Site Hakkında > Forum Arşivi

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)

<< < (4/266) > >>

Tom Hanks:
Tamam daha dikkatli olurum.

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: Tom Hanks - 19 Temmuz 2021, 22:13:11 ---Tamam daha dikkatli olurum.

--- Alıntı sonu ---
yanlış anlamadın demi abi destek verelim yani takıma daha şimdiden gidecek kalacak kavgasına girmeye gerek yok

Samet_GFB:

--- Alıntı yapılan: efeovic - 19 Temmuz 2021, 21:21:55 ---sağ bekten ziyade sol bek lazım bence hem de acilen.novak ve caner 3lü savunma için tempolu değil bu yoklukta ferdiyi deniyo vitor ama cacık olmaz ondan.sağ kanat bekte alternatif var nazım osayi ozan buraya uygun oyuncular.tempolu ve topla bişiler yaratabilen bi sol kanat beke acilinden ihtiyaç var.

--- Alıntı sonu ---
sol bekte alınmaz hem novak hem caner var elde 17 yabancı var her sene yabancı sayısı düşüyor gelecek oyuncuya 1 senelik kontratla ikna etmekte zor iş, hocanın bir kanat bir forvet istediği konuşuluyor daha bu takıma valencia girecek muhtemelen slovenya kampı öncesi ve sonrasın da yol haritasını görürüz kamp bitincede transferler başlar

ETIRYAK:
Satmadan kimseyi almasinlar.... hersene oyuncu doluyor belirli bolgeleri 30 oyuncu oluyor ayni pozisyonda ... 1 tanesinden fayda alamiyoruz

(Sadece santrafor ... o gerekli)

Bogdan Bogdanovic:

--- Alıntı yapılan: Samet_GFB - 19 Temmuz 2021, 21:04:27 ---2 maçtır fena gözükmüyor takım Erol dönemine göre çok iyi hatta. Sıkıntı olarak benim gördüğüm orta saha çok kalabalık üstüne Zajc eklendi birde Zajc iyi oynadı bugün Torino talipmiş gider herhalde gitse bile en azından 1 kişi daha satılmalı oradan çünkü bu oyuncular yedek kalınca katkı vermeyen sıkıntılı oyuncular ve maliyetleri de yüksek
Benim adıma diğer sıkıntı Mesut'un kanatta oynaması en iyi döneminde Löw solda oynatıyordu verimi düşse bile yaşı genç dinamikti şimdi kanatta hiç olmaz geçen maç 10 numara oynatmış bugün kanat oynattı bakalım ne karar verecek

--- Alıntı sonu ---

Benim tek korkum, geçmişte yaşanan RvP olayına benzer bir durumun Mesut'la yaşanması. Onun dışında Vitor'un sistem denemeleri ve hazırlık maçlarında gördüğümüz kadarıyla ileride daha fazla top yapan bir görünümün olması memnun edici. Ben kendisine belli nedenlerden soğuk olsam da, Mert Hakan'ın da bu takımın en önemli sigortalarından olduğunu düşünüyorum. Sahada olduğu dakikalarda kötü mücadele ettiği bir an yok.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git