Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89308 defa)

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Herbalife Nutrition KBSL (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #285 : 15 Mayıs 2022, 17:34:02 »
Her ne olursa olsun Avrupa'yı tamamen bir kenara birakiyorum son 23 yılda 21 final oynayıp (diğer 2si de yarı final) 16 şampiyonluk almak çok büyük bir başarı. Kırgınlığım ve kızgınlığım hala gecmedi ama bu konuda da tebrigi hakediyorlar.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #286 : 15 Mayıs 2022, 17:39:24 »
Eksiklikleri olan bir takımı değil,takımın en önemli oyuncuları gitmiş bir takımı yendik.Yani yendiğin takımın %90'ı gitmiş zaten.
O %90 kalsaydı,yenerlerdi bizi orası kesin.McBride ve final maçlarının ne anlama geldiğini çok iyi biliriz.

Neyse,tebrikler takıma.Tek kupa almayı başaran şube oldular.
Kime göre neye göre yeniyorlardi, ligde iki maçta da yendik, Lapena'nın takımıyla Maljkovic'in takımı birbirinin kopyası olacak diye bir kural mi var yani, Nesibe Aydın da gayet dirençli takım ama son iki maç terlemedik bile o seride, kötü bir koçun kara lekesi geçmişte kaldı oldu bitti, yeni bir hocayla önüne bakacaksın işte

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #287 : 15 Mayıs 2022, 17:40:22 »
Takım şampiyon olmuş ağıt mi yakalım.Ligde önemli değerlidir hel burda.Yarida elemden sene ilk organizasyonda olmayacaktın.Mucize o maç.Illginc Hayır lisans çıkarıp oynasalardı değerli oyuncularını yine alırdık vence 3 2 biterdi muhtemelen..Seneye muhtemelen avrupada kupa alacaknekibi yendik.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2022, 17:41:04 Gönderen: Tom Hanks »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #288 : 15 Mayıs 2022, 17:43:05 »
Obradovic diye biri dünyaya gelmemiş olsa erkek basketbolda da yıllarca çuvallıyordun, bir piyango isabet etti ve mükemmel bir Euroleague kültürü oluştu, belki bu şube de Maljkovic'le aynı dominasyonu yakalayacak, 21. yüzyılda 16 sampiyunluk kazandı bu takım ve maksimum 3'ünde sana denk rakipler yoktu, Avrupa kupası alamadın ama doğru kimyayla alırsın olur biter, ne bu elindekini degersizlestirme çabası ya itin bir tarafına sokunca rahatlıyor musunuz şu takımları

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #289 : 15 Mayıs 2022, 17:44:12 »
Takım şampiyon olmuş ağıt mi yakalım.Ligde önemli değerlidir hel burda.Yarida elemden sene ilk organizasyonda olmayacaktın.Mucize o maç.Illginc Hayır lisans çıkarıp oynasalardı değerli oyuncularını yine alırdık vence 3 2 biterdi muhtemelen..Seneye muhtemelen avrupada kupa alacaknekibi yendik.

Hangi kupayı alıyorlar. Kimi aldılar ki EL kazanacaklar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #290 : 15 Mayıs 2022, 17:46:11 »
Mersin baya transfer yapmış üst düzey yıldızları bağlamış deniyor.Bu arada basketbol erkekler haric avrupa katılım rotanı ligdeki dercrn belirliyor bundan yerel organizasyonlar her zaman önemlidir.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #291 : 15 Mayıs 2022, 17:53:57 »
Elbet alırlar kupayı doğru kimya ile filan, atla deve değil şu kupayı almak aslında. UMMC gg olduğuna göre artık hiç değil. Bu takımın kurduğu dominasyon bambaşka hakikaten.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #292 : 15 Mayıs 2022, 22:02:29 »
İşte bunları başarı olarak gören bir zihniyet hala var ne yazikki. Bu şube 5 final oynamış ve tek kupası yok Avrupa'da. İkincilikler başarı olarak görülüyor. Bayan voleybol zirveye çıkmış, Avrupa'yı dünyayı kasıp kavurmus, bugün dünyanın her hangi bir yerinde sarı melekleri bilmeyen yoktur ama Vakifa 7 kez yenilip 4 kupa vermek başarı oluyor. Erkek baskette 5 final 4, 3 final, 1 şampiyonluk aldık. Bildiğin domine ettik Avrupa'yı şimdi emin ol yapilanma kisvesinde Efese yenilip ikinci olmak mesut edecek bizi. Ben bunları kabullenemiyorum. Bu şubeler de bunları haketmiyor. Şu lafları da her sene kaybedilen her finalden sonra duymaktan o kadar sıkıldım ki. Alışkanlık oldu malesef.
Sopronu yenmek için ionescu, meeseman, Ali falan olmasına gerek yok sevgili kardeşim. Şu takımın 20+ fark atması lazım onlara. Bildiğin finallerin kaybeden takım alışkanlığı işte.

