Gönderen Konu: Ekpe "Nightmare" Udoh  (Okunma sayısı 152489 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Ekpe "Nightmare" Udoh
« Yanıtla #435 : 22 Mayıs 2017, 21:21:18 »
maç sonunda  söylediği sözler çok içtendi videoyu açıp açıp izliyorum " what a season man" " this is our story"

https://youtu.be/LoR7CWJEfls
Çok güzel bir video.
Vesely nin gelip sarılarak "Ekpe Udoh" diye bağırması, Bobby nin zıplayarak kafasına vurması.. Çok güzel gerçekten.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #436 : 22 Mayıs 2017, 23:57:28 »
Emekli olana kadar kalsın, sonra da Amerika'ya dönerse oradaki scout'umuz dönmezse oyuncu gelişim antrenörü falan olsun burada. Gerçi medya sektörüne de çok hevesli.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #437 : 23 Mayıs 2017, 00:05:34 »
Efsanemizdir abi. Ne yapıp edip basketbolu burada bıraktırmalıyız.
Sokarım NBA ine bilmem nesine.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #438 : 23 Mayıs 2017, 00:54:33 »
Parker da ne topcuydu Cem abi,
Kalsaydı sefolosha da benzer bir etki yapardı

Sefolosha çok sevilen bir oyuncu olurdu ama Parker etkisinin yarısını bile yapamazdı. Çünkü topla bire bir ilişkisi çok da ileri düzeyde değil ki Sefolosha'nın... Şöyle örnekleyeyim: Sefolosha Kalinic'tir, Parker ise Bogdanovic. Yani bunu değer ağırlığı olarak değil, stil benzerliği için söylüyorum. Tabii Parker Bogdan'dan daha atletik ve sayıya daha kolay gittiğini ama Bogdan'ın da oyuna yön verme konusunda onun ilerisinde olduğunu belirtmeliyim.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #439 : 23 Mayıs 2017, 01:05:19 »
şaka maka Ömer Onan sezon başı onu gönderip, Ayon'u almak için az çalışmadı..Allah Gherardini babadan razı olsun...Yoksa durum mokokoydu ;D ;D

Bildiğim kadarıyla Udoh geçen yaz NBA'de şampiyonluk iddiası olan takımlardan kontrat bekledi ve onlardan bir teklif gelseydi kalacaktı. Hele orta sıra kontratların da çok yükseldiğini düşünür isek... Yani dediğin doğruysa bile, Ömer'in yerinde olsam bende Udoh'u tutamama ihtimalini göz önünde bulundurur ve ortada kalmamak için bir alternatif arardım. Geçen yaz iddialı takımlardan ciddi teklif alamadıysa Allah bizi sevdiği için diye düşünüyorum. Dolayısı ile elbette alternatif planlar her daim olmalıdır. Onun kalmak isteyip, bizden birisinin göndermek istemesi gibi bir durum olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2017, 01:05:49 Gönderen: Hakan Yaman »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #440 : 23 Mayıs 2017, 21:57:54 »
Abi Ömer Onan Udoh transferi için en çok uğraşan 2 adam birisidir. Volkan abi arada aksiyon olsun diye böyle hikayeleri söylemeyi seviyor. Haa udoh beklerken Ayon ile görüşüp presnsipte anlaşma gibi durumlar olaiblir ki bu çok iyi bir b planı demektir.
Udoh'un transferi için Gher baba ile Usa'ye gidip uğraşan ve telefona bağlanıp bu süreci anlatan insan da Ömer Onan'dır

volkan abi yazdığına bence kendisi de inanmıyordur

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
« Yanıtla #441 : 23 Mayıs 2017, 23:18:57 »
Geçen yıl önermiştim. Gerçi kimsenin olumlu olumsuz ilgisini çekmedi ama bence yeni bi beste güzel bi teşekkür olur bu adama.

Udoh için bir beste önerisi: (Volkan konak dido müziğiyle)

Na-ni-na di-do
B-lok-la  U-Doh

Di-do a-nam- di-do
U-doh ek-pe U-doh

Di-do ba-bam di-do
U-doh a-dam U-doh

Di-do Na-ni-na
U-doh b-lok-la

Biraz yavaş bi tempo ama beste sırasında eller yana açık ve her Udoh'da yukarda çırpılırsa tempo da sorun olmaz.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #442 : 24 Mayıs 2017, 15:53:16 »
Bu da Ekpe nin kendi internet sitesinde yayınladığı yazısı, mendilsiz peçetesiz okumayın...

