Gönderen Konu: Kiralık Giden Futbolcularımızın Durumları  (Okunma sayısı 89680 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Kiralık Giden Futbolcularımızın Durumları
« Yanıtla #75 : 23 Mart 2014, 22:48:29 »
TKİ Tavşanlı Linyitspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Hasan Erbey,TKİ Tavşanlı Linyit Spor'un deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 3-1 mağlup olduğu maçta 18 kişilik kadroda yer bulamadı.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2014, 22:48:45 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #76 : 04 Nisan 2014, 17:39:09 »
Recep Niyaz'dan çok şık bir çalım.

https://vine.co/v/MiOLFqigLlz
...

• Üye
« Yanıtla #77 : 08 Nisan 2014, 21:56:30 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncularımız Hakan Çinemre ve Recep Niyaz,Bucaspor'un sahasında Adanaspor'a 3-1 mağlup olduğu maçta 90 dakika forma giydiler.

• Üye
« Yanıtla #78 : 21 Nisan 2014, 00:14:54 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Hakan Çinemre Bucaspor'un sahasında Orduspor'u 2-1 mağlup ettiği maçta 90 dakika forma giydi,Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen bir diğer oyuncumuz Recep Niyaz ise forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #79 : 21 Nisan 2014, 00:21:52 »
MİROSLAV STOCH:Paok'ta kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Yunanistan Liginde Paok forması ile 24 maça çıktı.5 gol atıp 6 asist yaptı.UEFA Avrupa Liginde 8 maçta forma giyip 1 asist yaptı.Şampiyonlar Ligi Ön Elemelerinde 2 maçta forma giyip 1 gol 1 asistlik performans sergiledi.

• Üye
« Yanıtla #80 : 27 Nisan 2014, 14:02:17 »
Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz Hakan Çinemre Bucaspor'un deplasmanda Karşıyaka'yı 3-2 mağlup ettiği maçta 90 dakika forma giydi.Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen bir diğer oyuncumuz Recep Niyaz ise forma giymedi.

• Üye
« Yanıtla #81 : 04 Mayıs 2014, 16:09:57 »
RECEP NİYAZ:PTT 1.lig ekiplerinden Bucaspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz,Bucaspor forması ile 27 lig maçında görev alıp 1694 dakika sahada kaldı,4 gol atıp 9 asist yaptı.Ziraat Türkiye Kupası maçlarında 2 defa forma giyip toplamda 165 dakika sahada kaldı.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2014, 16:14:32 Gönderen: nemanja bjelica »

• Üye
« Yanıtla #82 : 04 Mayıs 2014, 16:14:14 »
HAKAN ÇİNEMRE:PTT 1.lig ekiplerinden Bucaspor'da forma giyen oyuncumuz Bucaspor forması ile 29 lig maçında görev alıp 2564 dakika sahada kalıp 1 gol attı.Ziraat Türkiye Kupası maçlarında 1 defa forma giyip 69 dakika sahada kaldı.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #83 : 04 Mayıs 2014, 16:25:43 »
Recep dün twitter'dan Bucaspor'a veda mesajı yazdı.
Seneye bize dönüyor demek.
Şahsen bizim yerimize Buca gibi oynayabileceği bir takımda bir sene daha devam etmesini isterdim(süper ligdeki hiç bir takımın
ona Bucaspor kadar süre vereceğini zannetmiyorum, o yüzden kendisini kanıtladığı Bucaspor'da devam etmeli).
Çünkü bizde süre bulması neredeyse imkansız.
Zaten oyuncuyla 3 senelik sözleşme yaptık.
1 senesi gitti 1 seneyi bizde boş geçirecek sonrasında bu çocuktan bişey olmayacak diye serbest bırakılacak.
Olcan gibi başka takımlarda parlayıp(ki bana göre şu liglerdeki en yetenekli yerli futbolcu olduğundan parlayacağından şüphem yok) sefasını diğer takımlar görecek.
Umarım oyuncu ve menajeride durumun farkındadır.
...

