Fenerbahçe Tarihi / Yönetim ve Kurumlar > Yönetim ve Kurumlar Forumu

Fenerium

<< < (3/3)

vonyc:
Fenerium
@fenerium
Basketbol Takımımızı Ölümsüzleştiriyoruz. Çok Yakında 3D Figürleriyle Fenerium'larda

https://twitter.com/fenerium/status/725320006104432641?lang=tr

Kulübümüzden beklenmedik hareketler  ;D ;D

efeovic:
şu ana kadar 87.687 yeni sezon forması satılmış fiyatların 290 ₺'den 319 ₺'ye yükselmesine rağmen 1 ayda inanılmaz bir sayı.paribu'daki 1 saat içinde elde edilen geliri de düşününce bizim taraftar hakikaten manyak :D

badboys:

--- Alıntı yapılan: efeovic - 10 Ağustos 2021, 17:34:23 ---şu ana kadar 87.687 yeni sezon forması satılmış fiyatların 290 ₺'den 319 ₺'ye yükselmesine rağmen 1 ayda inanılmaz bir sayı.paribu'daki 1 saat içinde elde edilen geliri de düşününce bizim taraftar hakikaten manyak :D

--- Alıntı sonu ---
Çok fazla hasta taraftar var ve en hastası bizim taraftardır :D

Ben sadece basketbol ürünleri alırım eğer ki alacak olursam :D Bu para belki ancak Samatta'nın yıllığını çıkartır.Allahım ne boş adamlar aldı bu yönetim ya :(

Oyuncu yetiştirip satmadığımız sürece batacağız gibi duruyor.BJK bitik zaten,GS ise son kez bir deneme yapıyor.Bizim en büyük şansımız geliri en yüksek kulüp olmamız,bir başarı sonrası zaten borçların çoğu kolaylıkla kapanır.

efeovic:
feneriumda kaleci forması satılıyor mu bilginiz var mı?

Enver Tarcan:
Salon eve yakın olduğu için genelde mağazadan forma alırız, bu kez tembellik yaptık internetten aldık. Hep XXXL alırız dolayısı ile öyle sipariş verdik. Ancak gelen formalar oğluma da bana da düdük makarnası gibi oldu. Aradım bugün, 4X’i ile değiştirelim diye, bu aldığımız çubuklunun 4X’i yokmuş. Bir başka çubuklu var, onun fiyatı da aldığımıza göre oldukça düşük. Neden bu aldığımızın 4XL’ı yok, diğerinin var (hiç üretilmemiş) anlamak mümkün değil. Kız da doğru düzgün cevap veremiyor bu soruya. Aradaki fark için başka ürün alın diyor. İptal/iade edelim tekrar alalım diyorum. Bu ürün için iade yok diyor. Dedim ki “neden daha önceki forma size’ı ile uyumlu değil bu formalar.” Kız “kilo almışsınızdır” dedi utanmadan, orada şafak attı bende  ;D

Velhasıl; internet sitesinden bir daha hiç bir şey almam. Zaten iki adım yere 13 günde gönderebildiler formayı. Yazık, bu şekilde bir hizmet (alışverişinden, müşteri hizmetlerine) gerçekten çok kötü…

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git