Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 26807 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #180 : 01 Ekim 2023, 18:06:53 »
2005 Fenerbahçe’si kadar hatta daha güçlü bir oyun var iki haftadır

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #181 : 01 Ekim 2023, 18:14:03 »
Bugun sahada aktık resmen. 5 gol, iptal etmek için bir kez daha dakikalarca izledikleri pozisyon ve sayılmayan gol, direkten donen top, bana gore en az verilmeyen 2 penaltı ve  tonla da kaçan gol. Mac rahat 7-8 olurdu. Yalniz bu lig orospu bir lig. 7de 7 yapan takım 2 puan önde.  Nedeni orospu çocuklarının da tüm maclari almasi. Bu sekilde iki takim da tüm maclari alınca bizim için hayırlı olmuyor genelde. Zira biz illa takiliyoruz ama orospu çocukları takılmıyor.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #182 : 01 Ekim 2023, 18:33:28 »
Bugun sahada aktık resmen. 5 gol, iptal etmek için bir kez daha dakikalarca izledikleri pozisyon ve sayılmayan gol, direkten donen top, bana gore en az verilmeyen 2 penaltı ve  tonla da kaçan gol. Mac rahat 7-8 olurdu. Yalniz bu lig orospu bir lig. 7de 7 yapan takım 2 puan önde.  Nedeni orospu çocuklarının da tüm maclari almasi. Bu sekilde iki takim da tüm maclari alınca bizim için hayırlı olmuyor genelde. Zira biz illa takiliyoruz ama orospu çocukları takılmıyor.

Bir diğer sıkıntıda ezik anadolu takımlarının GS sempatisi besleyen hocalara sahip olmaları.

Tolunay adlı adi Fenerbahçe düşmanı herif en formda oyuncusu Efkan'ı yedek başlattı. Gerçi futbolcular içinde tek ölümüne oynadıkları maç Fenerbahçe maçları olduğu için bizim her maçımız zor geçiyor. Ancak hakemler büyük ibnelikler yapacaklar, her şeye hazırlıklı olmak lazım. TS, BJK gibi GS kaşarları olan takımlar bizi bitirmek için ölümüne oynayıp onlara yattıkları için işimiz iki kat daha zor.

Ankaragücü maçlarına baktım, adamlar tek kale futbol oynuyorlar. Akıllı kontraya çıkan her takım bunları mahveder. Ligteki bazı orospu takımları ama asla bunlara çelme takmaya yeltenmeyecekleri için ayrıca başka şeyler düşünmek gerekiyor. Bence her maçın keyfini çıkartmak gerek. Çünkü bu eyyamcı takım bir şekilde 100 puanı geçer. Biz de daha fazlasını toplayıp şampiyon olmaya bakacağız işte. Bence şu ana kadar fikstürleri çok kolaydı ama yine de her takımı boğarak, kendi yarı sahalarına hapsetmeyi başardıkları için puan kaybı yaşama ihtimalleri bizden daha düşük.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #183 : 01 Ekim 2023, 18:37:53 »
Onların Antalya ve Rize deplasmanı ile içerideki Beşiktaş maçlarında minimum dört puan kayıp bekliyorum bakalım

Valla ben Rize'den umutluyum. Antalya'da belki sürpriz yapabilir. Ama Beşiktaş bunlara yatar.

Ne olursa olsun, bu oçlar puan farkından etkilenmiyor. Bu en büyük sıkıntı işte. Çünkü hakemlerle falan 20 maç üst üste kazanma potansiyelleri var.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #184 : 01 Ekim 2023, 18:44:25 »
"
FB’nin el sebebiyle iptal edilen golünde Osayi rakibiyle ikili mücadele halindeyken topu ayağıyla ıskalıyor ve top eline temas ediyor.
Burada:
- El topa gitmiyor.
- Vücut alanını doğal olmayan şekilde genişletmek, blokaj yapmak amacıyla açılmamış, oyuncu zaten topla ayağıyla oynamaya çalışıyor ve ıskalıyor.
- Yani yaşanan olay bir çarpma.
-Osayi’nin ikili mücadele sebebiyle bozulan vücut dengesini sağlamak amacıyla kolu orada yani doğal konumunda.

Bu bana göre hatalı bir iptal kararı ancak şu var; hakem bunu akan oyunda bu şekilde yorumlayabilirdi, farklı yorumladık derdim.
Ancak VAR burada devreye giremez, tamamen yoruma açık olan bu pozisyon VAR’ın konusu değil.
Eğer bu temasın hemen ardından golü Osayi atsaydı, VAR devreye haklı olarak girer ve golü direkt iptal ederdi.
Ancak mevcut durumun VAR’la bir alakası yok, çıkan iptal kararı da yanlış."

Abi bilmiyorum kuralı açıkçası, geçen sene kural değişti muhabbeti yaptılar ve hücumcunun eline çarpıyor ise pozisyon kesinlikle gol değeri kazanmayacak dediler. Mert'in golünü hatırlarsın. Pozisyon kesilmedikçe VAR ebesininkine kadar gidip el kol arıyor işte. Hep de iptal gördüm, belki de doğru yapmıyorlar bilmiyorum.

