Basketbol > NBA-NCAA-WNBA

Video Galerisi (NBA - NCAA - Dream Team vs)

<< < (2/51) > >>

phenom_07:
NBA tarihinin en özel 33 saniyesi ve benim NBA sevgimin kaynağı T-Mac

Tracy McGrady 13 Points Vs The Spurs In 33 Seconds HD

Hakan Yaman:
Madem laf T-Mac'den açıldı; onun kariyerinden seçilmiş en güzel 10 hareketi de paylaşalım:

Tracy McGrady -Unutulmaz 10 Hareket-

Hakan Yaman:
Bana sorarsanız basketbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi beyaz oyuncusu Larry Bird'dür. Sadece ben değil, bu oyunla yakından ilgilenen çoğu kişi de böyle düşünür. Yine bana sorarsanız basketbol efsaneleri içinde oyun IQ'su en üst seviyede olan kişi de Larry Bird'dür. Forvet pozisyonunda oynamasına rağmen onunla oyun zekası konusunda yarışacak gard sayısı bile üçü beşi geçmez.

Onun için kullanılan slogan: "O koşamaz, o zıplayamaz; ama o en iyisi..."

Niçin mi? Sadece 7 dakikanızı ayırın ve izleyin lütfen... Sonuna kadar...

(Hatırlatma: Dailymotion videolarının görüntü kalitesini sağ üst köşeden ayarlayabilirsiniz. Bu videoyu da 380 olarak izlemenizi tavsiye ederim. 240 modunda değil.)

Larry Bird Efsanesi

KaPaLı:
Hakan abi bilir. Benim için oyun kurucu Jason Kidd'tir. Nets şu adamın yanına Carter , Jefferson ekleyip pota altına bir türlü değerli parça ekleyememiş ve bu adamın şampiyonluklarına engel olmuştu. Sonrasında Dallas'a gittide Dirk Nowitzki'yle Voltran oluşturdular.

Jason Kidd Top 10 Assists

Hakan Yaman:

--- Alıntı yapılan: KaPaLı - 06 Aralık 2013, 11:25:53 ---Hakan abi bilir. Benim için oyun kurucu Jason Kidd'tir. Nets şu adamın yanına Carter , Jefferson ekleyip pota altına bir türlü değerli parça ekleyememiş ve bu adamın şampiyonluklarına engel olmuştu. Sonrasında Dallas'a gittide Dirk Nowitzki'yle Voltran oluşturdular.

--- Alıntı sonu ---

İsmailciğim. Kendi yüklediğim şu iki videoyu senin için paylaşıyorum. Kıymetini bil. :)

Vince Carter'ın Nets yılları:

Vince Carter - Nets Yılları - 1.Bölüm

Vince Carter - Nets Yılları - 2.Bölüm

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git