Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89235 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Herbalife Nutrition KBSL (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #210 : 03 Nisan 2022, 18:45:05 »
Yabancı sayısının 3 olması konusundadır herhalde.

Evet abi, "geç bile kalındı" demiş kendisi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #211 : 03 Nisan 2022, 19:12:55 »
Boyle örümcek kafalı zihniyetlerden nefret ediyorum. Dunya asmis bunu, senin yerlin avrupada, uzakdoguda asyada oynuyor, elin yabancisi da sende. Sene 2022 hala yabanci sayısı tartışılıyor. Üstüne üstelik bizim belki de 1 hafta sonra eurolague kupası kaldıracak ve bunu da takimdaki yabancılar sayesinde yapacak takim kaptanım boyle bir açıklama mi yapmis. Vay bu yerli oyuncularin zeka seviyesine vay.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2022, 19:13:08 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #212 : 13 Nisan 2022, 17:33:05 »
Çukurova maç kadrosunda mcbride yok,görülen o ki faturanın kesildiği ilk isim o olmuş takımda,bence doğru da bir karar olmuş,ama acaba bundan sonraki hiçbir maçtada aynı şekilde kadroya alınmamaya devam edecek mi,yoksa bu sadece olayın etkisi henüz geçmediği için geçici bir süreliğine alınmış bir karar mı

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #213 : 13 Nisan 2022, 19:59:36 »
Hartley sakatlandı sezonu kapadı muhtemelen.Bu arada 73 80 mağlup ettik.Onlarda moralsiz.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #214 : 13 Nisan 2022, 20:19:38 »
Hartley sakatlandı sezonu kapadı muhtemelen.Bu arada 73 80 mağlup ettik.Onlarda moralsiz.

Mcbride a kaldılar yine desene.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #215 : 13 Nisan 2022, 22:51:56 »
Harthely sakatlığı adele sakatlığı gibi duruyor sezonu kapatacak bir durum yoktur. Mcbride da kenarda oturuyordu maçta herhangi bir sıkıntı yok bence . Lapena maç sonu klasik şovunu yapmış taraftarlık duygularını kullanarak. Enerjisi olmayan oyuncuları oynatmasaydı madem neredeyse 40 dk . Şu sopron’u 3 oyuncu olmasa da yenmesi lazım fenerin hiç bahane üretip kendini acındırmaya gerek yok. Bir de kendim hastaydım falan demiş çok umrumzuda cidden ne hali varsa görsün. Taraftar falan bekliyormuş bir de daha çok bekler

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #216 : 13 Nisan 2022, 23:52:02 »
Gkdenolacajrir seneye bende salondayım inşallah.Elestiri ayrı öfke sinirlenmek ama bu ayrı.spir bu.Cok dramatize etmeyede gerek yok.A disiplinsizlik var bu sağlanmalı.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #217 : 14 Nisan 2022, 00:52:42 »
Harthely sakatlığı adele sakatlığı gibi duruyor sezonu kapatacak bir durum yoktur. Mcbride da kenarda oturuyordu maçta herhangi bir sıkıntı yok bence . Lapena maç sonu klasik şovunu yapmış taraftarlık duygularını kullanarak. Enerjisi olmayan oyuncuları oynatmasaydı madem neredeyse 40 dk . Şu sopron’u 3 oyuncu olmasa da yenmesi lazım fenerin hiç bahane üretip kendini acındırmaya gerek yok. Bir de kendim hastaydım falan demiş çok umrumzuda cidden ne hali varsa görsün. Taraftar falan bekliyormuş bir de daha çok bekler
Hasta değilken çok düzgün koçluk yapıyordu sanki takımada,bir de bahane sunmuş kendince,insan o final maçından sonra şöyle bir istekte bulunmaya utanır,bir de konuşmasında ileride euroleaguei kazanacağız gibisinden bir şey demiş,umarım ciddi ciddi bununla devam gibi saçmalığın daniskası bir plan yoktur şubenin aklında,sezon bittiği gibi bir an önce sepetlememiz lazım,en son kanada söylentileri dolaşıyordu,umarım bir an önce defolup giderde artık şu takıma gerçekten lider bir koç getirmek için uğraşılır.Hoş,bu uğraşın verileceğine dair hiçte inancım yok ama,belki bozuk saat misali bir kez olsun doğruyu gösterirler diye de hayal kurmuyor değilim

