Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (2015/16)  (Okunma sayısı 102892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (2015/16)
« Yanıtla #270 : 13 Mart 2016, 21:18:57 »
Bu hafta Barcelona evinde Real Madrid ile oynuyor. Çok garip maç sonucu bizi etkiler
Bamberg de evinde kimki ile oynuyor kimki rezil durumda ilk 4 e girmeleri çok zor keşke gelseler bize. Laboral Cska deplasmanda liderlik maçına çıkıyor. Kazanırsa ikiliyi alırlar ve 1 yenilgi hakları olur. Çooook zor maç Laboral için aynı zamanda çok kritik maç
Ulan Bamberg gelse şuradan sıyrılıp tadından yenmez

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #271 : 14 Mart 2016, 16:49:39 »
Yılmaz abi
Khimki Deplasmanda Brose'yi yenemez.
Zaten sorunları var, takım kaynıyor deplasmanlarda reziller, çok büyük süpriz olması lazımki Khimki buradan galibiyet çıkartsın

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #272 : 14 Mart 2016, 17:07:14 »
Yılmaz abi
Khimki Deplasmanda Brose'yi yenemez.
Zaten sorunları var, takım kaynıyor deplasmanlarda reziller, çok büyük süpriz olması lazımki Khimki buradan galibiyet çıkartsın
Abi dengesiz takım, ne olacağı belli olmaz. Khimki ucundan kıyısından tur atlasa da tokatlasak keşke. Gerçi Brose de olur...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #273 : 14 Mart 2016, 20:40:50 »
Cska ve real dışında hiçbir takım ürkütücü gelmiyor bana. Sadece isimleri var. Yeterki biz tam kadro, sağlıklı bir şekilde olalım.

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #274 : 16 Mart 2016, 09:03:30 »
Khimki'de Kurtinaitis'in yerine Ivanovic getirilmiş. Al birini vur ötekine. Bence çok birşey değiştirmez.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #275 : 17 Mart 2016, 08:41:24 »
Khimki'de Kurtinaitis'in yerine Ivanovic getirilmiş. Al birini vur ötekine. Bence çok birşey değiştirmez.

Oyle aslinda ama ... bence bizim icin risk oldu ...

Teker teker isimlere bakinca cidden iyi bir takim Khimki ... Yani bugun shved bir macta 40 sayi atti diye okudugunda sasirmazsin yada kaponen yada rice ... agustine ...

Kurtinaitis ile Khimki eski fener kadrolari gibiydi ... yildiz bol... oyun yok ... Umarim Ivanovic takim oyunu kurmayi basaramaz en azindan bu sene bize denk gelmez ... sonucta fiksture bakinca 3 olmasi zor ama 4 icin sanslari var .... Ve her koc degisimi takimda mutlaka bir etki yapar, ha bu bazen iyi bazen kotu olur ama etki kacinilmaz....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #276 : 17 Mart 2016, 09:40:02 »
3 günde ne yapabilir ki.
Bu sezon çok fazla bir değişiklik olmaz bence. Kadrolarıda tek tek iyi isimlerden oluşuyor ama birbirini tamamlamıyorlar.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2016, 14:54:32 Gönderen: ayhan »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #277 : 17 Mart 2016, 13:18:28 »
Kimki bence kötü takım , rice ve şived harici ahhh uhhh çekilecek oyuncuları yok kadrolarında.

heleki o pota altı ile Kimki hiç korkulacak bir takım değil

Pota altında tamam şu konuda çok iyi diyeceğin 1 tane adam var o da sataklıklar ile boğuşuyor,

sayı atarlar ama kötü savunmacı takımlar ,
İvanoviç Panatinakos'ta Diamantidis ile anlaşamamıştı , Kimki deki egolu adamlar ile anlaşabilmesi bayağı bir süpriz olur gibi geliyor bana..

bu akşamki maç kritik onlar adınma Bamberg deplasmınndan çıkabileceklerini zanetmiyorum , elenme ihtimalleri çok yüksek

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #278 : 18 Mart 2016, 00:49:09 »
Real Madrid 25 sayı geriden gelip 6 sayı öne geçmesine rağmen kaybetti Barcelona'ya. Panathinaikos Kuban'ı yendi, Murat Kosova efes'i için çok üzüldü.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #279 : 19 Mart 2016, 08:02:59 »
Plaza yine yaptı yapacağını 16 sayıdan maç verdi
Çok da iyi oldu. :)  Kızılyıldız kalan maçlardan 1 galibiyet çıkartırsa top 8e katılacak
Panathinaikos kalan maçları
İstanbul'da daçka
Evinde Zagreb
İstanbul'da Efes
İlk iki maçı alırsa son maç önemsiz o da top 8 e kalıyor, efes de babayı alıyor ....

Efes çok rezil bi takım dün Zagreb karşısında ecel terleri döktü zor kazandı, acınacak haldeler

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #280 : 19 Mart 2016, 08:31:36 »
Plaza yine yaptı yapacağını 16 sayıdan maç verdi
Çok da iyi oldu. :)  Kızılyıldız kalan maçlardan 1 galibiyet çıkartırsa top 8e katılacak
Panathinaikos kalan maçları
İstanbul'da daçka
Evinde Zagreb
İstanbul'da Efes
İlk iki maçı alırsa son maç önemsiz o da top 8 e kalıyor, efes de babayı alıyor ....

Efes çok rezil bi takım dün Zagreb karşısında ecel terleri döktü zor kazandı, acınacak haldeler

Kadroları ile inanılmaz tezat oynuyorlar. Ivkoviç ile aşı tutmadı.
Para bok olunca seneye harcarlar bir 8-10 milyon, sil baştan kurarlar kadroyu yine.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #281 : 19 Mart 2016, 12:10:24 »
Seneye Gergini alırlar artık.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #282 : 19 Mart 2016, 16:36:00 »
Kadroları ile inanılmaz tezat oynuyorlar. Ivkoviç ile aşı tutmadı.
Para bok olunca seneye harcarlar bir 8-10 milyon, sil baştan kurarlar kadroyu yine.
Abi ben efesi sevmem birçoğumuz gibi ama dediğin gibi by kadar kötü oynayamaz bu kadro, hani oyuncular satıyor veya İvkovic satıyor
Ben hiç final 4 adayı görmedim bunları ama bu kadar da kötü oynayacaklarını düşünmedim. Beter olsunlar

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #283 : 23 Mart 2016, 23:52:32 »
Bourousis, bir oyuncu bir takıma ne kadar olumlu etki edebilirse o kadar etkiliyor. Herif Laboral'i son 8'e taşıdığı gibi saha avantajını da takıma büyük ölçüde kazandırdı. Helal olsun.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #284 : 27 Mart 2016, 08:56:02 »
Abi ben efesi sevmem birçoğumuz gibi ama dediğin gibi by kadar kötü oynayamaz bu kadro, hani oyuncular satıyor veya İvkovic satıyor
Ben hiç final 4 adayı görmedim bunları ama bu kadar da kötü oynayacaklarını düşünmedim. Beter olsunlar

Cem gecen sen Huertel hamlesi ile takim oyununu cope atmalari ile basladi cokus ....
Takim Huertel oncesi ve sonrasi diye iki ayri oyun oynuyor ...

Cok iyi oyuncu ama cagdas basketbol a uygun biri degil .... Keske Cedi orada heba olmasa, kendini hala gelistirabilir...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....