Gönderen Konu: Kiralık Giden Futbolcularımızın Durumları  (Okunma sayısı 89674 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Kiralık Giden Futbolcularımızın Durumları
« Yanıtla #45 : 24 Şubat 2014, 01:19:06 »
Norwich City'de kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Joseph Yobo,Norwich City'nin sahasında Tottenham Hotspur karşısında 1-0 galip ayrıldı ve Yobo 90 dakika forma giydi.Yobo Norwich City forması ile 3 maça çıktı ve 3 maçta da 90 dakika forma giydi.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #46 : 25 Şubat 2014, 01:14:29 »
@ nemanja bjelica

Hocam rol çalmak gibi olacak ama hazır görmüşken paylaşayım dedim.

Recep Niyaz, Bucaspor'un Gaziantep Büyükşehir Bld. 2-1 yendiği maçta 80 dakika sahada kalıp ve takımın iki golününde asistini yapmış.
Bu maçta bir diğer oyuncumuz Hakan Cinemre süre bulamamış.

Maçın özeti;

http://www.trtspor.com.tr/videolar/bucaspor-gaziantep-bs-bldspor-2875.html
...

• Üye
« Yanıtla #47 : 25 Şubat 2014, 12:01:48 »
@ nemanja bjelica

Hocam rol çalmak gibi olacak ama hazır görmüşken paylaşayım dedim.

Recep Niyaz, Bucaspor'un Gaziantep Büyükşehir Bld. 2-1 yendiği maçta 80 dakika sahada kalıp ve takımın iki golününde asistini yapmış.
Bu maçta bir diğer oyuncumuz Hakan Cinemre süre bulamamış.

Maçın özeti;

http://www.trtspor.com.tr/videolar/bucaspor-gaziantep-bs-bldspor-2875.html

Estağfurullah ne demek.Hakan Çinemre sakatlığından dolayı forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #48 : 28 Şubat 2014, 18:35:46 »
Paok'ta kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Miroslav Stoch,Paok'un UEFA Avrupa Ligi maçında deplasmanda Benfica'ya 3-0 mağlup olduğu maçta 38 dakika forma giydi.

• Üye
« Yanıtla #49 : 01 Mart 2014, 18:15:40 »
Karabükspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Beykan Şimşek,Karabükspor'un sahasında Gaziantepspor'a 1-0 mağlup olduğu maçta 29 dakika forma giydi.

• Üye
« Yanıtla #50 : 02 Mart 2014, 01:01:17 »
Bastia'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Milos Krasic,Bastia'nın deplasman'da Lorient ile 1-1 berabere kaldığı maçta 18 kişilik kadro'da yer almadı.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

• Üye

• Üye
« Yanıtla #53 : 02 Mart 2014, 15:37:28 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncularımız Hakan Çinemre ve Recep Niyaz,Bucaspor'un deplasmanda 1461 trabzon'u 3-2 mağlup ettiği maçta 90 dakika forma giydiler.Recep Niyaz 1 gol 1 asist ile oynadı.

• Üye
« Yanıtla #54 : 02 Mart 2014, 15:39:06 »
TKİ Tavşanlı Linyitspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Hasan Erbey,TKİ Tavşanlı Linyit'in sahasında Karşıyaka'yı 2-1 mağlup ettiği maçta forma giymedi.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : 02 Mart 2014, 17:43:02 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncularımız Hakan Çinemre ve Recep Niyaz,Bucaspor'un deplasmanda 1461 trabzon'u 3-2 mağlup ettiği maçta 90 dakika forma giydiler.Recep Niyaz 1 gol 1 asist ile oynadı.
Recep Niyaz Bucaspor'da 23 maç oynamış 13'ü ilk 11..1218 dk.da 4 gol 7 asist yapmış.

• Üye
« Yanıtla #56 : 02 Mart 2014, 17:48:44 »
Recep Niyaz Bucaspor'da 23 maç oynamış 13'ü ilk 11..1218 dk.da 4 gol 7 asist yapmış.
Aynen Gürol Hocam.Zaten kiralık gönderdiğimiz oyunculardan ümitli olduğum 2 oyuncu Recep Niyaz ve Hakan Çinemre.Diğer oyunculardan maalesef ümidim yok,özellikle Krasic ne olacak onu düşünüyorum.

• Üye
« Yanıtla #57 : 02 Mart 2014, 18:33:32 »
Ankaraspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Berkay Değirmencioğlu,Ankaraspor'un deplasman'da Gaziantep BBSK ile 3-3 berabere kaldığı maça ilk 11'de başladı.Maçın 79.dakikasın'da gördüğü 2.sarı kart ile oyun dışı kaldı.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #58 : 02 Mart 2014, 18:54:53 »
Hakan sinirlerine hakim olmayı başarabilirse çok iyi bir defans olacak.
Alt yapı maçlarında boyu nedeniyle hava toplarında etkili olamaz derken zamanlamayı o kadar iyi ayarlıyor ki rakiplerine top aldırmıyordu(bu arada Hakan'ın boyu şuan 1.83).
Recep hazır süre bulmaya takımını yönlendirmeye başlamışken seneye de Buca'da kalıp, bu sefer ligi forse etmeye başlamalı diyorum.
Bu sırada belki hızından feragat etmek durumunda kalacak ama mutlaka fiziksel olarak gelişim göstermek zorunda.
Bu iki oyuncunun yanında Berkay'dan ben hala ümitliyim.
Son dönemlerde pek izlemedim ama genç takımlarda fena oynamıyordu(geçtiğimiz sezonki çıkışıyla Beşiktaş'a transfer oluyor derken bizle devam etmişti).
Şahsen ondan fark yaratmasından ziyade rotasyonda kullanılabilecek bir oyuncu yaratılabilir düşüncesindeyim.
...

• Üye
« Yanıtla #59 : 02 Mart 2014, 20:52:51 »
Hakan sinirlerine hakim olmayı başarabilirse çok iyi bir defans olacak.
Alt yapı maçlarında boyu nedeniyle hava toplarında etkili olamaz derken zamanlamayı o kadar iyi ayarlıyor ki rakiplerine top aldırmıyordu(bu arada Hakan'ın boyu şuan 1.83).
Recep hazır süre bulmaya takımını yönlendirmeye başlamışken seneye de Buca'da kalıp, bu sefer ligi forse etmeye başlamalı diyorum.
Bu sırada belki hızından feragat etmek durumunda kalacak ama mutlaka fiziksel olarak gelişim göstermek zorunda.
Bu iki oyuncunun yanında Berkay'dan ben hala ümitliyim.
Son dönemlerde pek izlemedim ama genç takımlarda fena oynamıyordu(geçtiğimiz sezonki çıkışıyla Beşiktaş'a transfer oluyor derken bizle devam etmişti).
Şahsen ondan fark yaratmasından ziyade rotasyonda kullanılabilecek bir oyuncu yaratılabilir düşüncesindeyim.

Bucaspor çok büyük ihtimalle seneye de PTT 1.lig'de mücadele edecek.Bucaspor'dan ziyade Süper Lig'de mücadele eden bir takıma kiralanmalı recep niyaz ve Hakan Çinemre.