Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)  (Okunma sayısı 26789 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2023-24 Sezonu)
« Yanıtla #390 : 18 Şubat 2024, 08:37:35 »
Son 1 aylık sürecin öğrettiği derslerden birisi, etrafımızda sayılamayacak kadar çok Ümit Özat ve Kemal Belgin olduğudur. Ben bunlardan bir tane sanıyordum, meğer FB taraftarı içinde binlerce Kemal Belgin ve Ümit Özat varmış.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #391 : 18 Şubat 2024, 10:02:59 »
Hayatı başarısızlıkla dolu adamın fanatiklerini  görünce: Şeyh uçmaz mürit uçurur.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #392 : 18 Şubat 2024, 11:07:56 »
Serdar Dursun'un Süper Ligde Fenerbahçe formasıyla attığı gollere baktım. Toplam 17 golün 7 tanesini Rize'ye atmış.

05.12.2021'de 3 gol
22.04.2022'de 3 gol, 1 asist
Dün 1 gol.

Cristian Baroni bile Trabzon'a bu kadarını yapmadı. Her maç Rize'yle oynasak sezonda 70 gol yapar. 😂

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #393 : 18 Şubat 2024, 12:07:49 »
...Allah korusun, ters bir netice olsaydı Serdar Dursun'u, Mert Hakan'ı oyuna aldığı için ne küfürler edilirdi? Bu inançsız ve güvensiz zihniyet Rize'deki zeminden daha tehlikeli.

Aynı düşüncedeyim. Hatta yorum yapmadan, önceki yorumlara bakarak Mert Hakan ve Serdar hakkında ne övgüler dizilmiş görmek isterken sizin yorumunuzu gördüm.

Benim yorumum  şöyle bir şey olacaktı. "Tamam, Mert Hakan ve Serdar, maçın dönmesineki en önemli isimlerdi. Dolayısı ile bu isimlere ve oyuna soktuğu için hocaya övgüler dizilecek. Peki, ya o değişiklikler yapıldıktan sonra şansa bala Rize 1 gol daha atıp maçı kaybetsek o zaman hocaya neler denilirdi acaba?"

Evet, yorumum buna benzer bir şey olacaktı. Taraftar olarak hepimiz istemediğimiz bir sonuç alınınca teknik ekip kararlarını sorguluyoruz. Keşke yapabilsek te biraz daha bu eleştirilerde sakin kalabilsek.

Bu arada 2.golden sonra Mer Hakan'ın reklam tabelalarına attığı tekme de gözden kaçmasın. Fred olayındaki kırmızı kart etkisi daha unutulmadan böyle hareketler yapması ne kadar doğru o da ayrı bir tartışma konusu.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2024, 12:08:32 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #394 : 18 Şubat 2024, 13:18:44 »
Arkadaşlar, İsmail Kartal insan ilişkileri iyi olan ortalama bir yerli teknik direktör. Bu takımın ilk yarı oynadığı futbolu, kendi hatırladığım süre zarfında gördüğüm en iyi üçe sokmama rağmen düşüncem bu. Aşırı derecede sabit fikirli ve esnek değil. Nefis üçlü oynayabilir bu kadro ama asla denemez. Szymanski sallanır ama allah kelamı olduğu için mutlak 11'de olur, bu arada aşırı formda olan İrfan-Cengiz'den birisi mutlak dışarıda kalır. Say say bitmez. Kadro kalitesi bana göre gelmiş geçmiş en iyisi ve ligin kalitesi de gerçekten berbat. Yaptığı işe bok atmada objektif görüşüm bu.

Mert Hakan ve benzeri yerlilerle yaşanan süreçlere ise zaten hiç katılmadım. Beni bilen bilir, sıvacıyımdır. MHY, İCK gibi topçular bana kalırsa kaliteli kadrolarda iyi işler yaparlar fakat bizde buna imkan verecek taraftar profili yok. Ve bizim illa ki günah keçisine ihtiyacımız var. MHY'nin nasıl bir karatket olduğunu, attığı golden sonra Dzeko'nun onu göstermesinden anlıyoruz ama nafile. Kadıköy'de ilk hatasında ağzına s.çılır.