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #218 : 14 Nisan 2022, 01:16:30 »
Kadın baskette taraftarın beğeneceği koç yok.2 tane iyi yabancı koç geldi. ratgeber ve Garnieri.Ratgwber neyse de Garnieri bile beğenmedi taraftar Ondan yabancı koça karşıyım yerli gelsin zaten artık hedef yerel lig

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #219 : 14 Nisan 2022, 12:35:14 »
Kadın baskette taraftarın beğeneceği koç yok.2 tane iyi yabancı koç geldi. ratgeber ve Garnieri.Ratgwber neyse de Garnieri bile beğenmedi taraftar Ondan yabancı koça karşıyım yerli gelsin zaten artık hedef yerel lig
Taraftarın Garnier'yi beğenmemesinden daha doğal bir durum yok çünkü kadın iyi koç değildi, biraz daha ileri gitmek gerekirse Lapena bile daha iyi koç. ELW'de gayet yüksek bir bütçeyle son 10 yılın en kötü Fenerbahçe'sini izletti, Prag'dan iki maçta 50 sayı fark yedi ve ligde iki yabancılı Galatasaray'ı son beş dakikada eleyebildi, Ydü serisi hariç iyi koçluk yaptığı bir dakika bile yoktu, bizden ayrıldıktan sonra çok iyi kadrolara rağmen Fransa'da da çuvalladı zaten

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #220 : 14 Nisan 2022, 12:41:57 »
Bize gelmiş en iyi koç bence Dike'tı. İlk döneminde Penny'nin bağlarının kopmasına, ikinci döneminde ise kurulan saçma sapan takıma takıldı. Kıta dışı diye seçtikleri oyunculardan biri Marissa Coleman'dı yahu.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #221 : 14 Nisan 2022, 12:45:15 »
İsmi iyi diye bir koçu beğenmek zorunda olduğumuzu düşünmüyorum. Garnieri izledik yani ortada oynanan doğru düzgün bir basketbol yoktu. Beklenti ve oynatılan basketbol açısından bence dikeoulastan daha iyi bir koç gelmedi şu şubeye. Ben şahsen gs de çalışmış maljkovic’in iyi koç olduğunu ve fb yönetiminin onu getirmesi gerektiğini düşünüyorum ama büyük ihtimal george veya roberto dan biri gelir seneye

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #222 : 14 Nisan 2022, 12:51:22 »
Aman Roberto gelmesin. O da ayrı Allah'lık bir adam. Avenida'yı da rezil etti bu Final Four'da.

Hoş, Iniguez gelirse Lapena'dan daha başarılı olur çünkü çalışkan bir insan Lapena'nın aksine. İşin şov kısmından ziyade sahaya bakacağı için Alina'ya 38 tane orta sahadan şut attırmazdı. Ama ilk tercihim, hatta ilk üç tercihim arasında kesinlikle olmaz.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #223 : 14 Nisan 2022, 13:14:42 »
Aman Roberto gelmesin. O da ayrı Allah'lık bir adam. Avenida'yı da rezil etti bu Final Four'da.

Hoş, Iniguez gelirse Lapena'dan daha başarılı olur çünkü çalışkan bir insan Lapena'nın aksine. İşin şov kısmından ziyade sahaya bakacağı için Alina'ya 38 tane orta sahadan şut attırmazdı. Ama ilk tercihim, hatta ilk üç tercihim arasında kesinlikle olmaz.
Bu sezon elw da yılın koçu ödülü alması tercih açısından biraz yanıltıcı olabilir gibi geliyor bana,eğer tercihler arasında varsa bununda küçümsenmeyecek derecede bir etkisi olabilir diye düşünüyorum,keşke dike ı bir şekilde ikna edebilsek
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2022, 13:39:14 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #224 : 14 Nisan 2022, 13:54:53 »
Bu arada tw da dolanırken bir haber gördüm şimdi,ne kadar doğrudur bilemiyorum. “Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nda Mayıs ayında veda edecek olan koç Viktor Lapena'nın yerine geçtiğimiz dönemlerde takımı çalıştıran George Dikeoulakos'ın geleceği ve Yunanlı hoca ile yıllık 150 bin Euro'ya prensipte anlaşıldığı haberleri kulağıma geliyor! Bekleyelim, görelim.”(Meriç Tunca)