randıman vermiyor.Az Henry verdi düz olduğu için.Baskoniadan oyuncu alınmamalı.Baskonia kendi oyun planına sistemine göre kasaba takımına transfer ediyor.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2024, 14:41:29 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #15914 : 16 Şubat 2024, 15:03:36 »
Sedertekis olası transferinede şüpheyle bakıyorum.