Gönderen Konu: Luigi "The Italian Artist" Datome  (Okunma sayısı 96599 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
Ynt: Luigi Datome
« Yanıtla #45 : 14 Ocak 2016, 03:41:32 »
Bu seçim(sonuç)neye göre belirlenmiştir,istatistik mi?menejer becerisi,pazarlama mı?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : 14 Ocak 2016, 09:22:39 »
Euroleague’deki 24 takımın genel menajerlerine sormuşlar herkes fikrini belli etmiş. Ortada bi sonuç seçim Vs yok burada.  Sıkma canını yani boşuna

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #47 : 14 Ocak 2016, 10:44:04 »
Euroleague’deki 24 takımın genel menajerlerine sormuşlar herkes fikrini belli etmiş. Ortada bi sonuç seçim Vs yok burada.  Sıkma canını yani boşuna

Eyvallah önemsiz bi mevzu zaten de göz var izan var,o menejerler neyi kıstas almışlar çok merak ettim doğrusu,datomenin üstüne adam tanımam

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #48 : 14 Ocak 2016, 11:44:04 »
Eyvallah önemsiz bi mevzu zaten de göz var izan var,o menejerler neyi kıstas almışlar çok merak ettim doğrusu,datomenin üstüne adam tanımam
Bu seçim(sonuç)neye göre belirlenmiştir,istatistik mi?menejer becerisi,pazarlama mı?

Kuzmuniskas benimde cok begendigim bir oyuncu .... Son iki senede cok mesafe katetti ... bu yuzden sempati ile toplamistir oylari sanirim .... Datome nin de NBA den sonraki ilk sezonu .... ve NBA de oyle ahim sahim gelmiyordu bana ....

Ama bu sene sana katiliyorum Datome daha cok katki verdi bence ... yerini ve ona uygun oyununu buldu ... Daha da iyi olacagina inaniyorum ....

Birde Dentist... bu anketler final 4 oncesine kadar 10 kere degisir ... Bu istikrarla (kuzmaniskas in bu tura kotu de basladigi gercegini dusunursek) Datome nin top 8 oncesi ayni ankette one gecmesi sasirtici olmaz ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #49 : 14 Ocak 2016, 11:54:35 »
Kuzminskas koçuyla da bir problem yaşamış galiba bi programda murat didin söylemişti,o zmndan beri de düşüşte

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #50 : 14 Ocak 2016, 12:05:19 »
Kuzminskas koçuyla da bir problem yaşamış galiba bi programda murat didin söylemişti,o zmndan beri de düşüşte

Valla Datome den once bende cok istiyordum Kuzmaniskas i ....

ve Datome ye yillar once Italya macinda cok sinir olmustum ....

ama simdi tek soyleyecegim umarim uzun yillar bizde kalir ... Yurekli egosuz ve tam bir takim oyuncusu .... Ve Datome yillardir arayip bulamadigimiz oyuncu ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Dentist

• Üye
« Yanıtla #51 : 14 Ocak 2016, 12:09:37 »
Yaa yabancılarımız ve booby dixon süperler,şu efesteki yerliler bizde olsa namağlup yıllar önceki barselona gibi euroligi alırdık

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #52 : 15 Ocak 2016, 10:29:44 »
Kimse değinmemiş ama ilk 3 çeyrek ortada gözükmeyen Datome son çeyrek 10 sayı ve çok kritik 2 üçlük ile maçı getiren oyunculardandı.
Bu kadar gününde olmadığı bir maçı dahi 16 sayı ile bitirdi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : 15 Ocak 2016, 10:31:14 »
İlhan.. 12 sayı :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #54 : 15 Ocak 2016, 10:45:14 »
İlhan.. 12 sayı :)

Doğrudur valla. Hani bazı skorerler vardır. o gün sahada sanki hiç yok gibi hissedersin ama adam sessiz sedasız 15-20 sayı atar. Datome de öyleydi. Bogdan ve Vesely'nin patlayıcı oyununun gölgesinde kaldı ama hakkını vermek lazım. Çok büyük profesyonel adam.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : 15 Ocak 2016, 10:54:08 »
Doğrudur valla. Hani bazı skorerler vardır. o gün sahada sanki hiç yok gibi hissedersin ama adam sessiz sedasız 15-20 sayı atar. Datome de öyleydi. Bogdan ve Vesely'nin patlayıcı oyununun gölgesinde kaldı ama hakkını vermek lazım. Çok büyük profesyonel adam.
çok klas bi insan ya . dediğin gibi sessiz sedasız sayı atıyor. ulan diyorum bu herif hangi ara bu kadar sayı attı..
hep oyunun içinde sayı atmasa bile takımın diğer arkadaşlarının attığı sayılara verdiği reaksiyonlar filan inanılmaz güzel...
çok özel adam

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #56 : 15 Ocak 2016, 12:40:37 »
73-70 hücum bizde Vesely hatalı yürümenin kıyısında dolanırken topu sağ dipteki Datome'ye atar, sonrasında fark 6'ya çıkar.
Şu sahnedeki başrol ben olsam tribünle bütünleşir kral benim hareketlerine girerim.
Pekala Datome bu pozisyon akabinde alınan molaya giderken ne yaptı?
Kendisine asisti yapan Vesely'i motive etti.
Adam (Allah nazarlardan saklasın) egosu alınmış süper star.
Şu adamı bu takıma kazandıranlara sonsuz teşkkürler.
...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #57 : 15 Ocak 2016, 19:13:09 »
Son çeyreği tekrar izledim şimdi.Datome büyük oyuncu...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 23 Ocak 2016, 18:57:51 »
muhteşem bir oyuncu , çok büyük bir oyuncu..
maç sırasında son kritik yerde doğru hücumu yaptık ve Datome basket faul aldı. o sırada yorumcu CAner Eler çok doğru ve güzel bir tespit yaptı.
dİXon var çok iyi , bogdan çok iyi , veysel udoh herkes var ama FEnerbahçe'de böyle kritik topları oynayacak oyuncu DAtome dedi..
karakter olarak saha içi ve saha dışı olarak da çok düzgün bir insan..
Veysel smacındaki sevinci çok iyiydi ....
kendisi çok klas bir adam

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #59 : 23 Ocak 2016, 20:46:30 »
Gerçekten, kısaca anlatmak gerekse 'klas' bir insan demek yeterli olacaktır sanırım.
Kara deryalarda bir FENERsin!