Basketbol > Aydın Örs Türk Basketbolu Forumu

Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)

<< < (2/457) > >>

Cem Ağrak:
Konya daki Sean Williams a biraz beyin monte edilmez mi ?
Biraz kafa olsa avrupa da çok iş yapar cidden çok iş yapar..
O nasıl bir.blok sezgisidir. Ilginc bir şekilde orta mesade şutu da var ama niye neyik yok yahu bu arkadaşta :(

Cem Ağrak:

--- Alıntı yapılan: prosoför - 10 Mayıs 2014, 11:15:02 ---Boştaki Gordon'u almayan bizden değildir.

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

--- Alıntı sonu ---

Haydaaaa
Hoşgeldin :)

prosoför:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 10 Mayıs 2014, 11:16:23 ---Haydaaaa
Hoşgeldin :)

--- Alıntı sonu ---
Hoşbulduk abi. Çok geç fark ettiğim bir forum. Ortam harika. Konya'da olduğum için Sean Williams'ı çok izledim. Saha dışında takımın neşesi.     Ama blok dışında savunması yok. EL uzunları arkasında duramaz.

Cem Ağrak:

--- Alıntı yapılan: prosoför - 10 Mayıs 2014, 11:46:59 ---Hoşbulduk abi. Çok geç fark ettiğim bir forum. Ortam harika. Konya'da olduğum için Sean Williams'ı çok izledim. Saha dışında takımın neşesi.     Ama blok dışında savunması yok. EL uzunları arkasında duramaz.

--- Alıntı sonu ---
Geç olsun güç olmasın ;)
Beyin ile kastım aslında 'oyun bilgisi '
Sanki pek umursamiyor keyfine takılıyor gibi
Ama bi yetenek var izlediğim kadariyla

kuga:
Genç isimlerle teodosic ve Krstic gibi tecrübeli oyuncuları katmak süper :)) Micic'i çok izlemedim ama Vezenkov'u bulgaristan genç milli takımında izlemiştim 5-6 maçta. Fark yaratan bir skorerdi.. gelecek için Micic-cedi-vezenkov-Emircan-okben vs Efes eğer yine saçma sapan dağıtmazsa gelecek yıllar için iyi kadro kuruyor..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git