Gönderen Konu: Ekpe "Nightmare" Udoh  (Okunma sayısı 152400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Ekpe "Nightmare" Udoh
« Yanıtla #195 : 14 Haziran 2016, 00:57:47 »
Kalıyom gençler daha tokatlayacak Adam çok diyeydin ne olurdu be reis :'(

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #196 : 14 Haziran 2016, 01:30:01 »
Bu arada şampiyonluğu kazandığımız maçta 31 dakikada:

13 sayı - 10 ribaund- 6 ASİST - 1 top çalma ve 2 blok ile imzayı attı.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #197 : 14 Haziran 2016, 08:27:58 »
Gitme be karaoglan

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #198 : 14 Haziran 2016, 09:38:13 »
Kalıyom gençler daha tokatlayacak Adam çok diyeydin ne olurdu be reis :'(

ah be hala diyebilir ... desin de seneye stadi daha cok turlatacagiz ona mac sonlari ... onun adina kitap kulubu acariz gerekirse....

Baska yerde bu ortami bu takimi bulamaz ... her ne kadar o takima uygunsa, takimin oyunu da ona uygun... her yerde bu performansi gosteremez, tas yerinde agirdir anlasin artik ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #199 : 14 Haziran 2016, 11:42:44 »
Gidiyor, çok belli duruşundan, konuşmalarından. Oyuncu olarak belki başkalarıyla yeri dolar ama, insanlığı ve beyefendiliğiyle asla dolmaz.

Sahada koyduğu karakter bir yana, hep mütevazı duruşuyla, adam gibi adamlığıyla hatırlayacağım Udoh'u.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #200 : 14 Haziran 2016, 11:48:44 »
kalacağı veya gideceği henüz belli değil ..

ailesi Türkiye'deki olan bomba vs olaylarından dolayı AMerika'ya dönmesini istiyormuş .

Amerika'daki menajerinin Avrupa ortağı Lostos ( Teo'nun menajeri orospu çocuğu ) onun CSka'ya götürmeye çalışıyor, hem para hem orada olayular olmaz diye..

Udoh kendisi burada kalmak istiyor...

tam bi üçgen...
bakalım ne olacak ..

• Üye
« Yanıtla #201 : 14 Haziran 2016, 11:54:36 »
kalacağı veya gideceği henüz belli değil ..

ailesi Türkiye'deki olan bomba vs olaylarından dolayı AMerika'ya dönmesini istiyormuş .

Amerika'daki menajerinin Avrupa ortağı Lostos ( Teo'nun menajeri orospu çocuğu ) onun CSka'ya götürmeye çalışıyor, hem para hem orada olayular olmaz diye..

Udoh kendisi burada kalmak istiyor...

tam bi üçgen...
bakalım ne olacak ..

O zaman inşallah kalır bizimle abi, ben son maçlardan sonraki vücut dilini gideceği şeklinde yorumladım hep. Muhtemelen kafası çok karışık olduğu için durgundu sanırım. Ama yine de helal olsun, o kafa karışıklığını asla performansına yansıtmadı, hep full kapasite verdi kendini maça.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #202 : 14 Haziran 2016, 11:56:21 »
Udoh fiziksel olarak çok yorgundu.. inanılmaz bi 5 ay geçirdi .. nerdeyse 30 daj ortalama ile oynadı..
yani o fizik dilinin bitkin ve kafası karışık olması biraz da doğal bence..
bakalım ne olacak ..
giderse ben hakkımı sonuna kadar helal edeceğim..

Çevrimdışı kingkoala

• Üye
    • @kingkoala1907
« Yanıtla #203 : 14 Haziran 2016, 12:16:29 »
Ülkenin yarıya yakın bir kısmı internetten göçmenlik, vize vs.  araştırırken, bu adam gitti diye kimse kızamaz bence. Toplumun önemli bir kısmı sokağa çıkmazken, bu sebeple giderse, hakkımız sonuna kadar helal olsun.

• Üye
« Yanıtla #204 : 14 Haziran 2016, 12:17:33 »
Udoh fiziksel olarak çok yorgundu.. inanılmaz bi 5 ay geçirdi .. nerdeyse 30 daj ortalama ile oynadı..
yani o fizik dilinin bitkin ve kafası karışık olması biraz da doğal bence..
bakalım ne olacak ..
giderse ben hakkımı sonuna kadar helal edeceğim..

Kesinlikle, ne karar verirse versin hakkımız sonuna kadar helaldir. Kalsa da gitse de umarım mutlu olur kararından.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #205 : 14 Haziran 2016, 12:26:51 »
Nemanja sonrası bir oyuncuyu bu kadar seveceğimi sanmazdım ama Udoh onun da üstüne çıktı. sevgim saygım çok fazla 'Nightmare' Udoh'a .. İnşallah bizimle kalır. Giderse de canı sağ olsun, yolu apaçık olsun..

Bu arada abiler, kardeşlerim bir şey dikkatimi çekti, belki yanlış hatırlıyorum, belki de denk gelmedim. Bu sene maçların çok büyük kısmını izledim.  Obradoviç o ya da bu sebepten maç içinde oyuncuların hepsine bi şekilde kızdığını gördüm. Ama Udoh'a karşı kızgın oldugunu görmedim. Acaba ben mi yanlış hatırlıyorum?  Yoksa Koç'un dediklerini kusursuza yakın mı yaptı aslan yürekli bu adam :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #206 : 14 Haziran 2016, 12:37:18 »
Nemanja sonrası bir oyuncuyu bu kadar seveceğimi sanmazdım ama Udoh onun da üstüne çıktı. sevgim saygım çok fazla 'Nightmare' Udoh'a .. İnşallah bizimle kalır. Giderse de canı sağ olsun, yolu apaçık olsun..

Bu arada abiler, kardeşlerim bir şey dikkatimi çekti, belki yanlış hatırlıyorum, belki de denk gelmedim. Bu sene maçların çok büyük kısmını izledim.  Obradoviç o ya da bu sebepten maç içinde oyuncuların hepsine bi şekilde kızdığını gördüm. Ama Udoh'a karşı kızgın oldugunu görmedim. Acaba ben mi yanlış hatırlıyorum?  Yoksa Koç'un dediklerini kusursuza yakın mı yaptı aslan yürekli bu adam :)

Valla bende oyle bir sahne hatirlamiyorum ... stat daki arkadaslar belki gormustur ... Toplu azar kismini hatirliyorum strousbourg macinda, birde GS macinda ama ... birebir hani melihle aralarindaki yakinlasma gibisi olmadi sanirim :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #207 : 14 Haziran 2016, 12:50:40 »
strasbourg maçı, belkide tek kötü oynadığı maçtı.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #208 : 14 Haziran 2016, 13:54:14 »
NBA'e gitmeyi kafaya koymuş gibi duruyor. 4 için yavaş 5 için zaten kategori dışı kalıyor. Elbette Spurs'ten GSW'den kontrat alabiliyorsa gitsin yoksa diğer tüm takımlar sadece para için gidilecek takımlar...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #209 : 14 Haziran 2016, 16:24:38 »

sezon basinda hazirlik maclarinda 2-3 kez blok kovalamaya calisirken savunmada yanlis yer tuttugunda kenara cekip kizmisdi.

zagreb turnuvasindan sonra ben de gormedim galiba udoh'a kizdigini cok fazla.

diger basliga da yazmisdim, zaten en az kotu mac cikaran oyuncu Udoh bu sene..en fazla 3 kotu maci vardir.