Voleybol > Dünya-Avrupa-Türkiye Voleybolu
Erkek Voleybol Türkiye Ligi ve Türkiye Kupası Maçları
Anka:
Türkiye Kupası (Süper Kupa) da A ve B gruplarında 3. maçlar;
A Grubu
BAL Spor ChokOliva 1-3 İnegöl Bld.
(28-30, 25-23, 21-25, 24-26)
Maliye Milli Piyango 3-1 Maliye Okulları
(25-22, 25-14, 24-26, 25-22)
A grubu Puan Durumu
1 İnegöl Bld......................9
2 Maliye Milli Piyango.........6
3 BAL Spor ChokOliva........2
4 Maliye Okulları ...............1
A grubundan İnegöl Bld. Türkiye Kupası (Süper Kupa) da çeyrek finale yükseldi.
B Grubu
Belediye Plevne 1-3 Palandöken Bld.
(22-25, 19-25, 25-23, 25-27)
Ziraat Bankası 3-0 Kahramanmaraş Bld.
(25-15, 25-15, 25-17)
B grubu Puan Durumu
1 Ziraat Bankası..................9
2 Palandöken Bld.................6
3 Belediye Plevne................3
4 Kahramanmaraş Bld..........0
B grubundan Ziraat Bankası Türkiye Kupası (Süper Kupa) da çeyrek finale yükseldi.
Anka:
Türkiye Kupası (Süper Kupa) da C grubundaki maçlar;
C Grubu
Şahinbey Bld. 3-0 Dört Eylül Bld.
(25-13, 25-16, 25-16)
Gümüşhane Torul Gençlik 1-3 Beşiktaş
(25-22, 16-25, 19-25, 21-25)
Dört Eylül Bld. 0-3 Gümüşhane Torul Gençlik
(22-25, 16-25, 13-25)
Beşiktaş 0-3 Şahinbey Bld.
(15-25, 15-25, 16-25)
Dört Eylül Bld. 0-3 Beşiktaş
(17-25, 23-25, 19-25)
Gümüşhane Torul Gençlik 1-3 Şahinbey Bld.
(25-18, 21-25, 17-25, 21-25)
C grubu Puan Durumu
1 Şahinbey Bld.........................9
2 Beşiktaş................................6
3 Gümüşhane Torul Gençlik.......3
4 Dört Eylül Bld........................0
C grubundan Şahinbey Bld. Türkiye Kupası (Süper Kupa) da çeyrek finale yükseldi.
Anka:
Türkiye Kupası (Süper Kupa) da Çeyrek Finalistler;
Halkbank
Fenerbahçe
İstanbul Büyükşehir Bld.
Arkas Spor
Galatasaray FXTCR
İnegöl Belediyesi
Ziraat Bankası
Şahinbey Bld.
Anka:
Erkekler Voleybol 1. Liginde maçlar bu haftasonu başlıyor.
19.10.2014 Pazar
14:00 HALKBANK - M.MİLLİ PİYANGO
14:00 İNEGÖL BLD. - PALANDÖKEN BLD.
14:00 BEŞİKTAŞ - ŞAHİNBEY BLD.
16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK - İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.
17:30 ARKAS SPOR - GALATASARAY FXTCR D-Smart
Anka:
Erkekler Voleybol 1. Liginde 1. hafta maç sonuçları;
Fenerbahçe 3-0 Ziraat Bankası
(25-20, 25-20, 27-25)
Halkbank 3-1 Maliye Milli Piyango
(25-20, 25-27, 25-17, 25-20)
İnegöl Bld. 3-0 Palandöken Bld.
(25-22, 25-16, 25-14)
Beşiktaş 3-0 Şahinbey Bld.
(25-18, 25-21, 25-23)
Gümüşhane Torul Gençlik 3-2 İstanbul Büyükşehir Bld.
(25-19, 20-25, 25-20, 23-25, 16-14)
Arkas Spor 3-1 Galatasaray FXTCR:
(27-25, 26-24, 23-25, 25-16)
Navigasyon
[0] Mesajlar
[#] Sonraki Sayfa
[*] Önceki Sayfa
Tam sürüme git