Gönderen Konu: Diğer Avrupa Ligleri (İspanya-İtalya-Almanya vs)  (Okunma sayısı 117612 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
Ynt: Diğer Avrupa Ligleri (İspanya-İtalya-Almanya vs)
« Yanıtla #60 : 29 Aralık 2013, 22:29:36 »
Çarprazdan istediğim ilk takım Maccabi.. Maccabi taraftarlarından bile iyimsersiniz bu konuda :)

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #61 : 29 Aralık 2013, 22:33:08 »
Maccabinin diğer grupta 2.olacağını düşünüyorum ve bence büyük ihtimal maccabiyle eşleşicez.Umarım ben yanılırımda f4e gideriz fakat maccabi bize o kadar ters takım ki.Pota altı atletizmiyle olsun temposuyla olsun.Şu barcelona bile yüksek temposu yüzünden o kadar ters geldi ki.Oly cska gibi takımlarla oynamayı tercih ederim madrid maccabi barça yerine

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 29 Aralık 2013, 22:33:36 »
Çarprazdan istediğim ilk takım Maccabi.. Maccabi taraftarlarından bile iyimsersiniz bu konuda :)
farz edelim 3ncü olduk karşıdan 2nci maccabi geldi , tadından yenmez işte o zaman ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 29 Aralık 2013, 22:35:52 »
Maccabinin diğer grupta 2.olacağını düşünüyorum ve bence büyük ihtimal maccabiyle eşleşicez.Umarım ben yanılırımda f4e gideriz fakat maccabi bize o kadar ters takım ki.Pota altı atletizmiyle olsun temposuyla olsun.Şu barcelona bile yüksek temposu yüzünden o kadar ters geldi ki.Oly cska gibi takımlarla oynamayı tercih ederim madrid maccabi barça yerine
olimpiacos set temposu inanılmaz yüksek , top paylaşımı çok iyi
Barcelona ters geldi de ne oldu yahu
içeride biz yendik dışraıda onlar yendi .
hemde o köyü ilk çeyrek performansı olmazsa belki oradan bile gelibiyet çıkartabilrdik
Cska nın olduğu grupta Maccabinin onları geçmesi için bayağı bir olay olması lazım

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #64 : 29 Aralık 2013, 22:36:35 »
Cskayı maccabiye 100 kere tercih ederim.Özellikle maccabiyle ev sahibinin onlarda olduğu bi seri oynarsak işimiz çok zor.Pota altı olarak bizden üstünler.Üstelikte devin smith gibi en önemli silahımız bojanı kitleyebilecek oyuncuları var.Yaptıkları yüksek tempoda cabası

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : 29 Aralık 2013, 22:38:57 »
farz edelim 3ncü olduk karşıdan 2nci maccabi geldi , tadından yenmez işte o zaman ...

Bence de abi. Benim bu sezon izlediğim Maccabi'nin bizim rakibimiz olması çok zor. Sofo ve Ohayon rezil bir basketbol oynuyor.
En fazla 1 maç alırlar.

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #66 : 29 Aralık 2013, 22:40:30 »
olimpiacos set temposu inanılmaz yüksek , top paylaşımı çok iyi
Barcelona ters geldi de ne oldu yahu
içeride biz yendik dışraıda onlar yendi .
hemde o köyü ilk çeyrek performansı olmazsa belki oradan bile gelibiyet çıkartabilrdik
Cska nın olduğu grupta Maccabinin onları geçmesi için bayağı bir olay olması lazım
Olynin öncelikli hedefi hızlı hucum değil sete set oynuyorlar eğer açık alan bulamazlarsa zorlamıyorlar.Bize ters gelmeyeceğini düşünüyorum.Maccabiye ise güveniyorum koç faktöründen dolayı hatta reale sürpriz yapabilecek tek takım o grupta.David blattın rusyayla ispanyaya yaptığını realede yapabileceğini düşünüyorum

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #67 : 29 Aralık 2013, 22:44:07 »
Bence de abi. Benim bu sezon izlediğim Maccabi'nin bizim rakibimiz olması çok zor. Sofo ve Ohayon rezil bir basketbol oynuyor.
En fazla 1 maç alırlar.
Tamamda sofo yoksa shawn james var hadi o da olmadı alex tyus var cantudayken perişan etmişti bizi.Ohayan yoksa hickman var o da yoksa rice var.Kadroları bu sene hiç olmadığı kadar alternatifli ve derin.Hele bide orda david blu diye bi başbelası var.Ne güzel bırakmıştı geri döndü bu sene

