Gönderen Konu: Üst üste 6.kez Şampiyon Fenerbahçe !!!  (Okunma sayısı 89315 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Kadınlar Basketbol Süper Ligi
« Yanıtla #1215 : 22 Ekim 2023, 16:36:54 »
Tamamen Howard için bir idman maci gibiydi. Mac boyu howard'a çalışarak form tutmasını sağladık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1216 : 22 Ekim 2023, 16:42:29 »
Ust üste 40 oldu.
Olduda 4 yabancıyıaynı anda sahaya sürebiliyormuyuz.Hido ve kurulu kural değiştire değiştire alt üst etti her şeyi.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1217 : 22 Ekim 2023, 16:49:28 »
Olduda 4 yabancıyıaynı anda sahaya sürebiliyormuyuz.Hido ve kurulu kural değiştire değiştire alt üst etti her şeyi.
Ya arkadaş kenarda o kadar koç, yardımcı vs var, 4 yabancı kuralını bilmiyor olabilirler mi sence? 3+1 kuralı var ve biz 4 yabancı ile sahaya çıkıyoruz yanlışlıkla, dalga mı geçiyorsun bizimle

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1218 : 22 Ekim 2023, 16:55:54 »
Sadece soruyorum.İnsanın olduğu her yerde hata olabilir.Sadece sordum.Sakin.Kurallarla o kadar oynadı ki bu Hidayet kafa karıştırır.
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2023, 16:57:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1219 : 22 Ekim 2023, 17:27:26 »
Sadece soruyorum.İnsanın olduğu her yerde hata olabilir.Sadece sordum.Sakin.Kurallarla o kadar oynadı ki bu Hidayet kafa karıştırır.
Hadi maç içinde dalgınlıkla oldu  anlarım -ki onda da teknik faul yiyorsun sadece- maça fazla yabancı ile başlayacak kadar ahmak olabilirler mi?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1220 : 22 Ekim 2023, 17:44:46 »
Hadi maç içinde dalgınlıkla oldu  anlarım -ki onda da teknik faul yiyorsun sadece- maça fazla yabancı ile başlayacak kadar ahmak olabilirler mi?
İyi o zaman.Bakın kurallar o kadar çok değişiyor ki takipte zorlanmaya başladım.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1221 : 22 Ekim 2023, 19:42:08 »
İyi o zaman.Bakın kurallar o kadar çok değişiyor ki takipte zorlanmaya başladım.
Sen ben zorlanırız ama işi bu olan adamlar maça fazla yabancıyla başlar mı hiç

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #1222 : 22 Ekim 2023, 20:03:02 »
Milic iyi bitirici, Anderson da orta mesafeyi iyi atıyor ama üçlükleri zayıf. Laksa 'yı daha çok işin içine katmalıyız.

Howard'da iyi bitirici ama top verirsen iyi bitirir. Bize Stewart gibi, Collier gibi kendi alıp yaratarak sayı atacak adam lazım. Howard 'ı Türk yapıp,  Collier + Bonner çekmeli Şubat'ta.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1223 : 22 Ekim 2023, 20:11:40 »
Bonner ismi geçiyor ancak o tepe noktalarından çok uzakta.Bilemedim.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1224 : 22 Ekim 2023, 20:14:39 »
Bonner iyidir, fiziksel ozellikleri bakımından  pozisyonunun en iyi oyuncularından. Eu pasaportu da var. Mersinden kaçıp gittiği için oraya gitmez, oyle bir ihtimal varsa bile ben düşünmezdim bile. Direkt alırım.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1225 : 22 Ekim 2023, 23:43:26 »
Tamamen Howard için bir idman maci gibiydi. Mac boyu howard'a çalışarak form tutmasını sağladık.
Aynı görüşteyim. Oynadıkça daha çok verim alırız ama Bonner'in Eu pasaportu varsa onun alınması bize katkı verir.
Kısacası bu kadroyu genişletmemiz şart. Stewart ve Sabally alınmayacaksa ki Sabally'le veda edildi
Bu maç kıstasmıydı sanki. Tilbe okadar rahat hatta birazcık fazla özgüveni var. Ligde bizi durduracak rakip yok, yok kolay geçti, hiç zorlanmadık. Euroleaguede de yenilgisiziz falan. Bizde onun gibi konuşanı yok. Ben hala istediğim Tilbey'i görmüş değilim

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1226 : 23 Ekim 2023, 09:39:22 »
Aynı görüşteyim. Oynadıkça daha çok verim alırız ama Bonner'in Eu pasaportu varsa onun alınması bize katkı verir.
Kısacası bu kadroyu genişletmemiz şart. Stewart ve Sabally alınmayacaksa ki Sabally'le veda edildi
Bu maç kıstasmıydı sanki. Tilbe okadar rahat hatta birazcık fazla özgüveni var. Ligde bizi durduracak rakip yok, yok kolay geçti, hiç zorlanmadık. Euroleaguede de yenilgisiziz falan. Bizde onun gibi konuşanı yok. Ben hala istediğim Tilbey'i görmüş değilim
Gs yabancıları gelince silkindi. Muhtemelen tepeye doğru çıkarlar. Mersininde yapacağı takviyeye bağlı. Şu anda tek amerikalı ile oynuyorlar. İlerleyen günler gösterir ligin nasıl geçeceğini.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1227 : 25 Ekim 2023, 01:16:18 »
Gs yabancıları gelince silkindi. Muhtemelen tepeye doğru çıkarlar. Mersininde yapacağı takviyeye bağlı. Şu anda tek amerikalı ile oynuyorlar. İlerleyen günler gösterir ligin nasıl geçeceğini.
Evet Yabancılar ve hoca gelince silkindi ama ben çok beğenmedim.Belki ilerde açılırlar. GS futbol hariç hiç bir Branşta iyi değil.Bugün Bayern'ekarşı ilk yarıiyiydi ama ikinci yarı döküldü.İsmail hocanın analiz yapacağı bir maç olmuştur.Diğer branşlarda Göstermelik transfer yapılmış gibi.Voleybolda ilk galibiyetini aldılar galiba.Kadın Baketbolda Meltem iyi ama Mc Cowan yokken bişi yapamazlar,Erkek Basketbolda Sadık Kabaca'ı,Kadın Voleyboldada İlki'i onların elinden almak lazım.Kadın Futboldada Yağmur'u ellerinden aldık.Kısacası bu sezon Futbol hariç bize rakip olacakları Branş yok gibi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1228 : 25 Ekim 2023, 01:23:50 »
Erkek voleybolde bu kez iyi takım kurdukları söyleniyor izleyeceğiz.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2023, 01:24:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1229 : 28 Ekim 2023, 11:52:57 »
Ligin ender sert takımlarından Nesibe Aydın deplasmanındayız.Maç saati 16:00.