Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89355 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #765 : 28 Mart 2023, 14:44:20 »
Bizim bu gençlerin top ellerine gelir gelmez şut atma sevdası nereden geldi acaba merak ediyorum. İçeri drive edeyim, turnike atayım, birebir oynayayım, asist yapayım gibi bir dertleri hiç yok maşallah. Top geldi mi salla potaya. Bu şekilde olduğu için zaten kendilerini hiç geliştiremiyorlar.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #766 : 28 Mart 2023, 15:54:10 »
Ben yayına taktım okadar kötüki, bıraktım cızırtıyı, top potaya girmeden sayı yazılıyor. Eskiden hatırlatmışınız futbol maçlarında ses ya önden yada arkadan gelirdi. 2023 te böyle bir şey olurmu yahu.
Gençler için bulunmaz fırsat. Düşünsenize  zamanında yerliler sadece bencte otutur bazen süre bile almazlardı. Tilbe, Melis ve aklıma gelmiyen bir çok kişi bunun yüzünden takımdan ayrıldı.
Gelelim şimdiki gençlere çok daha fazla süre alıyorlar üstüne Gelişimdede oynuyorlar. Bir arpa boyu yol kaydetsene. İçlerinde İdil hariç kimse yok. Elif bir uzuna göre hızlı ve eli temiz. Ama biraz kendini geliştir ya. Gizem ağır olabilir, Elif kadarda hızlı değil ama iyi niyetli oynuyor. Ve kendinden önce hep sağına soluna pas verdi yanılmıyorsam yinede 11 sayısı var. Hocanın elinde bir seçenek oldu. Stokes'de ilk defa iyiydi.
6-31 / 25-53 - - 40-88 / 54-110

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #767 : 28 Mart 2023, 16:13:47 »
Bizim bu gençlerin top ellerine gelir gelmez şut atma sevdası nereden geldi acaba merak ediyorum. İçeri drive edeyim, turnike atayım, birebir oynayayım, asist yapayım gibi bir dertleri hiç yok maşallah. Top geldi mi salla potaya. Bu şekilde olduğu için zaten kendilerini hiç geliştiremiyorlar.
Senin yazını okuduktan sonra düşündüm de bu bazı oyuncularda irsi galiba. Bazen topu alırsın Edwars gibi penegre ederek potaya gidersin, ama bu eline her top geldiğinde pası öncelik düşünmezsen deli deli potaya gidersen kritk maçlarda bunun acısını çekersin. Ama buda biraz hocanın müsade etmesine uyarmamadına bağlı. Olcay, Alperi, Şehmus bunu çok sık yapıyor. Tutyuğu zaman iyide tutmadığında kötü oluyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #768 : 28 Mart 2023, 16:20:46 »
Genç oyuncuları tecrübeli yabancıların arasına serpiştirilerek oynatılmasınındaha iyi olacağını düşünüyorum.Ölü zamanlarda oynatılarak yada hepsi sahaya sürülerek son anlar ilerlemez oyuncu..

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #769 : 28 Mart 2023, 16:54:57 »
Genç oyuncuları tecrübeli yabancıların arasına serpiştirilerek oynatılmasınındaha iyi olacağını düşünüyorum.Ölü zamanlarda oynatılarak yada hepsi sahaya sürülerek son anlar ilerlemez oyuncu..
Evet buda çözüm, hepsi sahaya sürüldümü gelişmeleri daha zorlaşır ama ustaların aralarında topu her eline alan potaya gitme değil pas vermeyi düşünür. Bu gençlerden Elif çok önemli ona özel eğilim vermek zorundayız kumaşı olmasa boş ver derim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #770 : 30 Mart 2023, 17:48:03 »
Böyle maçlarda olabilecek sakatlıklardan o kadar korkuyorum ki. Tam da F4 öncesinde. İdil'di galiba, elinden sakatlanıp çıktı. Umarım ikinci yarı bir sakatlık daha olmadan biter maç.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #771 : 30 Mart 2023, 18:05:55 »
Cumartesi playofflar başlıyor.Rakip Beşiktaş.1300.Saha avantajımız olmadan şampiyonluk mücadelesi vereceğiz.Öncederbi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #772 : 30 Mart 2023, 20:07:28 »
ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nda play-off eşleşmeleri belli oldu