​Gerçekten tüm bunlara değer miydi?

Acı, kan, ter ve göz yaşları… Erken saatte kalkmalar ve şehirden şehire seyahatler… Değdi mi? Hayatını kazanmak için on ay boyunca ailenden uzak kalma… Sayısız hızlı koşular ve bilek burkulmaları… Sırt ağrıları, kaburga kemiğine gelen dirsekler, uyluğa gelen diz darbeleri… Hepsine değdi mi? Sezon içindeki galibiyetler ve en önemlisi de mağlubiyetler… İç çatışma, tartışmalar ve sessizlik… Sosyal hayat ve ilişkiler yok… Gizlilik yok… Yakın dostlarıma, yeğenlerime ve diğer sevdiklerime duyduğum özlem… Doğum gününde anı paylaşabilmek için yapılan binlerce dolar harcama… Sınavdan geçen inanç…

Şampiyonluk maçı, kutlamalar ve tüm medya buluşmalarından sonra otel odama girdim ve biraz sakinleştim. Elime su aldım, yatağıma oturdum ve ağlamaya başladım çünkü YAPILAN HER ŞEY BU ANA DEĞERDİ!!!!

Kutlamalara ara vermeyin ve herkesin hangi takımı desteklediğinizi bilmesini sağlayın. Kim Türkiye’de ve Avrupa’da basketbolun bu seviyeye geleceğini düşünebilirdi?!?! EuroLeague ve Türk Hava Yolları sözlerini tutup, harika bir hafta sonunda birçok etkinliği ve hatıralarda kalacak maçları bir araya getirmeyi başardı.

Arenada maçı izleyen binlerce taraftara ve muhtemelen arenada ya da televizyonları karşısında dünyanın her yerinde maçı izleyen milyonlarca seyircimize… TEŞEKKÜRLER!!!!! ADAMSIN!!

Hafta sonunda yapılan tezahüratları hala duyabiliyor gibiyim.. Daha önce bu kadar yoğun desteği tecrübe etmemiştim. Her maça bu coşkunuzu getirdiğiniz için teşekkür ederim. Size olan sevgim ölçülemez.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 15:53:29 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #443 : 24 Mayıs 2017, 16:56:42 »
Bu adama olan sevgimi tarif edebilecek bir kelime yok. Düşük de olsa onun da Nba'e gitme şansı var (kontratında çıkış vardı galiba). Ama basketbolu burada bırakmak istiyorum, formamın salona asılmasını istiyorum diyen biri sanmıyorum ki gitsin.

Daha beraber kupalar kazanacağımız çok sene var.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #444 : 28 Mayıs 2017, 10:16:57 »
Ekpe Udoh... Ne kadar iyi bir oyuncusun.. Ne kadar iyi bir İNSAN'sın... Senin gibi bir oyuncumuz olduğu için şanslıyız.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #445 : 31 Mayıs 2017, 23:53:10 »
Allah nazarlardan saklasın  bizimle uzun seneler geçirsin

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #446 : 01 Haziran 2017, 00:24:15 »
Geçen yıl ile hücum performansı  genele baktığımızda benzerdir (burdada kendini geliştirdi) ama ribaund ve asist konusunda bu yıl kendisini inanılmaz geliştirdi.Bu adam bunları yaparken 30 yaşında olduğunu da hatırlamak lazım bu nasıl bir kendini geliştirmektir her sporcuya örnek olmalı.

Ayrıca ekpe babamdan bir triple double bekliyorum ağzımıza bir parmak bal çaldı gerisini getirmeli  ;D ;D

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #447 : 05 Haziran 2017, 10:25:11 »
ekpenin twitterdan attıgı yazıya bakınca gitmeyecek gibi geldi

"five team from spain" yazıp aşağıdaki resmi paylaşmış.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
« Yanıtla #448 : 05 Haziran 2017, 11:26:12 »
Bakışlar her şeyi anlatıyor. :)

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #449 : 06 Haziran 2017, 17:53:25 »
Fenerbahçe Euroleague'i alsa nolur sahada Türk yok Türk sporuna bi katkısı yok diyorlarya hani.Sporcu gençlerimizin kabadayı Türk sporcu abileri yerine zeki,ahlaklı,çalışkan Ekpe Udoh'u örnek almaları bile En basitinden Türk sporuna,altyapılara katkı sağlayacaktır :)