Bu sene şampiyon olursak gerçek bir mucize olacak diyorum çünkü biz saha içinde savaşmaya çalışırken Galatasaray oyunun içinde tutuldu. Buna karşı nasıl mücadele edilir bilmiyorum. Uzun süredir bu kadar bariz kollanmıyorlardı.

Herkes istediği fikri yazar, kimseye saldırmadan. Uyarımı da yapayım da, kimse kimseye posta koymaya kalkmsın.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #395 : 18 Şubat 2024, 13:40:04 »
Arkadaşlar, İsmail Kartal insan ilişkileri iyi olan ortalama bir yerli teknik direktör. Bu takımın ilk yarı oynadığı futbolu, kendi hatırladığım süre zarfında gördüğüm en iyi üçe sokmama rağmen düşüncem bu. Aşırı derecede sabit fikirli ve esnek değil. Nefis üçlü oynayabilir bu kadro ama asla denemez. Szymanski sallanır ama allah kelamı olduğu için mutlak 11'de olur, bu arada aşırı formda olan İrfan-Cengiz'den birisi mutlak dışarıda kalır. Say say bitmez. Kadro kalitesi bana göre gelmiş geçmiş en iyisi ve ligin kalitesi de gerçekten berbat. Yaptığı işe bok atmada objektif görüşüm bu.

Mert Hakan ve benzeri yerlilerle yaşanan süreçlere ise zaten hiç katılmadım. Beni bilen bilir, sıvacıyımdır. MHY, İCK gibi topçular bana kalırsa kaliteli kadrolarda iyi işler yaparlar fakat bizde buna imkan verecek taraftar profili yok. Ve bizim illa ki günah keçisine ihtiyacımız var. MHY'nin nasıl bir karatket olduğunu, attığı golden sonra Dzeko'nun onu göstermesinden anlıyoruz ama nafile. Kadıköy'de ilk hatasında ağzına s.çılır.

Bu sene şampiyon olursak gerçek bir mucize olacak diyorum çünkü biz saha içinde savaşmaya çalışırken Galatasaray oyunun içinde tutuldu. Buna karşı nasıl mücadele edilir bilmiyorum. Uzun süredir bu kadar bariz kollanmıyorlardı.

Herkes istediği fikri yazar, kimseye saldırmadan. Uyarımı da yapayım da, kimse kimseye posta koymaya kalkmsın.

Ben kimseye posta koymuyorum, burada ona buna posta koyanlar belli.

İsmail Kartal'dan iyi istatistik yapmış son 10 yılda başka bir "ortalama" hoca varsa onu getirelim, ben razıyım.

Lig başa baş gidiyor, 10 maç kalmış, üçlü oynama deneyi mi yapacak hoca. Yapıp puan kaybetse de ne deneyi yapıyorsun, bir dakika oynamamış takımı böyle oynatmak şimdi mi aklına geldi denilecek.

Bu taraftardan eleştiri almadan kurtulmak imkansız da sene sonu 90 puan alacak şu takıma amına kodumun evlatları yazılıyor o posta olmuyor da ben susun denince posta oluyor, ben böyle şeylere pek susmam söyleyeyim.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2024, 13:42:46 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #396 : 18 Şubat 2024, 14:01:19 »
Fred önümüzdeki maç kadroya giriyormuş. Osayi de dönüyor. Prime Fenerbahçe geri dönüyor inşallah hedef 12/12.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2024, 14:01:44 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #397 : 18 Şubat 2024, 14:08:16 »
Ben kimseye posta koymuyorum, burada ona buna posta koyanlar belli.

İsmail Kartal'dan iyi istatistik yapmış son 10 yılda başka bir "ortalama" hoca varsa onu getirelim, ben razıyım.

