Gönderen Konu: Kiralık Giden Futbolcularımızın Durumları  (Okunma sayısı 89682 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Kiralık Giden Futbolcularımızın Durumları
« Yanıtla #30 : 11 Şubat 2014, 11:22:31 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncularımız Hakan Çinemre ve Recep Niyaz,Bucaspor'un deplasmanda Tekden Denizlispor'u 4-0 mağlup ettiği maçta 90 dakika forma giydiler.Recep Niyaz 1 gol attı
Recep Niyaz attığı golün yanında 1 asist yapmış.istatistiklerini takip ettiğim site maçtan birkaç gün sonra eklemiş.

• Üye
« Yanıtla #31 : 15 Şubat 2014, 22:25:27 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncularımız Hakan Çinemre,Bucaspor'un sahasında Adana Demispor'u 1-0 mağlup ettiği maçta 90 dakika sahada kaldı.Recep Niyaz forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #32 : 15 Şubat 2014, 22:27:52 »
Bastia'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Milos Krasic,Bastia'nın sahasında Monaco'ya 2-0 mağlup olduğu maçta forma giymedi.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #33 : 15 Şubat 2014, 23:17:24 »
Adı bir dönem için marka olan Krasic sıradan bir Fransız takımında bile süre bulamıyorsa futbolu bırakması kendisi için en doğru karar olur.
Tabii bizim için en hayırlı senaryo, eski günlerinin hatrına bir rus kulübüne ya da para babası bir arap takımına satmak olurdu.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 23:18:12 Gönderen: Bülent »
...

• Üye
« Yanıtla #34 : 16 Şubat 2014, 00:06:23 »
Adı bir dönem için marka olan Krasic sıradan bir Fransız takımında bile süre bulamıyorsa futbolu bırakması kendisi için en doğru karar olur.
Tabii bizim için en hayırlı senaryo, eski günlerinin hatrına bir rus kulübüne ya da para babası bir arap takımına satmak olurdu.
Bir ara Zenit'in istediği falan söylendi,fakat Krasic'in 2 yıllık performansını göz önüne alırsak imkansız.

• Üye
« Yanıtla #35 : 19 Şubat 2014, 18:03:59 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncularımız Hakan Çinemre,Bucaspor'un deplasmanda Boluspor'a 1-0 mağlup olduğu maçta 90 dakika forma giydi.Recep Niyaz forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #36 : 19 Şubat 2014, 18:05:38 »
TKİ Tavşanlı Linyitspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Hasan Erbey,TKİ Tavşanlı Linyit'in sahasında M.İ.Y karşısında 4-0 galip ayrıldığı maçta forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #37 : 19 Şubat 2014, 20:58:51 »
Ankaraspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Berkay Değirmencioğlu,Ankaraspor'un deplasman'da Adana Demirspor'u 3-2 mağlup ettiği maçta 90 dakika forma giydi.

• Üye
« Yanıtla #38 : 20 Şubat 2014, 23:04:55 »
Paok'ta kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Miroslav Stoch,Paok'un sahasında UEFA Avrupa Ligi maçında Benfica'ya 1-0 mağlup olduğu maçta son 14 dakika forma giydi.

• Üye
« Yanıtla #39 : 22 Şubat 2014, 22:52:03 »
Bastia'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Milos Krasic,Bastia'nın sahasında Saint Etienne karşısında 2-0 mağlup olduğu maçta 45 dakika forma giydi.

• Üye
« Yanıtla #40 : 22 Şubat 2014, 22:53:17 »
TKİ Tavşanlı Linyitspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Hasan Erbey,TKİ Tavşanlı Linyit'in deplasman'da Orduspor'a 3-0 mağlup olduğu maçta forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #41 : 22 Şubat 2014, 22:55:01 »
Ankaraspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Berkay Değirmencioğlu,Ankaraspor'un sahasında Boluspor'a 3-1 mağlup olduğu maçta forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #42 : 23 Şubat 2014, 22:02:02 »
Paok'ta kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Miroslav Stoch,Paok'un sahasında Panthrakikos'u 3-0 mağlup ettiği maçta 61 dakika forma giydi.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #43 : 24 Şubat 2014, 00:52:33 »
TKİ Tavşanlı Linyitspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Hasan Erbey,TKİ Tavşanlı Linyit'in deplasman'da Orduspor'a 3-0 mağlup olduğu maçta forma giymedi.
Küme düşecek olan bir takımda forma giyememesi bizim için kötü oluyor. İki yönlü olarak düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum, küme düşme hattında olan takımda da forma giyemiyorsa bizde hiç oynayamaz diyorum öte yandan küme düşme hattında olan takımda daha tecerübeli adamları oynatıp küme düşmekten kurtulmak istiyorlar diyorum  :o
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2014, 00:52:59 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

• Üye
« Yanıtla #44 : 24 Şubat 2014, 01:16:44 »
Küme düşecek olan bir takımda forma giyememesi bizim için kötü oluyor. İki yönlü olarak düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum, küme düşme hattında olan takımda da forma giyemiyorsa bizde hiç oynayamaz diyorum öte yandan küme düşme hattında olan takımda daha tecerübeli adamları oynatıp küme düşmekten kurtulmak istiyorlar diyorum  :o
Abi bence ilk dediğin doğru,alt ligde küme düşmeye oynayan takımda süre bulamaması ciddi sıkıntı.İlk sayfada görürsün Tavşanlı Linyitspor'dan daha alt seviye takımda oynayan oyuncular hakkında bilgi verdim ama artık onları yazmıyorum,çünkü cidden FB forması ile antremana bile çıkamazlar.Kiralık giden oyuncularda sadece Recep Niyaz ve Hakan Çinemre'den ümitliyim.Yobo gitti gideli bütün maçlarda 90 dakika forma giydi fakat yine de bizim için gerekli oyuncu olduğunu düşünmüyorum.