Mukayeseyi yanlış buluyorum. Sıraladığınız başarılar 3 Temmuz'dan önceydi. Ekonomisini oturtmuş, Takım sporlarının başat branşlarını içeren 5 alanda 5'te 5 yapan, tribünlerin 11 puan gerideyken bile şampiyonluğa inandığı bir dönem. Sonrasında başımıza gelmedik şey kalmadı. Ekonomisi çökmüş, psikolojik üstünlüğü kaybetmiş bir kulüp, dışlanarak militarize edilmiş travmatik tribünler. Üstüne üstlük her bağlamda iktidar dinamikleri tarafından desteklenen, yaptıkları şeyler hoş görülen 3 diğer takım...
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2022, 22:06:36 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #293 : 15 Mayıs 2022, 22:06:09 »
Fiyasko sezon sona erdi. Lapena nin bu kupada zerre katkısı yok rezil herif. Kendi sahanda, senden çok çok güçsüz bir takıma EL kupa veriyorsun,  bunları yensen ne.

Mc Bride- Williams ablalarım yeni rotanızı oluşturun görüşmemek üzere

Yüzde yüz haklı olsanız dahi bu psikoloji dahilinde daha çok Sopronlar yaşanır. Sevinin be güzel kardeşim. Sevinemiyorsanız da bir üç dört gün bekleyip yazın derim. Yazdıklarımı emir kipi bağlamında algılamayın lütfen, haddime değil. Bir tavsiye hatta bir rica sadece...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #294 : 15 Mayıs 2022, 22:18:24 »
Yüzde yüz haklı olsanız dahi bu psikoloji dahilinde daha çok Sopronlar yaşanır. Sevinin be güzel kardeşim. Sevinemiyorsanız da bir üç dört gün bekleyip yazın derim. Yazdıklarımı emir kipi bağlamında algılamayın lütfen, haddime değil. Bir tavsiye hatta bir rica sadece...

Sevindik güzel abimde bu psikolojiler yüzünden Sopronlar yaşanmıyor. Sopronlar yüzünden psikolojiler böyle. Bunu biz yapmadık, kulüp bizi böyle yaptı. Izleme , takip etme diyeceksin ama öyle de olmuyo elde değil.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #295 : 15 Mayıs 2022, 22:40:35 »
Sevindik güzel abimde bu psikolojiler yüzünden Sopronlar yaşanmıyor. Sopronlar yüzünden psikolojiler böyle. Bunu biz yapmadık, kulüp bizi böyle yaptı. Izleme , takip etme diyeceksin ama öyle de olmuyo elde değil.

Dostum "arkayı Fenerleyelimleri" gören bir jenerasyondanım. Fazlasına gerek yok. İzleme, takip etme falan haddime değil. Galip gelirken dahi verem psikolojisini bırakın diyorum sadece...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #296 : 16 Mayıs 2022, 10:32:40 »
Dostum "arkayı Fenerleyelimleri" gören bir jenerasyondanım. Fazlasına gerek yok. İzleme, takip etme falan haddime değil. Galip gelirken dahi verem psikolojisini bırakın diyorum sadece...

