Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 26792 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #45 : 21 Ağustos 2023, 22:43:05 »
Bu hoca napıyor ya

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #46 : 21 Ağustos 2023, 22:44:57 »
Rakibin üzerine pas yaptığı bir pozisyonda var müdahale e de mez!!
İptal ettikleri pozisyona bak aq

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #47 : 21 Ağustos 2023, 22:45:40 »
Kayserispor mu burası İsmail? Alsana Batshuayi Kent açılan rakibe karşı.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #48 : 21 Ağustos 2023, 22:49:36 »
Al hoca tüm yerlileri al. Bartuğu da al

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #49 : 21 Ağustos 2023, 22:58:41 »
Al hoca tüm yerlileri al. Bartuğu da al
Aldı valla mesaj veriyor İsmail hoca. Hahahaha vasat sevdamızdan vazgeçmeyiz diyor. Bartuğun serbest vuruşa haykırdım hahah

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #50 : 21 Ağustos 2023, 23:12:19 »
Abi, evet yıllardır doluyuz, sabırsızız, hocalar saçmaladı, başkan saçmaladı, futbolcular... Say say bitmez ama bir kez daha şans verelim şu takıma. Mhy de lazım, İck de lazım. 2-3 gün sonra twente maçı var, herkes oynar.
Şans vermeyip de ne yapıyoruz abi. Kendimizce yazıyoruz burada ama gördüklerimizi de söylüyoruz. Aylardır oynayacak 3 yerli çıkaramadi burada herkes,  bak maşallah 8-9 tane yerli oynadi. Bugun samsun kaldırdı yarın daha sert bir Takim kaldırmaz bunlari. Adamlar kazandıkları mactan sonra bile konuşuyor bak, bizimkiler bugün çıkıp daha sert konuşacaklar, burası Türkiye, burada racon böyle.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #51 : 21 Ağustos 2023, 23:29:53 »
Şu ön elemeler de bir bitmedi, şimdiden takımın yarısı sakat.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #52 : 22 Ağustos 2023, 11:35:21 »
Her sene iyi giriyoruz bu sene o sene diyoruz son yine hüzün.Hala ezeli rakibin gersindeyiz Fred çok iyi belli etti oyuncu yanına iyi adam ve kaleci şart.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #53 : 22 Ağustos 2023, 13:35:10 »
Başlamak bitirmenin yarısı derler. İyi başladık ve iyi gideceğiz inşallah.
Bir maç ile kıyaslamak doğru olmaz ama dün Fred'i çok beğendim. Hem ofansta hem defansta sürekli kendini gösterdi. İlk maçı olmasına rağmen böyle göze batması ilerisi adına sevindirici gelişmeler. Gönül isterdi attığı gol geçerli olsun ama olmadı.

Bireysel olarak eleştirecek olursam, eleştirimin ilk başına kaleci İrfan Can'ı koyardım. İlk yarıda yaptığı hatalı çıkış, ikinci yarıda kendisine gelen geri pası riskli ve gereksiz bir şekilde defans arkadaşına pas vermek isterken kornere attığı top gözden kaçacak hatalar değildi. Kaleci eksikliği bariz bir şekilde bas bas bağırırken umarım bu sese biran önce kulak verilir.

İkinci olarak defanstaki Dijiku pek içime sinmedi. Ayakları yere sağlam basan, defansı çekip çevirecek ve oyunu defanstan başlatacak bir oyuncu görünümünde değil. ;Sadece fizik gücü ile oynayamaya çalışan sıradan bir oyuncu olarak gördüm.  Dijiku'ya karşılık birçok kişi tarafından eleştirilen Oosterwolde ise bana göre iyiydi. İleri geri sürekli çalıştı ve ayakta kalan oyunculardan bir tanesiydi. Çalışkanlığı ve fizik gücü ile ileride daha fayfalı olacağını düşünüyorum.

