Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89249 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #1125 : 13 Eylül 2023, 21:45:51 »
Maçı hükmen kazanıyormuşuz. Mersin 22 yaş altı oyuncu kadroya almayı unutmuş diyorlar. Var mıdır öyle bir kural.
Kim dedi bunu.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1126 : 13 Eylül 2023, 21:55:55 »
Hükmen kazandık maçı ahahah iyi oldu bu her sezon 10 yabancı getirip olmayan parayı harcayan çöplere 🤣 15 sayı geriden gelip yenilmeyi hak etmişlerdi zaten böylesi çok daha güzel oldu 😂

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1127 : 13 Eylül 2023, 22:01:59 »
Hükmen kazandık maçı ahahah iyi oldu bu her sezon 10 yabancı getirip olmayan parayı harcayan çöplere 🤣 15 sayı geriden gelip yenilmeyi hak etmişlerdi zaten böylesi çok daha güzel oldu 😂
Ama resmen açıklanmadı.Hidayet denen şahsiyet kılıfına uydurur.Nasılsa olmasada burda yeneriz.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2023, 22:08:48 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #1128 : 13 Eylül 2023, 22:12:14 »
Ama resmen açıklanmadı.Hidayet denen şahsiyet kılıfına uydurur.Nasılsa olmasada burda yeneriz.

Kılıfına uydurulabilecek bir şey yok, kural açık net, 21 yaş, … günlük oyuncu olması lazım kadrolarında fakat yoktu (şuranur 22.5 yaşında) yani, resmi başvuru da yapılmış zaten. Hükmen tescil olmazsa direk çekilelim ligden hidayet midayet kralı gelse farketmez..
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2023, 22:13:37 Gönderen: myildirim »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1129 : 13 Eylül 2023, 22:22:58 »
Lehimize sonuçlanırsa bu maçı şöyle adlandırmak lazım.Trol yada gölge maç. ;D :) ;)

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1130 : 13 Eylül 2023, 22:46:50 »
Valla iagupova kayıp değil demek 1000 kat daha enteresan.

Leş oynayan hiçbir oyuncu kayıp değildir, bizden gitti bambaşka oynadı ayrı mevzu. İyi oynayan neden gitsin isteyelim. Ben McBride da gitsin istiyorum. Bunlar küçük oyuncular. Hiçbir şey beceremediler bir başlarına, beceremeyecekler de. 60 kere MVP olsa final maçında yine sıçacak Alina.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #1131 : 13 Eylül 2023, 23:00:21 »
Ne yapıp edip kadroyu koruyacaktık. Ne olursa olsun Alina Alinadır. Ocak ayında Stewart ve Sabally gelmezse ayvayı yedik.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1132 : 13 Eylül 2023, 23:14:06 »
Stewart gelmese avrupayı alamayız.Ligi Howard gelse alma ihtimalimiz çok yüksek.Wnba devam ediyor takım eksik.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1133 : 13 Eylül 2023, 23:24:45 »
Ne yapıp edip kadroyu koruyacaktık. Ne olursa olsun Alina Alinadır. Ocak ayında Stewart ve Sabally gelmezse ayvayı yedik.

İkisi de gelmese, ben yine en büyük favori biziz derim ve muhtemelen back to back yaparız.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1134 : 13 Eylül 2023, 23:26:52 »
İkisi de gelmese, ben yine en büyük favori biziz derim ve muhtemelen back to back yaparız.
ikisi de gelmezse kim kaldı ki takımda zaten

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1135 : 13 Eylül 2023, 23:31:22 »
Leş oynayan hiçbir oyuncu kayıp değildir, bizden gitti bambaşka oynadı ayrı mevzu. İyi oynayan neden gitsin isteyelim. Ben McBride da gitsin istiyorum. Bunlar küçük oyuncular. Hiçbir şey beceremediler bir başlarına, beceremeyecekler de. 60 kere MVP olsa final maçında yine sıçacak Alina.
Sen epoupayi da ovuyordun geldigindeki bayan basket tarihinin muhtemelen en kotu oyuncusuydu . Iagupova da leş mes oynamadi. Rolünü yaptı. Bugunki gibi 30 atamazdi bizde. Takimda stewart, meeseman, vandersloot var. Savunmadaki en agresif isimdi. Yerine koyacagin kimse yok bu kadının avrupada. Sacma sapan isimleri kıyaslamak bile basketbol cehaletidir. Hele ki conde falan ile kiyaslamak. Mcbride dediğin isim de minnesota tarihin en iyi oyuncularından biri seçildi sene başı ve onurlandirildi ki bilmeyenler minnesota tarihine bakabilir. Kimler oynamış bu takımda diye. Evet ben de çok kızdım 2 sene önce İstanbul'daki finalde ama daha iyisini alıyorsan gitsinler. Young, plum, loyd gelecekse mcbride gitsin mesela ama gelmiyorsa boş işlerle uğraşmaya gerek yok.
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2023, 23:31:56 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1136 : 13 Eylül 2023, 23:31:27 »
Asvel olur aday.Stewart olmadan o denilen çok zor.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #1137 : 13 Eylül 2023, 23:47:13 »
Kayla elimizdeyken pamuklara sarıp sarmalamak lazım, bir tane Amerikalı kısa Avrupa'ya gelip oynamıyor Kayla gelmiyorum dese Guirantes falan çekecektik ötesi yok yani, şu şartlarda kıtadaki en kıymetli kısa Kayla

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1138 : 14 Eylül 2023, 09:18:10 »
Sezon erken başladı.Olimpiyatlar nedeniyle.Hele Voleyde göreceksiniz.Yok sayılan kulüp takımları ışık hızıyla normal sezonunu dahada hızlandıracak.

Ben bu takıma güveniyorum.Kaliteli kadromuz Stewart gelmesede.Nasıl başladığın değil nasıl bitirdiğin önemli hele kadron nitelikliyse.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #1139 : 14 Eylül 2023, 09:38:32 »
Iagupovayı sırf o garip gurup saç modelli hoca bozuntusu yüzünden kaybettik,eğer o iagupova'nın gitmesini istemeseydi(ki elinde böyle bir oyuncu varken bunu istememek için baya kulübe bir kin beslemen falan lazım) bu senede kalırdı gayet.Şimdi hem kendi kaçtı gitti,hem de o yokken bizim elimizdeki en değerli olan oyuncumuzu kulübe kaybettirdi.Bu saatten sonra sezonun yarısından itibaren kiralık,sonraki sezon tekrardan kadroya katmak gibi bir akıllılık yapar mıyız,pek sanmıyorum nedense.O artist hoca bozuntusu elimizdeki en değerli oyuncuyu resmen ayırdı bizden,şimdi de bir yerlerde bakıp sırıtıyordur kesin.Öyle böyle kızgın değildim en başından beri şu işe,çünkü rezalette oynasa batırsada bir anda çıkıp hiç beklenmedik işler yapan bir isimdi Alina,özellikle şu aralar buna baya ihtiyacımız var gibi görünüyor üstelik dünkü maçtan sonra