Maçta üç penaltı filan güme gitti, o da ayrı mevzu. Hadi ikisi yorum farkı diyelim. Tadic'e yapılan penaltıyı nasıl vermezsiniz.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #185 : 01 Ekim 2023, 19:09:47 »
Antalya maçından beri baya toparladı takım oyuncuların uyumuda artıyor tebrikler İsmail Hocaya. Fred’i bu tarz skoru bulduğumuz maçlarda dinledirmesi lazım hocanın

Yukarda bahsedilmiş var gri pozisyonlara karışmamalı bu lig bu hakemlerle nasıl gidecek bilmiyorum 2.yarıda Tadice yapılan penaltı nasıl es geçildi
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2023, 19:10:38 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #186 : 01 Ekim 2023, 19:53:18 »
Istatistiksever Kenz rumuzlurenkdaş belkibilgi verir.En iyi sezon başlangıcı olabilir bu.Ama sadece2 puan öndeyiz.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #187 : 01 Ekim 2023, 22:41:39 »
Tüm takımı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Normalde bu güzel oyundan sonra mutlu olmam gerekirken bizim maçımız da ve GS nin maçındaki hakem yönetimleri ve Var uygulamaları tüm neşemi alıp götürüyor. Tadiç'in açıklamaları milat olsun isterdim . Adam ülkemiz de 4-5 maçta hakemler tarafından ligin nasıl dizayn edildiğini Fenerbahçe'nin neden bu kadar zamandır şampiyon olamadığını oynadığı maçlarda ve izlediği GS maçlarında görmüş. Ülke futbolunda adalet yerlerde sürünüyor.

Tüm dünya da Var uygulamaları hakem hatalarını en aza indirip daha adil bir oyuna dönüştürürken bizim ülkemizde hakemlerin niyetlerini gösteren aynaya dönüştü. TFF başkanı MHK ve hakemlerle GS yi koruma altına alıp iş kazasına uğramaması için her türlü şerefsizliği yapabilmekte ve yüzleri kızarmadan insan içine çıkabilmektedir.

Yönetim Mehmet Büyükekşi denen Fetö cü fanatik GS lı kişiyi o koltuktan  indirmelidir. Burada artık Emniyetin devreye girmesi gerekiyor. Çünkü bize kurulan şike kumpasının gerçeğini suç unsurlarıyla GS şi yöneticiler ve hakemler gerçekleştiriyor. GS nin oynadığı maçlar öncesi manajer lerin rakip futbolcuları nasıl etkilediği hakemlerin GS ve Fenerbahçe maçlarında nasıl yönetim sergilemeleri konusunda baskı kurulduğu gibi eminim bir sürü suç unsuruna ulaşacaklardır. Yönetim TFF başkanını indiremiyorsa GS ve bizim maçların yabancı hakemler tarafından yönetilmesi için bastırmalıdır.  Ne kadar iyi futbol oynarsak oynayalım bir deplasman maçında biraz kötü günümüzde bu şerefsiz hakemler tarafından puanlarımızın çalınacağını hepimiz biliyoruz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #188 : 01 Ekim 2023, 23:40:02 »
Istatistiksever Kenz rumuzlurenkdaş belkibilgi verir.En iyi sezon başlangıcı olabilir bu.Ama sadece2 puan öndeyiz.
10/10 vardi

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #189 : 01 Ekim 2023, 23:41:10 »
Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #190 : 01 Ekim 2023, 23:46:31 »
2009-10 sezonuydu sanırım, GS de biz de 7'de 7 ile filan başlamıştık, 10'uncu hafta mı ne derbi bardı, kazanan şampiyon geyikleri yapılıyordu. GS derbi öncesi takıldı, sonra biz takıldık, bunlara çaktık ama şampiyon Bursaspor oldu. Fethullah Gülen şampiyonluğuydu o, ayrı konu da. Seri bazan anlam ifade etmeyebiliyor.

10'da 10 yapmadık sanki hiç.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #191 : 02 Ekim 2023, 01:31:50 »
Ben kötümserimdir ama asla ukala yorum yapmam.Berbat durumdaki Antuda Ankara Fenerbahçe var rumuzzlu.Hiç bir şeyi beğenmiyor.Eskiden daha derli toplu forumdu.Antu akıl vereceğine imha etsin kendini.

Derbilerde kaybetmedik şampiyonluğu biz.Puanlar saçtığımız maçlarda kaybettik.Derbiler önemli ama şampiyonluk için yetmez.Adam diğer maçları yok sayıyor.

Biz derbi kralı olup şampiyon olamadığımız çok sezon var.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2023, 01:40:21 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #192 : 02 Ekim 2023, 01:37:33 »
Şu an gidişatta Sevgili İsmal Kartalın payını yok saymak ayıptır.Bu oyuncuları kim getirdi hepsi oturdu takıma.Transfer başarısı var.Randıman alınamayan isimlerden randıman almayada başladı.İrfan gibi.Cengizde bir yerde yırtar kabuğunu.Kötü gidince eleştiri olur buda hak şu an iyi gidişatta pay İsmailin.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #193 : 02 Ekim 2023, 07:50:52 »
2009-10 sezonuydu sanırım, GS de biz de 7'de 7 ile filan başlamıştık, 10'uncu hafta mı ne derbi bardı, kazanan şampiyon geyikleri yapılıyordu. GS derbi öncesi takıldı, sonra biz takıldık, bunlara çaktık ama şampiyon Bursaspor oldu. Fethullah Gülen şampiyonluğuydu o, ayrı konu da. Seri bazan anlam ifade etmeyebiliyor.

10'da 10 yapmadık sanki hiç.

Doğru 8/8 miş.
fethullah vs, kendi evimizde 2-0 maç vermiştik bursaya

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #194 : 02 Ekim 2023, 19:26:24 »
Daum zamanı. Aykut kocaman SD idi sanki.