Lig başa baş gidiyor, 10 maç kalmış, üçlü oynama deneyi mi yapacak hoca. Yapıp puan kaybetse de ne deneyi yapıyorsun, bir dakika oynamamış takımı böyle oynatmak şimdi mi aklına geldi denilecek.

Bu taraftardan eleştiri almadan kurtulmak imkansız da sene sonu 90 puan alacak şu takıma amına kodumun evlatları yazılıyor o posta olmuyor da ben susun denince posta oluyor, ben böyle şeylere pek susmam söyleyeyim.
Yazdığım şey genele, özele değil.

Üçlüyü şimdi oynatsın diyen yok, tüm sene buna uygun fırsatlar vardı. Zaten mesele o değil. Mesele sabit fikir. Mesele B planı yoksunluğu. Neyse.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #398 : 18 Şubat 2024, 14:23:17 »
En ufak suçu olmayan Mert Hakan'a kart gösteren art niyetli hakem daha kaç tane maçımızı yönetecek acaba? Mert Hakan'ın kartının iptali için başvuru yapılması lazım.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #399 : 18 Şubat 2024, 14:48:13 »
üçlü bence de oynardı bu takım hele szymanski de düşüşteyken. stoperlerimiz inanılmaz uygun djiku, çağlar, bonucci hatta jayden. ismail kartal çok tahmin edilebilir davranıyor bazen, gol lazımsa hemen orta sahadan eksil klasik 4-4-2, son dakikalarda öndeyse önden eksil 5-4-1. basit kalıyor bunlar bu seviyede.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #400 : 18 Şubat 2024, 18:41:57 »
Yazdığım şey genele, özele değil.

Üçlüyü şimdi oynatsın diyen yok, tüm sene buna uygun fırsatlar vardı. Zaten mesele o değil. Mesele sabit fikir. Mesele B planı yoksunluğu. Neyse.
Bayan basket, erkek basket ne kadar hoca varsa ne mallığı, ne esekligi, ne aptallığı, ne gerizekaliligi, ne sokması kalir ama gelir bize burda "bak susmam haaa ona göre" diye racon keser. Buna verilecek en büyük cevap sallamamak olur. İnsan azıcık kendi tarzına, üslubuna bakar da millete posta koyar. Ben şahsen bu arkadaşı bundan sonra görmem de, duymam da, ciddiye de almam.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #401 : 18 Şubat 2024, 18:50:44 »
Bayan basket, erkek basket ne kadar hoca varsa ne mallığı, ne esekligi, ne aptallığı, ne gerizekaliligi, ne sokması kalir ama gelir bize burda "bak susmam haaa ona göre" diye racon keser. Buna verilecek en büyük cevap sallamamak olur. İnsan azıcık kendi tarzına, üslubuna bakar da millete posta koyar. Ben şahsen bu arkadaşı bundan sonra görmem de, duymam da, ciddiye de almam.

Tamam dostum forum senin zaten, bilmeyen yok. İstediğini yaz.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #402 : 18 Şubat 2024, 19:33:30 »
Bu Emre Belözoğlu da bir halt olamayacak. Kaçıncı maçtır cincona yatıyor böyle maç başından

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #403 : 18 Şubat 2024, 19:44:58 »
Kafaya takmıyorlar. Eğer kafaya takarlarsa bir kaç maç sonra hem golde hem de averajda geçerler bizi. Şu yaşıma geldim. 44 yaşımda belki 20 kere aynı şeylere tanık olmuşumdur ama hala bitmiyor. Biz kimle çekişirsek buna Bursa dahil tüm maçlarını kazanıyor ama gs bambaşka bir seviye. Onları geçmek için takılmayacaksın ve biz 2 kere yaptık bunu hem de sahamızda. Bu saatten sonra işimiz çok zor. Beşiktaş ve fenerbahçe maçları hariç maçları yok adamların.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #404 : 18 Şubat 2024, 20:08:14 »
Bizim 0 hata yapmamız lazım ki zorda olsa alalım.Ancak öyle bir dünya yok hiç bir takım yok dünyada.