Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89280 defa)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #810 : 04 Nisan 2023, 02:20:23 »
Bizim hoca her maçı neden bu kadar tepkisiz, ruhsuz, gamsız şekilde izliyor? Hakeme itiraz dahi ettiğini gòrmedim hiçbir maçta.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #811 : 04 Nisan 2023, 03:13:12 »
Bu son periyota kadar laylaylom takılıp son periyot savunmada vidaları sıkıp geçme olayını çok yapmaya başladı takım, iyi hoşta f4 te yine başımıza bela olmasa bari bu anlayış, schio değilde prag/çukurova maçında da bu ilk yarıları boş geçme olayı devam ederse işimiz gene yaş bu kenardaki anlam veremediğim sarışın ve ali koç basiretsizliği eklenince :/
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2023, 03:13:55 Gönderen: myildirim »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #812 : 04 Nisan 2023, 09:09:13 »
Bizim hoca her maçı neden bu kadar tepkisiz, ruhsuz, gamsız şekilde izliyor? Hakeme itiraz dahi ettiğini gòrmedim hiçbir maçta.

Senin dediğin konuda benimde kafam karışık. Bu maçta Aziz Akkaya, Baskonia hocası aşırı tepki verirken insan savunamıyor bu kadarda pes diyorsun, Malkovic okadar ruhsuz ve sakinki, böyleside uç nokta. örnek verim, bu maçta kötü oynuyoruz Hocaya bakıyprum bencte otıruyor. Fark 10 sayıya gelince bir zahmet kenara geldi. Ha geldide ne yaptı yine sakim, yine ruhsuz. Yine birçok örnekten biri, Sopron ikinci maçı, Lagupova yüzüne darbe yiyor faul çalınmıyor, bir hoca bir el kol hareketi yapar, yada hakemi çağırır konuşur, Bu oyuncularada yansıyor.yine Baskonia maçında hoca ve şuanki aşırı tepki verip hakemle konuşurken bizim  Malkovic ve oyuncuların tepki vermemeleri bile bana uç nokta geliyor. Aziz Akkaya ve bir çok hocanın oyuncuları azarlaması, bağırması, aşırı bir uç, savunmuyorum ve kızıyorum ama Olcay, Alperi veya öbür oyuncularımızın arka arkaya yaptığı hatalara tepki vermemek yada çağırıp uyarmamasıda uç nokta.
Onun içinde bu kritik noktalarda bu hocadan korkuyorum. MYildirim'ın söylediklerinede hak veriyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #813 : 04 Nisan 2023, 09:10:01 »
Hoca oyuncuları suçluyorda kendisi ne yaptı oturmaktan başka? Sen takım çıkarırken bile hatalısın. Oynamıyan Olcayı oynatana kadar 2 selinide değişimli oynatırım. Ama şu varki ligde işimiz zor demedi demeyin. Kötü oynarken maçı aldık. Epoupa yı alana kadat Bjk nin oyun kurucusunu Dana Evans'ı neden almamışlar. Düşünmedim değil. Biz bu maçı savunmayla aldık. Vandersloot'a gelince ben hala açılmadığını seziyorum açılana kadar lig ve Euroleague bitmez inşallah ben şuana kadar tüm yabancılardan memnunum. Yerliler biraz uysa onlara.
Aklıma gelmişken Evans'ın  skorerliği iyi sms faul atışları kötü bu neden olur sizce.
Abi vandersloot dün çok iyiydi. Hırslıydı, takımı çok çabuk oynatmaya çalıştı, hatta sorumluluk alıp bire bir de oynadı ama etrafında onun dilinden anlayan sadece Stewart ve Meesman vardı. Kadın neredeyse tripple double yapacaktı. Dün özelinde ona böyle bir itham da bulunmak haksızlık. Avrupada da ona çok ihtiyaç var ama bizim dahi koç onu yedek bırakıp Olcay ile ilk 5 başlayabilir Familia maçında. Böyle rakibi şaşırtan can alıcı hamleler yapabiliyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #814 : 04 Nisan 2023, 10:35:43 »
Tam takım olduğumuz için Avrupa maçı olduğu için işi daha sıkı tutacağımıza inanıyorum.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #815 : 09 Nisan 2023, 17:56:32 »
İlk finalist belli oldu. Mersin CBK

