Fenerbahçe Tarihi / Yönetim ve Kurumlar > Yönetim ve Kurumlar Forumu

Fenerium

<< < (2/3) > >>

akarship:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 12 Haziran 2014, 17:38:59 ---Ürün pahali kesin ama kalitesiz kısmına kesinlikle katılmıyorum
Fenerium öyle beya böyle son 10 senenin en başarılı projesidir. Klübü ciddi kaynak sağlıyor
Ama pahalı kesinlikle
Keşke her projemiz fenerium gibi olsa

--- Alıntı sonu ---

Terzilik baba mesleği, kumaştan da Kiğılı kadar anlarım Cem, LCW ile hemen hemen aynı kalitede malzeme kullanıp 3 katı fiyata satılmaya çalışılıyor, dikişler falan da fecaat ayrıca. Çok daha güzel olabilir benim görebildiğim kadarıyla ve çok da maliyet yükselmez kesinlikle.

Cem Ağrak:
Zeki abi Kiğılı nin yöneticilik kabiliyetlerine laf edebiliriz hatta tarzi ilr ilgiki laf da edebiliriz ama Kiğılı yahu bu . Türkiye nin en önemli markalarından

Lcw ile bence alakasi bile yok kumaş kalitesinin
Ama pahali o konuda tartismak gereksiz
Fenerium çok değerli ve klüp adina çok iyi.bir proje bence
Bu kurumun amacı ticaret ve para kazanmak
Bunuda bizim duygularimizi da kullanarak çok iyi yapıyorlar

akarship:

--- Alıntı yapılan: Cem Ağrak - 12 Haziran 2014, 18:44:42 ---Zeki abi Kiğılı nin yöneticilik kabiliyetlerine laf edebiliriz hatta tarzi ilr ilgiki laf da edebiliriz ama Kiğılı yahu bu . Türkiye nin en önemli markalarından

Lcw ile bence alakasi bile yok kumaş kalitesinin
Ama pahali o konuda tartismak gereksiz
Fenerium çok değerli ve klüp adina çok iyi.bir proje bence
Bu kurumun amacı ticaret ve para kazanmak
Bunuda bizim duygularimizi da kullanarak çok iyi yapıyorlar

--- Alıntı sonu ---

abim ben kötü bir proje falan demedim ki,
1 - Ürün kalitesi yükseltilebilir ben çok kaliteli olduklarını kesinlikle düşünmüyorum.
2 - Her bütçeye uygun ürün yapılabilir
3 - Önce de yazdım yine tekrarlayayım taraftarın sahte ürün kullanmaması için fiyatların indirilmesi şart.

Senede Yaklaşık 2000-3000 TL arasında harcama yapıyorum ben Feneriumdan, ürün yelpazesi çok geniş ama çoğu kişiyi hiç ilgilendirmeyebilecek ürün de çok fazla, 1 tespihe 300 TL etiket olmaz, 1 forma 110 TL olmaz abim, Kiğılı çok büyük bir marka evet ama bu kafayla giderse o da sonunda kapatır kepenkleri.

Cem Ağrak:
Mutabıkiz zeki.abi.
Fenerbahçe taraftari bu kadar kulübe sahip.cikarken birşey olmaz ama haklısın bukadar sömürmek haksızlık :)

franz392:
Bugün ekşi'de okuyunca bakayım dedim de basketbolla ilgili hiç ürün yok neredeyse. Bir de Panathinaikos ve Olympiakos'un mağazalarının web sitelerini konulmuştu, olmayan ürün yok neredeyse. Maalesef çok gerideyiz bu konularda.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git