Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 26862 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #315 : 12 Kasım 2023, 21:18:45 »
Ust üste 3.mac, gol yok.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #316 : 12 Kasım 2023, 21:18:49 »
İlk 11 içinde 5 as oyuncu oynamadı.Yedek kadromuz zayıf olunca çalkalanma başladı.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2023, 21:19:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #317 : 12 Kasım 2023, 21:32:21 »
Verdiğin pozisyon yok, net fırsatlar da yakalıyorsun ama çok kritik 2 puanı çöpe atıp gidiyorsun. Zaten deplasmanda anca bu kadar pozisyona girebilirsin. Yoksa üzülmezdim.

Dzeko bazen topa vurmak yerine ayağına dolaştırıyor, bugün de 1-2 kere yaptı bunu. Tadic hızlı bir şekilde geriledi maalesef. Cengiz efendi şu an tam Mesut Özil modunda, ayakta duramıyor. Ona verilen bir ton para yüzünden uygun orta saha bulamayıp 3 ay tatil yapan Zajc (fizik olarak bitik bir arkadaş da bu) ve bütün yaz takım arayan Crespo'yu takımda tuttular. Bir de tam gittiği söylenen ama gitmeyen Batshuayi var tabi. Sorun çıkaracağı zaten belliydi, üstelik şu oyuna da uymuyor hiç.

Yıl sonundaki malum 2 maç öncesi yine Aralık ayında çok zorlu Bjk ve Kayseri deplasmanları var. Ara sonrası içeride Karagümrük ve Sivas'ı net şekilde geçip Nordsjaelland deplasmanından da yenilmeden dönmek lazım. Umarım Fred ve Djiku iyileşir bir an önce.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #318 : 12 Kasım 2023, 22:18:59 »
Bu haftanın tek karlı yanı Galatasaray puan farkını açamadı.En azından denge var bunada şükür.Ama böyle gidersek açılır.Ara transferde takviye şart.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #319 : 12 Kasım 2023, 22:44:52 »
Eksikler yüzünden çok kontrollü oynadığımız ve galibiyete yakın olduğumuz bir maçtı.

Hoca değişikliklerde çok geç kaldı. Kötü oynayan oyunculara çok süre verdi. Tadic, İrfan, Szymanski yani bakıyorum bu tercih, pas hataları inanılmaz. Zajc Allah'a emanet,Bartuğ girer girmez etki yaptı. Batshuayi keza öyle gol pozisyonunda bir adım daha geri çıkıp ofsayttan çıkarabilirdi kendisini, bıktırdı artık.

Defans hattı mükemmeldi, Crespo çok iyiydi, Ferdi çok iyiydi. Dzeko çok kaçırsa da iyiydi bence oyuna ağırlık koydu.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #320 : 12 Kasım 2023, 23:03:04 »
Belhanda'nın sarısı varken hava topunda Crepso'ya yaptığı yüzde yüz sarı kart. Balotelli'nin Mert'in bileğine basışı da kırmızı kart, kırılıyodu bilek. Rodríguez karambolde Jayden'ı indiriyor o da kırmızı. Sonra diyolar ki puan farkı açılmadı. 12 haftanın dökümü çıksın bakalım kime ne çalınmış ne çalınmamış.

Bizim yönetimin kaybettiği yerler bu durumlar. Çıkıp bangır bangır söyleyeceksin bunları. Sakatlarımız olmasına rağmen lideriz rehavetinden kafalarını kaldırabilirseler tabi.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2023, 23:05:43 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #321 : 12 Kasım 2023, 23:26:12 »
Liderizde burun farkıyla.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #322 : 12 Kasım 2023, 23:36:19 »
Tadic daha nasıl oynayacak, adamın ayağına gelen her top tehlike oluyor. Fazla el kol yapması kafa sikiyor sadece, o kadar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #323 : 13 Kasım 2023, 00:04:46 »
Kadın futbol derbisinde özetlerde tesadüfen gördüm.Ona nasıl penaltı verilir.Hanımefendi havuza atlar gibi atlamış.Florya okulu.Maça etki etmiş kaybetmişiz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #324 : 13 Kasım 2023, 01:25:01 »
Şu ceza sahasına yaklaşınca ve içinde eveleyip gevelemekten vazgeçmemiz ve şut atmamız lazım. Hepsi de iyi vuran oyuncular aslında. Adana kötüydü(sayemizde tabi) ümidim olmayan maçta üç puanı kaçırdık bence ve üzücü oldu. Ben İsmail Kartala taktım kafayı. Maalesef C D planını geçtim B planı dahi olmayan bir hoca ve bu durum sıkıntı çünkü çok lazım olacak farklı planlar

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #325 : 13 Kasım 2023, 03:33:37 »
Belhanda'nın sarısı varken hava topunda Crepso'ya yaptığı yüzde yüz sarı kart. Balotelli'nin Mert'in bileğine basışı da kırmızı kart, kırılıyodu bilek. Rodríguez karambolde Jayden'ı indiriyor o da kırmızı. Sonra diyolar ki puan farkı açılmadı. 12 haftanın dökümü çıksın bakalım kime ne çalınmış ne çalınmamış.

