Futbol > Can Bartu Türk Futbol Forumu

Türkiye Süper Ligi

<< < (265/265)

Tom Hanks:
Galatasarayda Süheyl Batum denen isim aday olacakmış.Sportif direktörleri Drogba.Farketmez kulubün muhasebecisini getirsinler yine şampiyonlar.Konusunda uzman biri olsada Anayasa hukukçusu azılı düşmandır açıklamakarı var hakkımızda.

Tom Hanks:
Yeni nesil Galaatasaraylı oluyor miti var.Ne kadar nerde nerde istatıki araştırmalar yapıldı.Artık çoçuklar E -Spor denilen spor dalına yönelirken ve buna ilaveten buz hockeyi Amerikan futbolu gibi yeni  filizlenen dallar varken.

A oluyorlarsada Galatasarayın kirli bir camia olduğunu anlatıp başarı için herşey mübahtır denilen bir sloganla hareket ettiiğni söyleyip ikna et yada futbol sevmesin.

efeovic:

--- Alıntı yapılan: Tom Hanks - 08 Mayıs 2024, 14:36:51 ---Yeni nesil Galaatasaraylı oluyor miti var.Ne kadar nerde nerde istatıki araştırmalar yapıldı.Artık çoçuklar E -Spor denilen spor dalına yönelirken ve buna ilaveten buz hockeyi Amerikan futbolu gibi yeni  filizlenen dallar varken.

A oluyorlarsada Galatasarayın kirli bir camia olduğunu anlatıp başarı için herşey mübahtır denilen bir sloganla hareket ettiiğni söyleyip ikna et yada futbol sevmesin.

--- Alıntı sonu ---
6-7 yaşındaki çocuklara bunu nasıl anlatmayı düşünüyorsun? ben yaşım gereği 7 yılda 5 kez şampiyon olan, şampiyonlar liginde çeyrek final oynayan bi fenerbahçeyle başladım futbol izlemeye. benim ilkokul sınıfımda 25-30 kişi fenerliydi. alexlere, carloslara falan girmiyorum bile. o yaştaki çocuğa bizim şampiyon yapmıyolar, onlar kirli kulüp falan diye anlatamazsın. öğretirsen anca bu yaşta öğretirsin zira kimse 14-15 yaşında takım değiştirmez.

Tom Hanks:
Anlatılır çoçuk diliyle aksanıyla.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git