Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Türkiye Bayanlar Voleybol Ligi (2016/17 Sezonu)  (Okunma sayısı 72413 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Bu takım sezonu kapamis kafada. 21-17 den seti verdik. Koshe yok bosko yok. Natalia hariç hepsine yazıklar olsun.

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
Aldık dediğim ilk seti verdik
2. set daha zorlu geçiyor
alamazsak oyundan düşeriz iyice
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

• Üye
Polen nasıl plase atılır izlesin Nesli den öğrensin.  Kalabalık tarafa yüksek plase atılmaz. Melis merve dicle ezgi polen çok vasatlar. Karşı tarafta Hande bunları cebinden çıkarır.

• Üye
35 yaşındaki Neslihan takımı denize döktü. Blokta yakalayamadik kadını hiç.  2.sette gitti.

• Üye
3-0 yenildik. Çarşamba günü sezon bitiyor. Kim in bu performansı acaba başka bi yere imza mi attı diye düşündürüyor. 1.5 mil $ aliyormus böyle oynicaksa gitsin istiyorsa.

Maret zaten değişir ona lafım yokta 35 lik neslihan bam güm vururken blokaut yaptırırken bizim Polen yerden zıplayamiyor bile. Meliha nin lugatında voleybol=blok yemek olmalı bu maçta daha iyi anladım.  Böyle oyunculari bırakın gitsin karşıya bize karşı saçmalasin. Hande neler yaptı bugün.

Melis merve ezgi zaten Allah'lık. Natalia oynuyor bir tek ama yetmez.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
valla bizim takım fişi çekmiş tatile çıkmışlar..eczacıya idman verdik...ama seneye beş kuruş harcamayalım..erkekler gibi gittiği yere kadar..herşey erkek basketbola

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
sadece futbol ve erkek basketbol takımını bırakıp diğer bütün branşları kapatmak kötü bir fikir kulübe ne mali olarak ne sportif olarak ne idari olarak hiçbirşey kazandırmaz. çözüm çok basit sponsorlar bulacaksın ve ahbap çavuş ilişkisi ile değil işinde iyi olan insanlarla profesyonel insanlarla çalışacaksın, yönetim olarakta profesyonelce çalışacaksın.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Abilerim, ablalarim ve kardeslerim, kusura bakmayin ama kendimi tutamiyorum: HANGI GEZEGENDE YASIYORSUNUZ? Bu takimin ne kadar yetersiz oldugu senelerdir belli.  Yazmaktan soylemekten dilimizde tuy bitti.  Simdi bakiyorum, Twitter'da Murat Kim'e mental olarak bitmis, aldigini hak etmiyor diyor.  Natalia'ya ovguler diziyor.  Eminim ki baksam, Natalia'ya saydirdigi yuzlerce tweet bulabilirim.  Twitter'da da yazdim.  Benim yuz tane hakkim olsa, birini bile Natalia'ya veya Maret'e kullanmam. 

Yeon Koung Kim gibi dunyanin en iyi uc oyuncusundan biri kadronda ve senelerdir, etrafina adamakilli uc tane adam alamiyorsun.  Sadece bir sene yaptik ve dunyanin en iyisi olduk.  Sunu kabul edin: Yonetim, Mehmet Ali Aydinlar'in takimdan elini cekmesi ile tam anlamiyla cuvalladi. 

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
Formalarda tekrar grundig yazmaya başladı birkaç maçtır. Ben Ali Koç un çıkıp yönetimin bu kadar büyük hatalarına, bu kadar büyük ahlaksızlıklarına karşı çıkmasını bekliyordum. Bugün konuşmayan adamın başkan olmasını istemiyorum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Formalarda tekrar grundig yazmaya başladı birkaç maçtır. Ben Ali Koç un çıkıp yönetimin bu kadar büyük hatalarına, bu kadar büyük ahlaksızlıklarına karşı çıkmasını bekliyordum. Bugün konuşmayan adamın başkan olmasını istemiyorum.

Politik hayatta stratejik hareket etmek lazim.  Surekli prensiplere gore hareket etmek icin hitap ettigin grubun da etikten anlayan, beli prensiplere sahip insanlar olmasi lazim.  Bugun kongrede Aziz Yildirim'i secen guruhun bu hususta nasil oldugu acik iken, dusunmeden hareket etmesi stratejik olmaz.  Bence bugun gelinen noktada en az suc Ali Koc'ta. En buyuk suc Aziz Yildirim'da. Ayni derecede suc ise biz taraftarlarda.  Bizdeki bu hareketsizligi; aktif protesto eksikligini anlayamiyorum.  Acaba bu hareketi baslatip, Ali Koc'a sinyal versek, stratejisini dedigin gibi acik konusma ile liderlik etmeye yoneltebilir mi?  Bence eder.

• Üye
Gs Vakıfbank i yenmiş. Finale çıkarlarsa eczacı kolay bir şampiyonluk kazanacak 5 yıl aradan sonra. Çarşamba ölümüne oynayıp altın sete götürmeliyiz seriyi.

Çevrimdışı Murat

• Üye
Bu abbo malı nasıl iki kez üst üste Eczacıya yenilmeyi başardı diye merak uyanmış gibi gözükmüyor kimsede...ki normaldir.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
abboya ragmen hala sansımız var...taraftar gelirse ve oyuncular eger sezonu bırakmamıs sekild eoynayıp dırenc koyarsa is altın sete gider..

ben vakıfın gs yı yenecegini dusunuyorum ama altın set ne olur bilinmez..

isin acıkcası he riki macta altın sete gidecek bence..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Gs ilk seti aldı. Tek set daha alması durumunda Vakıf'ı eleyecekler. Elenmemiz durumunda böylece seneye şampiyonlar ligine de katılamayız.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Gs 3-0'ın rövanşında ilk 2 seti rahat bir şekilde alarak, deyim yerindeyse Vakıf'ı ezerek finale çıktı. Play offlar başlamışken böylesi bir çıkış doğrusunu söylemek gerekirse taktir edilesi bir başarı.
Biz ise en önemli periyotta dibe çakıldık. Bu akşam küçük çaplı bir mucize olmazsa da sezonu kapatıyoruz.