Bizim yönetimin kaybettiği yerler bu durumlar. Çıkıp bangır bangır söyleyeceksin bunları. Sakatlarımız olmasına rağmen lideriz rehavetinden kafalarını kaldırabilirseler tabi.

Federasyondan yayıncı kuruluşuna kadar İS-TE-Mİ-YOR-LAR... Her şeye ordan kıvırırsın burdan kıvırırsın bir açıklama getirebilirsin ama Oosterwolde'ye yapılan hareketin kırmızı kartsız kabu edilemez. Şu ayan beyan ortaya çıktı ki her maç biz sahaya çıkıp ilk 15 dakikada 2 tane atamazsak -ki bugün 3 olurdu rahat- her türlü yiyecekler bizi. Medya da başlamış İsmail Kartal'ın kuyusunu kazmaya. Herkesi anlarım da eskiden Fenerbahçe forması giymiş insanların sırf kişisel çıkarları için bu toplara girmelerini kabul edemiyorum...

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #326 : 13 Kasım 2023, 08:29:37 »
Şu ceza sahasına yaklaşınca ve içinde eveleyip gevelemekten vazgeçmemiz ve şut atmamız lazım. Hepsi de iyi vuran oyuncular aslında. Adana kötüydü(sayemizde tabi) ümidim olmayan maçta üç puanı kaçırdık bence ve üzücü oldu. Ben İsmail Kartala taktım kafayı. Maalesef C D planını geçtim B planı dahi olmayan bir hoca ve bu durum sıkıntı çünkü çok lazım olacak farklı planlar
Hocam bence bu kadar eksiğe rağmen evinde full çekmiş ve gol yollarında çok etkili bir takıma karşı pozisyon bile vermedik, topu onlara bırakıp geçiş oynamaya çalıştık, bence tam anlamıyla farklı bir plandı ve tuttu. Hocaya eleştrim değişiklikleri çok geç yapması ve Zajc ısrarını sürdürmesi. Şu şartlarda bence çok kabul edilebilir bir hoca performansı.

Tabi bu değişikliklerin gecikmesi konusu(kitlenme ya da tercihi) önemli, umarım burada da gelişim olur.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2023, 08:31:46 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #327 : 13 Kasım 2023, 11:43:43 »
Hocam bence bu kadar eksiğe rağmen evinde full çekmiş ve gol yollarında çok etkili bir takıma karşı pozisyon bile vermedik, topu onlara bırakıp geçiş oynamaya çalıştık, bence tam anlamıyla farklı bir plandı ve tuttu. Hocaya eleştrim değişiklikleri çok geç yapması ve Zajc ısrarını sürdürmesi. Şu şartlarda bence çok kabul edilebilir bir hoca performansı.

Tabi bu değişikliklerin gecikmesi konusu(kitlenme ya da tercihi) önemli, umarım burada da gelişim olur.
Dünkü oyunla ilgili kesinlikle tek lafım olamaz. İlk yarı istatistikleri bile her şeyi çok iyi açıklıuor. Kesinlikle galibiyeti kaçırdığımız üzücü bir maç oldu. Ve dünkü maçı kazansaydık ligin zirvesindeki son iki hafta sonuçlarının eksikliklerimize rağmen bizim için iyi olduğunu daha düşünürdüm. Çünkü düşünsenize öyle ya da böyle Trabzon ve Adana Demir ile oynuyorsunuz o kadar eksikle ve puan farkı korunuyor, harika olurdu.. benim hocaya kızdığım noktalar oyuncu tercihleri ve değişiklikler konusunda çok sabit fikirli olması. Zajc’ın  oynadığı her maçta kötüyüz mesela ama hala oynuyor. Oynatma abi başka alternatifler üret. Geçen hafta mesela İsmail Crespo olsaydı orta alan, belki de çok farklı bir sonuç olabilirdi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #328 : 13 Kasım 2023, 12:15:20 »
Ancak kontradan golü yiyip maçı verebilirdik.Büyük takıımız ama ne olursa olsun Adanada can yakacak yakabilecek tipte bir ekip.Dikkatli oyun normal.
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2023, 12:15:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #329 : 13 Kasım 2023, 15:05:19 »
Ooster'e yapılanlardan en az 2 kırmızı kart çıkması gerekirken pozisyon detaylı olarak verilmedi bile. Biz de camia olarak sessiz sessiz oturmaya devam edelim, hâlâ maçı tartışalım, Tadic şöyle Dzeko böyle diyelim.

Burda bile maç yorumlanmış. Biz dün kazanacak oyunu oynadık ama işte her zaman hakemi yenemiyorsun. ADS dün 9 kişi kalmalıydı, hareketler resmen adlî vaka seviyesinde ama bizim Fenerbahçe taraftarı o kadar mülayim ki hâlâ değişiklikleri falan konuşuyor.

Bizim camidan bi bok olmaz. Gündem oluşturamayan, sümsük sümsük maçı yorumlayan, saha dışında hiçbir gücü olmayan, tv'lerde 1 tâne hakkını arayan yorumcusu bulunmayan bomboş bir camiayız. Bu sistemle ve bu mantıkla biz ömrü billah şampiyon o-la-ma-yız ! Hele ki sesi çıkmayan şu yönetimle hiçbir şey olamayız.