◉ ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Çankaya Üniversitesi

◉ Fenerbahçe Alagöz Holding - Beşiktaş

◉ Galatasaray Çağdaş Faktoring - Nesibe Aydın

◉ Botaş - Emlak Konut

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #773 : 30 Mart 2023, 20:19:04 »
Beşiktaş'ın gelmesi güzel oldu, hem derbi çetelesine ekleriz, hem İstanbul dışına çıkmayız.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #774 : 30 Mart 2023, 20:21:44 »
Mersin 379, gs 279 averaj yapmış, biz 679 averajla ligi bitirmişiz. Zaten bizim 25 sayı üzerinde farkla galibiyet aldığımız maç sayısı 16, Mersin'de ise bu sayı sadece 3. Bedavadan verdik şunlara liderliği.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #775 : 30 Mart 2023, 20:29:19 »
Mersin 379, gs 279 averaj yapmış, biz 679 averajla ligi bitirmişiz. Zaten bizim 25 sayı üzerinde farkla galibiyet aldığımız maç sayısı 16, Mersin'de ise bu sayı sadece 3. Bedavadan verdik şunlara liderliği.
Hem saha avantajını verdik, hem de ne güzel G.Saray ile tokuşacaklardı, şimdi biz yıpranacağız nispeten yarı finalde.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #776 : 30 Mart 2023, 20:58:48 »
MALkoviç yüzünden maalesef. Beni çok yanılttı bu sene.

Yediği bokları ancak iki kupayı da getirerek temizleyebilir. Bunu becerirse kalsın ama oyuncuları da sadece bu kadına bırakmayın, Stokes / Mina devam eder. Böylesi bir eşek bu.

Şu saatten sonra maç bile kaybetmesi, gönderilme sebebi. Bütün senenin emeği şu son 10 maça sıkıştı. Hepsini alıp iki kupayı getireceksiniz. Buna mecbursunuz.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #777 : 30 Mart 2023, 21:09:59 »
Hem saha avantajını verdik, hem de ne güzel G.Saray ile tokuşacaklardı, şimdi biz yıpranacağız nispeten yarı finalde.
BJK den sonra GS mi var. Mersin balıkmıdır nedir geçen sezondada kolay rakiplerle oynarken biz GS ile oynadık. Kaç maçtır 100 yaparken Mersin'e 10 sayı fark yetiyor. Bu gün Ormanspor sert oynadı. Malkovic bunu görmedimi? Olcay sakat, bugünde Alperi, idil, Lagupova direkten döndü ve 30 sayı fark varken bile aslarla oynamaya çalışıyor.
Dün menejer Arzu'yu izledim bugünde Stewart. Yanlış anlaşılırmıyım bilmiyorum ama benim için lig ikinci planda. Yüzdük yüzdük 2 maçlık adaya geldik. Ben onla yatıp kalkıyorum. Sopron maçında zehirlenme ve sakatlıklar olduğu ama bu maçlar için her türlü önlemi alıyoruz dense de ben tedirginim.
Tercih hakkım varsa önce Euroleague Women derim. Neden derseniz ligde bize rakip bile olamıyacak kişiler çok sert oynuyorlar, örneğin bu gün 2 sakatlık olmaması içten değildi. Özellikle Stewart, Meesseman, Wandersloot ve hatta Sabally  Euroleague hayalimiz için çok önemli isimler. Yok Rize, yok Ormanspor yok Bjk yok GS risk taşıyor. Her finale geldiğimizde bir aksilik, sakatlık vb şeylerden bıktım.
Howard olsaydı Raca, Mc Bride Howard'la ligde finale kadar gelirdik. Ozamande as kişiler nasıl antreman yapacak sorusu geliyor ama tansiyonum olmasındanmı bilmiyorum hep düşündükçe titremem oluyor.
Neyse nasılsa benim dediğim olmayacak zaten.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #778 : 30 Mart 2023, 21:17:30 »
Şu an tek ama tek önemli şey gelmeyen kupa.Zaten yerelde lig kupası kaldırıyor takım.Lig Avrupa ayrı kadrolar.Bu arada Nesibe Galatasaray serisi kolay seri değil.Iyi takım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #779 : 01 Nisan 2023, 09:43:49 »
Daha erkene koysaydınız 1030 falan.Neyse zorlu xetbideyimaz sonra çıkacağım.4ĺü final öncesi moral verelim kızlara.Yari başlamaz umarım hemen.