Voleybol > Fenerbahçe Erkek Voleybolu

Fenerbahçe | Erkekler Voleybol Ligi

<< < (86/92) > >>

Tom Hanks:

--- Alıntı yapılan: Samet_GFB - 02 Nisan 2024, 15:32:42 ---5 sette aldık güzel oldu

--- Alıntı sonu ---
Bencede olmaz 13:00.İşlerine geliyor.2 maç orada.

Samet_GFB:
Finalden bir set uzaklıktayız

iloturo:
2 sene önce vakifa karşı 2-0 one gectigimizde kupaya 1 set uzaktaydik ama ne olduysa ondan sonra oldu. O maçı 3-2, sonraki maçı da 3-0 verip sampiyonlugu vermiştik. Yine o havayı soluyorum bu maçta da. Umarım yanılırım.

ertugrul_solomon:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 05 Nisan 2024, 18:44:27 ---2 sene önce vakifa karşı 2-0 one gectigimizde kupaya 1 set uzaktaydik ama ne olduysa ondan sonra oldu. O maçı 3-2, sonraki maçı da 3-0 verip sampiyonlugu vermiştik. Yine o havayı soluyorum bu maçta da. Umarım yanılırım.

--- Alıntı sonu ---

O sette de 17-13 mü neydi geri sayım yaparken verdik şampiyonluğu. 2009'da Arslan'ın sakatlanması ile İBB'ye giden şampiyonluk, 2017 de C. Parker'ın serbest atışları kaçırıp şampiyonluk vermesi, 2014 te Garay sakatlandı Vakıfa şampiyonluk verdik. 2009 Dopingçilere 2-0 dan verilen şampiyonluk Futbol faciaları. Çok acı çekti bu taraftar. Bunlar da verir burdan

iloturo:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 05 Nisan 2024, 18:44:27 ---2 sene önce vakifa karşı 2-0 one gectigimizde kupaya 1 set uzaktaydik ama ne olduysa ondan sonra oldu. O maçı 3-2, sonraki maçı da 3-0 verip sampiyonlugu vermiştik. Yine o havayı soluyorum bu maçta da. Umarım yanılırım.

--- Alıntı sonu ---
Yanıldım :) İyi de oldu. Bizimkiler son seti beklemiş. Son sayıda heyecan yaptılar ama kooy fena koydu. Sampiyonlar liginde yari final oynayan takımı bu sene 4'de 4 yendik. Valla finalde ne olur bilmem ama alkışı haketti oyuncular. Kooy muthis oynadı. Seneye halkbankta ne yazıkki.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git