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #84 : 04 Mayıs 2014, 16:28:48 »
Bülent abi, Recep sezon sonuna doğru sakat mıydı? Son maçlarda hiç oynamadı.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Üye
« Yanıtla #85 : 04 Mayıs 2014, 16:35:03 »
Recep dün twitter'dan Bucaspor'a veda mesajı yazdı.
Seneye bize dönüyor demek.
Şahsen bizim yerimize Buca gibi oynayabileceği bir takımda bir sene daha devam etmesini isterdim(süper ligdeki hiç bir takımın
ona Bucaspor kadar süre vereceğini zannetmiyorum, o yüzden kendisini kanıtladığı Bucaspor'da devam etmeli).
Çünkü bizde süre bulması neredeyse imkansız.
Zaten oyuncuyla 3 senelik sözleşme yaptık.
1 senesi gitti 1 seneyi bizde boş geçirecek sonrasında bu çocuktan bişey olmayacak diye serbest bırakılacak.
Olcan gibi başka takımlarda parlayıp(ki bana göre şu liglerdeki en yetenekli yerli futbolcu olduğundan parlayacağından şüphem yok) sefasını diğer takımlar görecek.
Umarım oyuncu ve menajeride durumun farkındadır.
Süper ligde gideceği takım,çalışacağı teknik direktör önemli,mesela Beykan Şimşek,genç oyunculara fazla şans vermeyen Tolunay Kafkas'ın ekibi Karabükspor'a kiralandı,maalesef çok az forma giydi.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #86 : 04 Mayıs 2014, 16:53:17 »
Recep için Bucaspor taraftarı olumlu konuşuyor yplun açık olsun diye yazıyorlar. Bülent katılıyorum sana orada lalsa güzel olur taraftarda seviyor onu
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #87 : 04 Mayıs 2014, 17:02:14 »
Bülent abi, Recep sezon sonuna doğru sakat mıydı? Son maçlarda hiç oynamadı.

Utkan, Nemanja Bjelica bu konuya daha vakıf.
Bende genel olarak onun haberleri akabinde bu hafta ne yapmış diye özetleri izliyorum. :)
Cezalı ya da sakatlıkla alakalı problemi olmadığında özellikle ligin ikinci yarısı itibariyle hemen her maçta oynadı diye biliyorum.

@ nemanja bjelica

Hocam ligimizde ki teknik direktörler içinde gençlere şans veren hoca yok denecek kadar az.
Zaten adamlar diyor ki bizim misyonumuz takımı süperligde tutmak.
Oyuncu yetiştirmek gibi bir düşünceleri yok.

Recep konusunda oyuncunun yeni takımında kendisini kabul ettirene kadar geçecek süre ile uğraşacağına aynı takımda devam etmesi bana daha mantıklı geliyor.
Recep ligin ikinci yarısıyla birlikte sürekli forma bulmaya başladı.
Bunda en önemli sebep Galatasaray'a giden elemanın yerine hocasının onu orta sahada oyun kurucu gibi görevlendirmesiyle oldu.
Şimdi yeni gideceği takımda böyle bir şey olacağının bir garantisi var mı?
Yok.
O yüzden Recep ne yapıp edip süre bulabileceği bir takıma gitmeli.
Bizde ya da başka bir süper lig kulübünde Buca'da aldığı sürenin geçtim yarısını, çeyreğine bile ulaşabileceğine inanmıyorum.
...

• Üye
« Yanıtla #88 : 04 Mayıs 2014, 17:28:34 »
@Carter-Williams Çok kapsamlı olmasa da yaptığım araştırmalarda sakat veya cezalı olduğuna dair herhangi bir habere rastlamadım.
Bülent hocam Recep Niyaz öncelikle ne yapacağına karar vermeli,eğer kiralık gidecekse gideceği takımın sene başı kampına muhakkak yetişmeli,Süper Lige yeni yükselen ekiplerden birisine kiralanabilir.

• Üye
« Yanıtla #89 : 05 Mayıs 2014, 12:17:39 »
HASAN ERBEY:TKİ Tavşanlı Linyitspor'da kiralık olarak forma giyen oyuncumuz TKİ Tavşanlı Linyitspor forması ile 9 lig maçında görev alıp  536 dakika sahada kaldı.Ziraat Türkiye Kupası maçlarında 2 defa forma giyip 240 dakika sahada kaldı(Oynadığı 2 maç uzatmaya gitti).Forma giydiği maçalrda skora herhangi bir katkısı olmadı.FENERBAHÇE forması giymek için yeterli seviyede olmadığı ortada.