Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (2015/16)  (Okunma sayısı 102842 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (2015/16)
« Yanıtla #195 : 05 Şubat 2016, 06:57:20 »
Daçka kadrosu aslında gayet iyi, bence redding, wilbekin,bjelica yı gönderseler ve kadrodaki diğer isimlere yer açılsa (belki guard bir de takviyesi ile) çok daha iyi olurlardı..

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #196 : 05 Şubat 2016, 07:12:30 »
Daçka şu yatırımla doğru düzgün bir takım olmak istiyorsa önce doğru bir koç seçecek.
Misal Andrea Trinchieri Daçka'nın koçu olsa ve mevcut yatırım seviyesinde devam etseler f4 adayı bir takım ortaya çıkmaması imkansız.
...

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #197 : 05 Şubat 2016, 09:16:42 »
Bu kadar kaşarın olduğu bi takımdan hele hele de bu koçla curry yi alsalar cacık olmaz😀

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #198 : 05 Şubat 2016, 14:43:04 »
Dünkü maçın son saniyelerini izledim de sanki daçka euroleague'i kazanmış gibi yırttı bir tarafını Murat Kosova.
Tamam coşkulu anlatmaya çalışıyorsun ama bu kadarı da fazla. Araplar gibi atılan bir golden sonra 1 dakika aralıksız goool diye bağırmaya benzedi resmen.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #199 : 05 Şubat 2016, 15:32:46 »
Dünkü maçın son saniyelerini izledim de sanki daçka euroleague'i kazanmış gibi yırttı bir tarafını Murat Kosova.
Tamam coşkulu anlatmaya çalışıyorsun ama bu kadarı da fazla. Araplar gibi atılan bir golden sonra 1 dakika aralıksız goool diye bağırmaya benzedi resmen.

Valla bu adam bizim maçlarda bağırdığı zaman bile rahatsız oluyorum, kaldı ki diğer takımların maçlarında iyice antipatik geliyor.
Benim favorim Murat Murathanoğlu-Caner Eler ikilisi. Hem Murat Abi Fenerli, hem de Ntv kadrosundan çok daha iyi biliyorlar basketbolu.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #200 : 05 Şubat 2016, 15:34:41 »
İsmail Şenol'u tek geçerim.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #201 : 05 Şubat 2016, 15:43:17 »
İsmail Şenol'u tek geçerim.

Program sunuculuğuna itirazım yok da, iş maç anlatmaya gelince sanki ses tonu, maç içi tepkileri, git gide Murat Kosova'ya benziyor gibi geliyor.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #202 : 05 Şubat 2016, 16:22:01 »
Program sunuculuğuna itirazım yok da, iş maç anlatmaya gelince sanki ses tonu, maç içi tepkileri, git gide Murat Kosova'ya benziyor gibi geliyor.
Bence tam kıvamında yapıyor.Murathanoğlu'yu da severim tabiki...İsmet Badem yorumlamasın yeter, tek kriterim o.
Avni Küpeli abimiz bile olur, bol bol "baus pas" dinleriz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #203 : 05 Şubat 2016, 16:28:58 »

Aynı fikirdeyim. Hiç ilgilenmeyen eşim bile ne oluyor diye sordu. Gaz adamın teki kosova. Bir brezilya maçında adama katil diye bağırmışlığı var anlatırken. Benim hoşuma gitmiyor bu kadar abartması. Sanki eziklik psikolojisi, hiç yenemiyoruz, yıllar sonra ilk kez kazanabildik gibi.
Son cümleyi sadece daçka için söylemiyorum :)

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #204 : 05 Şubat 2016, 16:30:51 »
Murat Murathanoğlu Efes ve GS ile oynadığımız lig maçlarında bazen rakibin basketlerinde çok bağırıyor, bizimkilerde ise sakin kalıyordu. Fenerbahçeli olduğu için yanlış anlaşılmasın falan diye yapıyor herhalde ama son zamanlarda bayağı abarttı bunu. Caner Eler'in yorum yapması çok iyi oldu, adam ne anlatsa sıkılmadan dinlerim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #205 : 05 Şubat 2016, 16:39:54 »
İsmail Şenol Fenerbahçe'li de olduğu için çok coşkulu maç anlatıyor.
yorumcu olarak bence en iyisi Caner Eler, çok klas bir arkadaşımız..

Murat abinin de basketbol bilgisi inanılmaz. ama Fenerbahçe'li olduğu için biraz kasıyor.
Murat /ismail /Caner 3 lüsünden hangi 2 lisi olursa olsun ben seviniyorum :) 

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #206 : 05 Şubat 2016, 17:11:33 »
Murat Murathanoğlu-Caner Eler ikilisini dinlemekten çok keyif alıyorum. İsmail Şenol da çok iyi anlatıyor ama İhsan Bayülken bozuyor işi.

İsmail Şenol-Caner Eler ikilisini de dinlemek lazım :D
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #207 : 05 Şubat 2016, 17:38:46 »
Murat Murathanoğlu-Caner Eler ikilisini dinlemekten çok keyif alıyorum. İsmail Şenol da çok iyi anlatıyor ama İhsan Bayülken bozuyor işi.

İsmail Şenol-Caner Eler ikilisini de dinlemek lazım :D

İsmail Şenol - Caner Eler ikilisi yayıncı NTVSPOR iken beraber maç anlatıyorlardı . Maçın kalitesi ne olursa olsun inanılmaz keyif alıyordum .

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #208 : 05 Şubat 2016, 18:15:54 »
İsmail Şenol - Caner Eler ikilisi yayıncı NTVSPOR iken beraber maç anlatıyorlardı . Maçın kalitesi ne olursa olsun inanılmaz keyif alıyordum .

Hiç Fenerbahçe maçı anlatmadılar diye aklımda kalmış.  Fenerbahçe maçlarını ya İhsan Bayülken ya da İbrahim Kutluay yorumluyordu sanırım. Caner Eler spiker olarak bizim hiç maçımızı anlattı mı hatırlayamadım.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #209 : 05 Şubat 2016, 18:30:12 »
Hiç Fenerbahçe maçı anlatmadılar diye aklımda kalmış.  Fenerbahçe maçlarını ya İhsan Bayülken ya da İbrahim Kutluay yorumluyordu sanırım. Caner Eler spiker olarak bizim hiç maçımızı anlattı mı hatırlayamadım.

Fenerbahçe maçı anlatmadılar. Hatta Türk takımlarının maçlarına da ikisini vermiyorlardı. Tek tük yayınladıkları diğer maçlardan bahsediyorum ben :)