Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89347 defa)

iloturo ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Herbalife Nutrition KBSL (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #225 : 14 Nisan 2022, 14:20:14 »
Ben de sağdan soldan yeni koç Dike diye okudum ve duydum. Zaten gidilebilecek başka hoca da yok gibi. Muhtemelen öyle olacaktır, hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #226 : 14 Nisan 2022, 14:53:27 »
Ben de sağdan soldan yeni koç Dike diye okudum ve duydum. Zaten gidilebilecek başka hoca da yok gibi. Muhtemelen öyle olacaktır, hayırlısı olsun.
Bence de,mesela hejkovada çok iyi bir tercih olabilirdi bizim için ama o da pragdan kolay çıkmazdı muhtemelen,en azından yıllar sonra dike ı geri getirmeyi akıl edebildiler,bu da bir gelişmedir,bakalım fırat okullara lapenalara hakettiklerininde üstünde sundukları kadroları layığıyla dike a da teslim edebilecekler mi

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #227 : 14 Nisan 2022, 15:26:16 »
Hejkova gelmez. Rahatını bozmaz orada.

İnşallah... Coleman'sız kadro yönetsin Dike abim. Zamanında eski Miami koçuna çok benzerdi, ona da yazmıştım bunu Face'ten yıllar evvel jasdjha. Sempatik adamdır. Lapena arsızı gibi şovmen değildir ama.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #228 : 14 Nisan 2022, 15:52:05 »
Hejkova gelmez. Rahatını bozmaz orada.

İnşallah... Coleman'sız kadro yönetsin Dike abim. Zamanında eski Miami koçuna çok benzerdi, ona da yazmıştım bunu Face'ten yıllar evvel jasdjha. Sempatik adamdır. Lapena arsızı gibi şovmen değildir ama.
Kesinlikle,lapena en ufak bir önemli galibiyetinde hemen taraftara 2-3 süslü cümleyle güzellemeler yapıp yaranmaya çalışıyor direk,inanılmaz iticileşti artık benim gözümde,dikeoulakos hoca hayatta girişmez böyle boş işlere,tek soru işareti hocaya o dönemki gibi bölük pörçük mü yoksa net bir kadromu verileceği,aslında eka tehdidide ortadan kalkmışken en hazır kadroyu kurmak için müthiş bir fırsat gelecek sezon,umarım yönetimde farkındadır bunun

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #229 : 14 Nisan 2022, 16:06:29 »
Kesinlikle,lapena en ufak bir önemli galibiyetinde hemen taraftara 2-3 süslü cümleyle güzellemeler yapıp yaranmaya çalışıyor direk,inanılmaz iticileşti artık benim gözümde,dikeoulakos hoca hayatta girişmez böyle boş işlere,tek soru işareti hocaya o dönemki gibi bölük pörçük mü yoksa net bir kadromu verileceği,aslında eka tehdidide ortadan kalkmışken en hazır kadroyu kurmak için müthiş bir fırsat gelecek sezon,umarım yönetimde farkındadır bunun
Ya bu Lapena doğru düzgün İngilizce de konuşamıyor. Geçen sene bir molada dikkatimi çekmişti; tahtaya bir şeyler çizip Jasmine Thomas’a ok? Alright? Gibi şeyler söyledi. Jasmine “ne diyor lan bu?” diye ters ters suratına bakıyordu.

Tanıdığım bir makine mühendisi var. Bir Alman vakıf şirketine genel müdür olarak abisinin vasıtasıyla geldi. Oysa gemi mühendislerinin yapacağı bir iş o. Abisi yardım ediyor, altındaki kadro da fena değil. Şirket de zarar etmiyor ama kar da yok. 150 bin maaş alıyor. CEO seviyesinde diğer imkanlar… Bu kariyer şansı bir bu bahsettiğim adamda bir de Lapena da var sanırım.