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : 29 Aralık 2013, 22:44:23 »
Olynin öncelikli hedefi hızlı hucum değil sete set oynuyorlar eğer açık alan bulamazlarsa zorlamıyorlar.Bize ters gelmeyeceğini düşünüyorum.Maccabiye ise güveniyorum koç faktöründen dolayı hatta reale sürpriz yapabilecek tek takım o grupta. David blattın rusyayla ispanyaya yaptığını realede yapabileceğini düşünüyorum

ben hızlı hücum ediyorlar  demiyorum ki.
set tempoları çok yüksek topu çok iyi çevirip boş adamı iyi buluyorlar demek istiyorum .. bizim gibiler aslında bizde set temposunu ( her zaman olmazsada maç genelinde çoğunlukla ) yüksek tutuyoruz tutmaya çalışıyoruz hele ki son dönemdeler hücumda top paylaşımı çok iyi
Barcelona da çok hızlı oynayan bir takım değil ki biz onlardan daha tempolu oynuyoruz bence ,

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #69 : 29 Aralık 2013, 22:45:37 »
Tamamda sofo yoksa shawn james var hadi o da olmadı alex tyus var cantudayken perişan etmişti bizi.Ohayan yoksa hickman var o da yoksa rice var.Kadroları bu sene hiç olmadığı kadar alternatifli ve derin.Hele bide orda david blu diye bi başbelası var.Ne güzel bırakmıştı geri döndü bu sene
sen sadece rakipleri görüyorsun sendeki oyuncuları hiç saymıyorsun bende bu işi bir türlü çözemiyorum ..
neredeyse maccabi kadrosu bizden daha iyi diyeceksin . bekliyorum az kaldı

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #70 : 29 Aralık 2013, 22:47:38 »
ben hızlı hücum ediyorlar  demiyorum ki.
set tempoları çok yüksek topu çok iyi çevirip boş adamı iyi buluyorlar demek istiyorum .. bizim gibiler aslında bizde set temposunu ( her zaman olmazsada maç genelinde çoğunlukla ) yüksek tutuyoruz tutmaya çalışıyoruz hele ki son dönemdeler hücumda top paylaşımı çok iyi
Barcelona da çok hızlı oynayan bir takım değil ki biz onlardan daha tempolu oynuyoruz bence ,
Ben madrid maccabi kadar yırtıcı olduklarını düşünmüyorum ama evet bizimde hucum tempomz çok iyi fakat işte bizde hızlı hucum eden takımlara sıkıntı yaşıyoruz.Ligdede tofaş karşıyaka galatasaray banvit bizi atarak yendiler

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #71 : 30 Aralık 2013, 01:03:49 »
Şanlı Barcelonamız beni büyük hayal kırıklığına uğrattı bu gece.Kazanmayı falan geçtim direnç bile koyamadılar.

Üzülerekte olsa Artık Navarro'nun Barcelona'nın sırtındaki kambur olmaya başladığını söylemek lazım.Yaz transfer sezonunda muhtemelen Teodosic'e salça olacaklardır.

Umarım top 16'da böyle oynamaya devam etmezler(bizim maçlar dışında) yoksa yalan olacak bizim forma. :D

Neyse hala Bacelona'ya güveniyorum 1 aya kalmaz top noktaya gelirler bence.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 01:08:12 Gönderen: ErdemFB »
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 30 Aralık 2013, 01:37:50 »
Şanlı Barcelonamız beni büyük hayal kırıklığına uğrattı bu gece.Kazanmayı falan geçtim direnç bile koyamadılar.

Üzülerekte olsa Artık Navarro'nun Barcelona'nın sırtındaki kambur olmaya başladığını söylemek lazım.Yaz transfer sezonunda muhtemelen Teodosic'e salça olacaklardır.

Umarım top 16'da böyle oynamaya devam etmezler(bizim maçlar dışında) yoksa yalan olacak bizim forma. :D

Neyse hala Bacelona'ya güveniyorum 1 aya kalmaz top noktaya gelirler bence.

Barcelona'nın sırtındaki en büyük kambur Xavi Pascual isimli basketbol katili koç. Jacob Pullen Trabzonspor'da bile oynayamaz.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #73 : 30 Aralık 2013, 07:55:51 »
EA7 Milano, MarQuez Haynes ile yollarını ayırdı. Haynes ile Siena'nın anlaşması bekleniyor.

BBC Bayreuth, yeni koçu Michael Koch oldu.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
İspanya Ligi Sonuçları ve Geriye Kalan Program
« Yanıtla #74 : 30 Aralık 2013, 08:02:52 »
Haftanın Sonuçları

Manresa Basquet-Bilbao Basket: 66-88
Cajasol Sevilla-Valencia Basket: 77-95
Real Madrid-Barcelona: 98-84
Obradoiro CAB-Caja Laboral: 92-94

Günün Programı;

30.12 21.00 Zaragoza Basket-CB Valladolid
30.12 21.30 Baloncesto Fuenbrada-Unicaja Malaga
30.12 21.30 Estudiantes-Joventut Badalona
30.12 22.30 Gran Canaria-Gipuzkoa Basket
30.12 23.00 CB 1939 Canarias-UCAM Murcia
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.