Basketbol > Avrupa Basketbolu (Dünya ve Avrupa Şampiyonaları)

Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)

<< < (3/881) > >>

fundamental:
pierre jackson maccabi'de ne yapacak çok merak ediyorum.

Hakan Yaman:

--- Alıntı yapılan: Vanguards of FB - 16 Temmuz 2017, 12:32:39 ---Granger için Barça, Olympiakos hatta biz bile seçenek olabiliriz wanna olmazsa...
Malaga Huertas i aldı.

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı yapılan: ELM - 17 Temmuz 2017, 23:48:15 ---Scola'yı Avrupa'da bir takımda görmeyi isterdim.Hazır Prigioni'de Baskonia'nın koçu olmuşken oda eski takımına donebilirdi. Çokta ilginç olabilirdi.

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı yapılan: fundamental - 20 Temmuz 2017, 21:00:33 ---pierre jackson maccabi'de ne yapacak çok merak ediyorum.

--- Alıntı sonu ---

Diğer Euroleague takımlarıyla ilgili bilgileri Fenerbahçe sayfasında değil de, bu sayfada paylaşırsanız beni mesaj taşıma zahmetinden kurtarırsınız. Hem de, verdiğiniz bilgiler oradaki kalabalık mesaj atmosferinde kaybolup gitmez. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Vanguards of FB:
Piyasada oyuncu arayan takımlar..

Baskonia SG alacak..
Brose C alacak..
Malaga C Alacak..

Kızılyıldız bir cok transfer yapmalı..Bakalım ne olacak...

Ve biz...Belki bir SG...

Murat:
Verdiğiniz bilgilerden anlaşılan C ve PG de talep yığılması var. Anlamsız da değil zaten. C' lar az yetişsin NBA yapıyor. İyi PG de zor yetişiyor.

Vanguards of FB:
granger, wannamaker, augustine, iverson var piyasada bilindik adma olarak bosta su an...

uzunları birini brose alir..kısaları ise biz ve baskonia herhalde..ama Malaga granger a sulanabilir..

baskonia granger
brose iverson veya augustine
fb wanamaker

bitirdim transferi euroleaguede..

tyrese rice ve devin smith ne olacak merak ediyorum...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git