Cengiz ise yaptığı asisti saymazsak ilk maçında oldukça tutuk gözüktü. Bir şeyler yapma isteği vardı ama buna biraz daha zaman gerekiyor. Neticede hem Fred, hem Cengiz bu maçta bu şekilde süre almalı mıydı? tartışılır. Nitekim ikisi de maçı tamamlayamadan zorunlu değişikliğe neden oldular. Tamam İsmail hoca biran önce onları takıma monte etmek istiyor ama biraz daha sabırlı ve kontrollü olsa daha doğru olurdu diye düşünüyorum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #54 : 22 Ağustos 2023, 17:33:16 »
İlk yarı kötü oynadık ama normal karşılıyorum. Önemli olan skoru almaktı. Geleceğe yönelik iyi şeyler de vardı. Zamanla daha iyi olur diye düşünüyorum. Pek konuşulmuyor ama Umut Nayir oyuna girdikten sonra çok önemli işler yaptı. Ligimiz için kıymetli özellikleri var. Sıkıştın mı at topu tutsun takımı ileri taşısın. En son Vedat Muriç yapıyordu bunu.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #55 : 22 Ağustos 2023, 20:34:57 »
Başıma bi iş gelmeyecekse ben Jayden'a bayıldım. Üstelik stoperde de süre aldı. O fiziğe o hız, bir de ortaları çok başarılı. Bek pozisyonunda iyi kapışma olacak bu sene.

Eğer Altay 7m'a satılıyorsa Liva'nın bonservisi çıkarmışız. King-Crespo da 6 numara işini halletse eksiye düşmeden şahane kadro kurulmuş olacak.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #56 : 23 Ağustos 2023, 08:57:21 »
Başıma bi iş gelmeyecekse ben Jayden'a bayıldım. Üstelik stoperde de süre aldı. O fiziğe o hız, bir de ortaları çok başarılı. Bek pozisyonunda iyi kapışma olacak bu sene.

Eğer Altay 7m'a satılıyorsa Liva'nın bonservisi çıkarmışız. King-Crespo da 6 numara işini halletse eksiye düşmeden şahane kadro kurulmuş olacak.

Valla Jayden bu sene oynadigi hicbir macta niye dedirtmedi. Ama hala urkek geliyor bana. Sanki hata yapmaktan korkuyor. 4 mac oynadi ve cizgiye inip verdigi paslari (orta demiyorum bunlara ozellikle, cunki gorerek veriyor) atsalar 4-5 asist yapmisti.

Birtek gereksiz faul yapiyor. Onu frenlemesi gerek birinin. Eskiden Luciano, zamaninda Hogh vs, defansta gencleri yonetiyordu. Su anda ileride Tadic in yaptigi gibi. Bu isi biri yapsa o faulleri de azaltir.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı libertafb

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #57 : 23 Ağustos 2023, 12:42:53 »
Hepsi oynayacak cünkü 3-4 günde bir mac oynamak kolay degil. Vakti geldiginde Mert Hakan oynayacak, vakti geldiginde Szymanski oynayacak. 6 resmi maca ciktiktan sonra sakat oyuncularimizin sayisi 5: Peres, Emre, Osayi, Zajc, Samet
Becao takimla calismalara baslamis Allahtan. Patates tarlasinda oynadigimiz macta Cengiz tedbir amacli oyundan cikti. Fred kramp nedeniyle 90 dakikayi tamamlayamadi. Tadic aktif dinlenerek oynadi. MHY dahil bugünlerde herkese ihtiyacimiz var.
Tek soru isareti Kent. Twente macinda ilk 11 baslayacagini düsünüyorum.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #58 : 23 Ağustos 2023, 12:58:29 »
Zagrep sportif direktörü Livanın bir sonraki avrupa maçında oynayacağını söylemiş.Salın bu herifi sanki hint kumaşı.Artı Altayın manu olayıda asparagas bence kalacak.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #59 : 02 Eylül 2023, 20:17:35 »
İsmail hoca Ryan Kent'i maç kadrosuna almamış. Sakatlığı yoksa şayet bu adami almamak tam bir fiyaskodur ve hacı İsmail hocanin adaleti yok demektir. Evlatlci diye muhabbeti dönüyor kanitlamis olur bu tezi.