Voleybol > Fenerbahçe Erkek Voleybolu

Fenerbahçe | Erkekler Voleybol Ligi

<< < (3/92) > >>

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 24 Ekim 2021, 16:14:43 ---Ordan baktım evet. İbneler yanılttı beni. Gerçi olsa da çok ciddiyim sasirmazdim.

--- Alıntı sonu ---
Yedek pasör Muhammed bence Oğulcan'dan daha iyi 2.setide 19-16'dan verdik görmüşsündür :D

iloturo:

--- Alıntı yapılan: Samet_GFB - 24 Ekim 2021, 16:19:41 ---Yedek pasör Muhammed bence Oğulcan'dan daha iyi 2.setide 19-16'dan verdik görmüşsündür :D

--- Alıntı sonu ---
İzlemediğim için yorum yapamıyorum. Son zamanlardaki sonuclar cidden spor zevkimi koreltti.

Tom Hanks:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 24 Ekim 2021, 18:37:16 ---İzlemediğim için yorum yapamıyorum. Son zamanlardaki sonuclar cidden spor zevkimi koreltti.

--- Alıntı sonu ---

Sırf bizim için geçerli değil genel türk sporunda da sorun.Hetbol cl maçı yakaladım kadınlar,Kastamonu 10-16 öndeydi ilk yarı itibariyle son an anlarada öyle girdi maçı verdi.

Yabancılarda gelen bize benziyor.Benzetiyoruz kendimize ülkemizin havasından suyundan sanırım.

kenz:
1.30 - 3.32 ile favoriyiz derbide.
Bu sezon 5 maçta sadece 1 set verdik.
G.Saray ile yaptığımız son 3 maçta sadece 1 set verdik.O set de 29-27

Samet_GFB:
Ligin bana göre en dengesiz takımı Galatasaray 2-3 gün önce 2-0dan gelip Arkas'ı yendiler, ligin ilk haftası Ziraat'i geçtiler ama 2 hafta öncede Bursa'ya kaybettiler ne yapacaklarını kestirmek zor iki tarafında pasörleri sıkıntılı bana kalırsa. İnşallah kazanıp yola devam ederiz

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git