Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Türkiye Bayanlar Voleybol Ligi (2016/17 Sezonu)  (Okunma sayısı 72398 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Finalde ne olursa olsun salondayim. Allah im şükürler olsun. Çok dua ettim maç oynanirken.

• Üye
Tarih yazdık.  Seneye ecz ya da vakıf yok cl de.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Bir kız voleybol maçında ağlayacağım asla aklıma gelmezdi  :D

Emeği geçen herkesin ama özellikle Eda'nın emeğine sağlık
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Melis senin amk senin allah belanı versin yeteneksiz gerizekalı cüce

....!
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ozancan17

• Üye
  • Yer: canakkale
Eşim yanımdaydi son seti geriye alip zorla izlettirdim😆😆resmen aglayacaktim ya.inanilmaz bir maç.Ne zamandir hu kadar sevinmemistim bir maça

• Üye
Melis senin amk senin allah belanı versin yeteneksiz gerizekalı cüce

Usta koptum yaa. Bir mesajda bir insan anca bu kadar gömülür. Yine de bi bayan ağır olmuş.

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
Forum banner'ına bir süreliğine Eda'yı da ekleseniz. Bu kızın hakkını ödeyemez ne "kel" ne de takım arkadaşları.   

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
....!
Usta koptum yaa. Bir mesajda bir insan anca bu kadar gömülür. Yine de bi bayan ağır olmuş.
Beyler kusura bakmayın maç sırasında bazen ayar kaçıyor dediklerimin arkasındayım gerçi  hala çok çok yeteneksiz asla bu takımın oyuncusu değil oyun aklı zekası 0 ama allah belanı versin cüce kısmını geri alıyorum yine de çünkü finalde bize desteklemek düşer. Ben sövmesem olmazdı bu iş 😛 Malı inanılmaz yaşadım aşırı derecede ve şu an benden Mutlusu yoktur😂 Kesinlikle organize olup final serisinde salonda olmalıyız gerekirse bir whatsapp grubu falan kurup hep birlikte gidelim

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ben uzuuuun zaman oldu, hiç böyle gurur duymamıştım. Biz bu tür geri dönüşlerin sonunu getiremezdik. Böyle geri dönüşleri de, böyle trajik sonları da rakipler değil, biz yaşardık.

İnanılmaz, inanılmaz...

Gamova'lı takım tarihin bütün branşlarda en dominat takımıydı. Koca sezon boyu sadece tek maç kaybetti ve ne yazık ki, Avrupa şampiyonluğu kaçtı. O takım hep özeldir.

Sonra Dünya Şampiyonu olduk. Ardından Avrupa Şampiyonu'da...

Ama... Ama... Bu kadar gurur duyduğumu hatırlamıyorum. Bu takım bugün olduğu kadar hiç gururlandırmadı beni. Tarihimizin en büyük başarılarını onlar kazandı. Onların başarılarını daha tekrar eden tek şube yok. Ama bugün başardıkları...

Haydi hep beraber: ARMANIN GURURU SARI MELEKLER!

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Bu maçın bu şekilde kazanılması epik oldu gerçekten. Finalde gsye koyarak şampiyonluk sevinci yaşama şansı elde ettik böylece ama ne olursa olsun şampiyonlar ligi dolayısıyla bu takıma hala kızgınım. Eda ile ilgili bir kaç hafta önce dünyanın en iyi ortası demiştim. Bu maç bunu perçinledi. Mükemmeldi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Gamovalı takım iki maç kaybetti o sene. Türkiye kupası finalinde Vakıf'a 3-2 yenilmiştik.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2017, 21:58:14 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Ben uzuuuun zaman oldu, hiç böyle gurur duymamıştım. Biz bu tür geri dönüşlerin sonunu getiremezdik. Böyle geri dönüşleri de, böyle trajik sonları da rakipler değil, biz yaşardık.

İnanılmaz, inanılmaz...

Gamova'lı takım tarihin bütün branşlarda en dominat takımıydı. Koca sezon boyu sadece tek maç kaybetti ve ne yazık ki, Avrupa şampiyonluğu kaçtı. O takım hep özeldir.

Ama... Ama... Bu kadar gurur duyduğumu hatırlamıyorum. Bu takım bugün olduğu kadar hiç gururlandırmadı beni. Tarihimizin en büyük başarılarını onlar kazandı. Onların başarılarını daha tekrar eden tek şube yok. Ama bugün başardıkları...

Reis yap bi organizasyon dolduralım salonu

• Üye
Gamovalı takım iki maç kaybetti o sene. Türkiye kupası finalinde Vakıf'a 3-2 yenilmiştik.

O sene 3 kupayı da almıştık diye hatırlıyorum hocam. Senin dediğin final serisinde yenilmistik bi kere vakıfa.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
O sene 3 kupayı da almıştık diye hatırlıyorum hocam. Senin dediğin final serisinde yenilmistik bi kere vakıfa.

Hayır. türkiye kupası finali ilk maçında yenildik. İkinci maçı da altın setle 4-2 aldık. Finalde 3-0 süpürdük.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra

İnanılmaz, inanılmaz...

Hakan Abi, gelmis gecmis en iyi voleybol takimimiz Kim, Logan Tom, Fabiana ve Sokolova'nin oldugu kadro.  Hatta oyun itibari ile bakinca, bence CL finalindeki performansi ile dunyanin gelmis gecmis en iyi takimlarindan biriydi.