Kanada milli takımında ipliği pazara çıkar …

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #230 : 14 Nisan 2022, 16:39:57 »
Ya bu Lapena doğru düzgün İngilizce de konuşamıyor. Geçen sene bir molada dikkatimi çekmişti; tahtaya bir şeyler çizip Jasmine Thomas’a ok? Alright? Gibi şeyler söyledi. Jasmine “ne diyor lan bu?” diye ters ters suratına bakıyordu.

Tanıdığım bir makine mühendisi var. Bir Alman vakıf şirketine genel müdür olarak abisinin vasıtasıyla geldi. Oysa gemi mühendislerinin yapacağı bir iş o. Abisi yardım ediyor, altındaki kadro da fena değil. Şirket de zarar etmiyor ama kar da yok. 150 bin maaş alıyor. CEO seviyesinde diğer imkanlar… Bu kariyer şansı bir bu bahsettiğim adamda bir de Lapena da var sanırım.

Kanada milli takımında ipliği pazara çıkar …
Evet abi ;D ciddi anlamda sıkıntılı ingilizcesi,diğer kısımda ise belki örneğini verdiğiniz olaydan bile daha şanslı konumdadır kendisi elinde şöyle bir kadro varken,kanada da baya büyük patlayacak zaten,nereye isterse gidebilir artık

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #231 : 14 Nisan 2022, 17:15:56 »
Latinler  kötü konuşur Ingilizceyi.Dil yapılarından dolayı yine uzak doğulular öyle.Gayet anlaşılıyor Rafa Nadal misal yine berbat ötesi İngilizcesi anlaşılıyor.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2022, 17:16:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #232 : 14 Nisan 2022, 17:22:59 »
Latinler  kötü konuşur Ingilizceyi.Dil yapılarından dolayı yine uzak doğulular öyle.Gayet anlaşılıyor Rafa Nadal misal yine berbat ötesi İngilizcesi anlaşılıyor.

Tom abi bu sefer hakkı söyledi... Latinler pek Cermen asıllı dilleri (İngilizce, Almanca vs.) konuşamaz.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #233 : 14 Nisan 2022, 17:39:22 »
Latin olması kelime haznesini geliştirmesine de engel mi? Adam tüm seti 4-5 kelimeyle anlatmaya çalışıyor :)

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #234 : 15 Nisan 2022, 00:04:28 »
Lapena hocamın kelime haznesini geliştirmesine gerek yok, adam hâl dili ile anlatıyor oyunculara seti. Sırf karizmasıyla... Konuşmasına hacet kalmıyor. Bir de konuşabilse neler yapacak kim bilir.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #235 : 15 Nisan 2022, 00:18:08 »
Marina Maljkovic olmaz mı bize nerde bilmiyorum ama

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #236 : 01 Mayıs 2022, 17:07:42 »
Garip bir maç yapıyoruz. McBride umarım seneye bizden uzak nereye yakın olursa olur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #237 : 01 Mayıs 2022, 17:15:06 »
Mcbridei alana da sabally bedava veririz umarım. O boy ve fizikle bu kadar kontrolsüz ve yeteneksiz olmak büyük meziyet ister.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #238 : 01 Mayıs 2022, 17:19:49 »
Sen sene bitmeden hoca değiştirsen böyle olur.Resmen klasik Ali Bey mobbingi.Nasil Obrayi kacirdilsrsa Lapenayida kaçırdılar.Her sene şampiyon olamayız.Takim 3luk atamamış suçlu Lapena.Seneye alt kupaya gidiyoruz.Lapenanin seneye Çukurova yapacağını tahmin ediyorum.Cokbdegerli koçu kaçırdık.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2022, 17:20:55 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #239 : 01 Mayıs 2022, 17:23:02 »
 ;D ;D

Takım leş. Şalterleri indirmişler. Mevcut takıma şu an hiç kimse etki edemez. Mc Bride tamamen bitmiş , artık ondan fayda gelmez.