Gönderen Konu: 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası  (Okunma sayısı 18466 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ynt: 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası
« Yanıtla #15 : 12 Haziran 2016, 18:05:37 »
Üzülerek söylüyorum ki İspanya biraz gününde olursa bize çok hüzünlü bir gece yaşatabilir..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #16 : 12 Haziran 2016, 18:13:50 »
             Volkan

Gökhan Topal Hakan Caner

Oğuzhan  Ozan

Emre   Nuri     V.Şen

Cenk

Terim kayıtsız şartsız forma teslim ettiği evlatları Selçuk, Arda ve Çalhanoğlu'dan vazgeçip daha kreatif 11'le çıkabilirdi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #17 : 12 Haziran 2016, 18:20:48 »
Arda hantal, Çalhanoğlu hantal, Cenk hantal, Selçuk hantal, Ozan hantal, Topal hantal... Geriye de zaten 2 stoper, 2 bek bir de kaleci kalıyor. Dura dura, kıçımızı döne döne oynamaktan kaleye bile gidemedik.

Bir oyuncuyu yavaş ve hantalsa orta saha ya da stoper, hızlı ve seriyse kanat ya da bek yapan sistemden nefret ediyorum.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #18 : 12 Haziran 2016, 18:45:46 »
5-0 olmadığına şükretsinler. Hırvatistan'ın iki şutu direkte patladı, gol ayaklarının beceriksizliği de iki net pozisyonu auta atmalarını sağladı. Volkan'ın çıkardığı en az iki net şutu da ekledin mi, bugün maç 7-1 bitebilirdi. Çünkü Terimspor'un sadece bir net pozisyonu vardı.

Çevrimdışı göktürk77

• Üye
  • Yer: ötüken ormanından
« Yanıtla #19 : 12 Haziran 2016, 18:51:49 »
aynen bir gol yediğimize sevinir hale geldim hele frikik pozisyonda bizim pembiş volkanın durdugu yeri görünce aman tanrım dedim direkten döndü dönmese kol gibi bomboş kaleye gömmüştü topu bizim pembiş topa hareketlenemdi bile

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #20 : 12 Haziran 2016, 19:04:41 »
aynen bir gol yediğimize sevinir hale geldim hele frikik pozisyonda bizim pembiş volkanın durdugu yeri görünce aman tanrım dedim direkten döndü dönmese kol gibi bomboş kaleye gömmüştü topu bizim pembiş topa hareketlenemdi bile

Tanrı Kut Mete'nin, Kür Şad'ın torunlarından Ötüken'ci bir arkadaş bile bunu yazarsa daha ne olsun? Bu takımın adı gerçekten Türkiye değil, Terimspor olmalıdır. :D

Çevrimdışı göktürk77

• Üye
  • Yer: ötüken ormanından
« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2016, 19:14:02 »
Tanrı Kut Mete'nin, Kür Şad'ın torunlarından Ötüken'ci bir arkadaş bile bunu yazarsa daha ne olsun? Bu takımın adı gerçekten Türkiye değil, Terimspor olmalıdır. :D
Hakan abi  kesinlikle benim takımım olmaz benim gönlümdeki 2008 deki takım  .O takımla bu takım bir degil semihin bitiriciliği şu anki kadrado kimde var burak kazmasındamı yoksa cenk sıgırındamı  2008 deki kadroyla bu kadro arasında bariz kalite varkı var bu kadrodan ispanya karşısında tarihi fark yemezsek başarı olur benim için

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2016, 19:29:30 »
İspanya; teknik, çok pas yapan, yerden oynayan araya atılan toplarla, ver-kaçlarla sonuca giden bir takım.

Terim sağolsun yeniden yapılanma dedi, onu dedi, bunu dedi koca ülkede iki net stoper çıkaramadı.

Ömer Toprak'la küs, Ersan'la kırgın, Yalçın ile dargın, Egemen ile limoni.. 

Bizim iki stoperde malum orta sahada orjinli çakma stoperler.

Dediğim gibi İspanya gününde olursa bir facia yaşanabilir.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2016, 19:32:46 Gönderen: sonkale1907 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #23 : 12 Haziran 2016, 20:26:23 »
burada hiç olmamamız gerekirdi öyle de top oynuyoruz  8)
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #24 : 12 Haziran 2016, 20:56:04 »
Maç boyunca kafa topu alamadık galiba, perisic,brozovic,mandzukic kafa topu antrenmanı yaptılar resmen ceza sahamızda.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #25 : 12 Haziran 2016, 23:27:23 »
Maç boyunca kafa topu alamadık galiba, perisic,brozovic,mandzukic kafa topu antrenmanı yaptılar resmen ceza sahamızda.

Stoperlerin biri sol bekten biri orta sahadan devşirme olunca, bekler de savunmayı becerememenin üzerine formsuz olunca sadece 1 gol yememiz mucize.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #26 : 13 Haziran 2016, 00:19:00 »
Stoperlerin biri sol bekten biri orta sahadan devşirme olunca, bekler de savunmayı becerememenin üzerine formsuz olunca sadece 1 gol yememiz mucize.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Aynen öyle, topalın stoper oynaması dolayısıyla orta sahada top kapamamamız da cabası.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #27 : 13 Haziran 2016, 09:00:48 »
Dün gördüğüm mili takım, turnuvanın açık ara en kötü takımı. 

Bir tarafta Barcelona'da oynayan(!) Arda Turan,  diğer tarafta Real Madrid're oynayan Luka Modric.

Arda, halı sahada oynayan baskın ergen gibi her topu alıp cambazlık yapmaya çalışırken, Modric adeta miili takımımızı tek başına dövdü. Sahayı kullanımı, pasları, koşuları, kademe anlayışı ile büyüdü de büyüdü. Attığı gol de emeklerinin güzel bir karşılığı oldu.

Milli takıma gelince; Cenk, sonradan giren Burak, Engin, Volkan Şen başta olmak üzere ne kadar sahtekar varsa toplanmış. Her ikili mücadelede kendilerini yere atarak hakemden medet umuyorlar. Hakem de haklı olarak bu ucuz numaralara prim vermedi. Ee onlar da haklı elbet. Türkiye'de rakibin rüzgarından düşerek faul almaya alışınca, bu alışkanlıklarını Avrupa'da da yapmak istediler ama orada bazı şeyler bizdeki gibi yürümüyor.

Futbol bir erkek oyunudur. Kazanmak istiyorsan erkek gibi oynayacaksın.  Ama ne yazık ki bu duygu bizde yok. Futbolcuların beyinlerinde ayakta kalıp mücadele etmek yerine, faul alma düşüncesi var. Bu dürtü yüzünden sürekli aldatmaca peşindeler. Hal böyle olunca da dünkü gibi rezil futbol kaçınılmaz oluyor.

İşin sevindirici tarafı, 6-7 oması gereken skoru sadece 1 farkla bitirmiş olmak. En azından tribüne gelmiş onca seyircimiz daha büyük bir utanç ve üzüntü ile ayrılmadılar.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #28 : 13 Haziran 2016, 09:08:28 »
O değil de... Kalecinin pembe formasını Terim'in geceliğinden mi dikmişler? Aklıma geldikçe gülesim geliyor. Ne formaydı lan o?  ;D

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2016, 14:59:50 »
Bu prim konusu nedir arkadaşlar ? Ben takip edemedim, daha öncede olmuştu prim tartışmaları milli takımlarda ama bu sanırım biraz daha başka.