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #816 : 09 Nisan 2023, 18:04:17 »
Bu ne saçma iş, bizim seri başlamadan rakibin serisi bitti.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #817 : 09 Nisan 2023, 18:41:13 »
Bu ne saçma iş, bizim seri başlamadan rakibin serisi bitti.
Seri nasıl bitiyor.Yarı final 3 maç üstünden değil mi.?

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #818 : 09 Nisan 2023, 20:44:58 »
Seri nasıl bitiyor.Yarı final 3 maç üstünden değil mi.?
3 maç üstünden. 2 maç alan yarı finale yükseliyor. GS - Nesibeaydın'ı yenerek 2-1 yapmış
Rakip GS.
Herhalde Euroleague Women finalinden sonraya kalmıştır. Sıkıştırmaya kalkmasınlar. Çünkü bizimkiler sahaya alışmak için erken gitmeyi planladılar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #819 : 09 Nisan 2023, 21:10:20 »
Yarı finallerde pardon minimum 3 mac almak zorunluyken niye bu kısalma.Çeyrek 2 zorunlu oluyordu.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #820 : 09 Nisan 2023, 22:21:23 »
Yarı finallerde pardon minimum 3 mac almak zorunluyken niye bu kısalma.Çeyrek 2 zorunlu oluyordu.
Hayır 3 maç üzerinden demek 2 maçı alan kazanır demek.
Final maçına bakmadım ama genelde 5 maç üzerinden oluyor 3 alan kazanıyor..
Botaş maçında olaylar olmuş federasyon yanımızda olmamıştır diye açıklama yapmışlar. Fedarasyon zaten Mersin'le Gs ye çalışıyor..
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2023, 22:54:27 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #821 : 10 Nisan 2023, 17:04:00 »
Gs maçlarını haftaya salı ve perşembe'ye koymuşlar. Yani final four ile birlikte 1 haftada 4 maç oynayacağız, Prag'da final maçı bittikten 45 saat sonra gs serisi başlayacak. Bu kadar aceleye ne gerek vardı acaba.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #822 : 10 Nisan 2023, 17:43:30 »
Gs maçlarını haftaya salı ve perşembe'ye koymuşlar. Yani final four ile birlikte 1 haftada 4 maç oynayacağız, Prag'da final maçı bittikten 45 saat sonra gs serisi başlayacak. Bu kadar aceleye ne gerek vardı acaba.
Biz el kupasını aldıktan sonra gerisi hiç önemli değil ya,nesibe aydından bile tokat yiyen gsye biz her iki maçtada yedeklerimizle bile çıksak fark atarız,final fourda kim mvp seçilirse gs turunda onu bir güzel dinlendiririz,mcbride-sabally-stokes bile alır o seriyi tek başlarına o gazla :D

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #823 : 10 Nisan 2023, 18:29:16 »
Biz el kupasını aldıktan sonra gerisi hiç önemli değil ya,nesibe aydından bile tokat yiyen gsye biz her iki maçtada yedeklerimizle bile çıksak fark atarız,final fourda kim mvp seçilirse gs turunda onu bir güzel dinlendiririz,mcbride-sabally-stokes bile alır o seriyi tek başlarına o gazla :D

Yok elenmeyiz tabi :) Ama gereksiz bir zorlama olmuş takvimde.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #824 : 10 Nisan 2023, 19:20:42 »
Yok elenmeyiz tabi :) Ama gereksiz bir zorlama olmuş takvimde.
Bir tık abartı olmuş gerçekten,bayanlarda ilk defa bu kadar yoğun maç aralığı olduğunu görüyorum,özellikle sezonun son periyodunda,enteresan.