Haklısın bu Fenerbahçe taraftarında ''Verem Piskolojisi'' oluşmuş malesef.Bu kupa böylemi alınmalıydı.Bu gün %90 Şampiyon olacağın belliyken Salonun çoğu boştu.Taraftar çok üzülmüş kırılmış.Haksızda değiller Sopron maçı ve 7 sayı kalmışken 3-2 Vakıfa verdiğimiz maçı hayatım boyunca unutamam.Yoksa Mersin'de olması hak getire o salon tıkabasa dolardı.
Şimdiki gençler çok kırılgan.Ben Adana çocuğuyum.İlk okulda İstanbul'a geldim ve nasıl olduğunu hatırlamadığım Fenerbahçe hastalığına yakalandım.Ben ne yenilgiler gördüm,ama 20 li yıllarda gibi kırılgan taraftar görmedim.Şimdi bende çok kırıldım ama Yinede heyacanla maçı seyrettim yavan kutlamalarıda.Ah kızlar bukadar burukmu geçecekdi dedim içimden.Vallaha atsanızda atamazsınız.Bu bir hastalık ''AlişEN Başkan Fenerbahçe Şampiyon''

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #297 : 16 Mayıs 2022, 11:14:19 »
Haklısın bu Fenerbahçe taraftarında ''Verem Piskolojisi'' oluşmuş malesef.Bu kupa böylemi alınmalıydı.Bu gün %90 Şampiyon olacağın belliyken Salonun çoğu boştu.Taraftar çok üzülmüş kırılmış.Haksızda değiller Sopron maçı ve 7 sayı kalmışken 3-2 Vakıfa verdiğimiz maçı hayatım boyunca unutamam.Yoksa Mersin'de olması hak getire o salon tıkabasa dolardı.
Şimdiki gençler çok kırılgan.Ben Adana çocuğuyum.İlk okulda İstanbul'a geldim ve nasıl olduğunu hatırlamadığım Fenerbahçe hastalığına yakalandım.Ben ne yenilgiler gördüm,ama 20 li yıllarda gibi kırılgan taraftar görmedim.Şimdi bende çok kırıldım ama Yinede heyacanla maçı seyrettim yavan kutlamalarıda.Ah kızlar bukadar burukmu geçecekdi dedim içimden.Vallaha atsanızda atamazsınız.Bu bir hastalık ''AlişEN Başkan Fenerbahçe Şampiyon''
Kurtuluş gençlerdedir her zaman... Benim genel anlamda (sadece burada değil yani) gözlemlediğim daha çabuk ve net tepkiler koyabiliyorlar. Olayları irdelemede jenerasyonlar arası farklılıklar olur zaten. Mutlak diye bir şey de yoktur ayrıca. Düalizm ile ilerler hayat ve kendi yolunu bulur sonuçta... Ayrıca bu bakış farklılıkları yaşlı/genç de ayırmaz. Burada da yaşı bana yakın olanların da benden çok daha farklı düşündüklerini görüyorum mesela. Kötü olan şu olabilir; buradaki tartışmaları bireysel algılayıp diğerlerine karşı hırslanmak, alttan alta laf sokma gayreti içinde kalmak vb... Bu bünyeye de zarar ayrıca  ;D Damarların sertleşir, tık diye gidersin sonra hafazanallah :P Fenerbahçe'nin bünyesine de olan budur belki  :D Buradaki herkes Fenerbahçeli ve herkes bu kulübün iyiliğini/başarısını/şampiyonluklarını istiyor sanırım. Bireysel hırsları, takıntıları ortak ülkünün önüne geçirmek ve bir şampiyonluk anında bile hala o noktadan söylemlerde bulunmak pek de iyi görünmüyor evet...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #298 : 09 Ekim 2022, 09:28:53 »
Ilk hafta takım.oturmadan şampiyonluktaki rakibimiz olan Çukurovayla oynamak iyi olmadı.Gerci ilk maçlar hep zor.Ortada maç.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #299 : 09 Ekim 2022, 16:01:30 »
Maç özelinde zayıf kadro.Sabally takımdan ayrıldı galiba.Meesmann yok.