Gönderen Konu: Joffrey Lauvergne  (Okunma sayısı 73353 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Joffrey "Sakat" Lauvergne
« Yanıtla #120 : 29 Nisan 2019, 13:25:36 »
Vesely bir şeyler yapmaya 5.senesinde başlamadı. Olayları karıştırıyorsunuz. Bugün Antony Davis de olsa takımda ve hiç bir katkı vermese de aynısını söylerdim. Lauverne kötü oyuncu da demedim. Katkısı bu sene çok fazla olmadı ve en çok ihtiyaç duyulan zamanda da ortada yok. Geçen sene finalde Tavares karşısında nasıl ezildik herkes gördü. Lauvern'in alınmasındaki en büyük etken Jason'ın yetersizliğiydi. Şimdi o da var mı yok mu belli değil. Ne sakatlığı var o da belli değil.  Olası bir Real eşleşmesinde pota altımız Vesely, Melli, Ahmet olacak ki bence fizikman yetersiz kalırız.
bir de Barış :)

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #121 : 29 Nisan 2019, 16:07:56 »
Pota altında barışı oynatacagimiza bobby pota altına geçsin daha faydalı olur.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #122 : 29 Nisan 2019, 17:12:02 »
Şu konuyu gördükçe sinirlerim zıplıyor. Bir ayak burkulmasıyla 3 aydır yok herif. Almanya'ya devam edecekmiş tedavisine. Mayına bastı sanki. F4'da oynayıp katkı veremezse ki artık çok zor kulüpte yediği yemek bile gözüme batacak. Aldığın her kuruş haram zıkıkım olsun. Sezon sonu da defolsun gitsin.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2019, 17:12:29 Gönderen: Cemalex »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #123 : 29 Nisan 2019, 17:29:49 »
Şu konuyu gördükçe sinirlerim zıplıyor. Bir ayak burkulmasıyla 3 aydır yok herif. Almanya'ya devam edecekmiş tedavisine. Mayına bastı sanki. F4'da oynayıp katkı veremezse ki artık çok zor kulüpte yediği yemek bile gözüme batacak. Aldığın her kuruş haram zıkıkım olsun. Sezon sonu da defolsun gitsin.

Şu tepkiyi anlamakta güçlük çekiyorum!

Falçatayla elini kesenler, karısına kızıp camı pencereyi indirenler de gördük, fakat; Şıpıdak terliklerle havuz başı partisinde ayağını burkmadı ya bu adam... Anti-profesyonel ne yapmış olabilir ki, zehir içiriyoruz şimdi bu arkadaşa?
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2019, 17:31:41 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #124 : 29 Nisan 2019, 17:52:32 »
sezon sonu yollar ayrıldığında öğreniriz bence ayak burkulmasının 3 aydır iyileşmeme sebebini. en azından fikir sahibi oluruz diyelim.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #125 : 29 Nisan 2019, 18:24:43 »
Şu tepkiyi anlamakta güçlük çekiyorum!

Falçatayla elini kesenler, karısına kızıp camı pencereyi indirenler de gördük, fakat; Şıpıdak terliklerle havuz başı partisinde ayağını burkmadı ya bu adam... Anti-profesyonel ne yapmış olabilir ki, zehir içiriyoruz şimdi bu arkadaşa?

+1

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #126 : 29 Nisan 2019, 18:26:54 »
“Fransa Milli Takımı’ndaki son 5 yılda çok iyi anılar biriktirip başarılar kazandık. 1 EuroBasket şampiyonluğu ve üçüncülüğü, Dünya Şampiyonası’nda üçüncülük ve Rio Olimpiyatları’na katılım hakkı. Bazı kişisel sebeplerden dolayı bu yaz Fransa Milli Takımı’na katılmak istemiyorum ve bu sebepleri de açıklamayacağım.

Umarım benden önce bu tarz karar almış oyunculara gösterilen anlayış, benim kararıma da aynı şekilde gösterilir. 5 yaz boyunca kurduğum samimi ve sıcak arkadaşlıkların devam etmesini umuyorum.”

Şu açıklamadan sonra işkillenmiştim bu adamdan, biraz takıntıları var ama neyse demiştim, buna benzer bir kaç açıklaması da var obradovic ile ilgili, muhtemelen durumunun %30 sakatlık %70 psikolojik ve mental olduğunu düşünüyorum.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #127 : 29 Nisan 2019, 19:34:41 »
sezon sonu yollar ayrıldığında öğreniriz bence ayak burkulmasının 3 aydır iyileşmeme sebebini. en azından fikir sahibi oluruz diyelim.
Ben de benzer şeylerden şüpheleniyorum. Teknik kadro tecrübesiz değil 3 aylık sakatlığa 1 haftada iyileşir diyecek kadar. Sanki birşey oldu ve bileti kesildi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #128 : 29 Nisan 2019, 19:48:30 »
Ben de benzer şeylerden şüpheleniyorum. Teknik kadro tecrübesiz değil 3 aylık sakatlığa 1 haftada iyileşir diyecek kadar. Sanki birşey oldu ve bileti kesildi...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Normal sakatlıktan daha beter bişiy varsa o da mental sakatliktir. F4te oynamaz bu adam,seneye de gerek yok böyle adamlara. Obra verir karari. Savunan da neyi savunuyor belli değil.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #129 : 29 Nisan 2019, 20:34:07 »
Oyuncu sakatlanabilir bu değil mesele. Eğer başka bir derdi varsa seneye aslâ düşünülmesin. Bizim takımda cirtlak sese yer yok.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #130 : 29 Nisan 2019, 21:08:36 »
Pivotlardan yüzümüz gülmedi gitti arkadaş.  Ah Udoh ah.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #131 : 30 Nisan 2019, 01:02:13 »
ulan mayına mı bastı bu herif, ayağı kopsa iileşmişti, ben bu sır perdesini anlamıorum hakkaten, bana en lazım adam boktan bişi yüüznden 4 aydır yok olacak, sonra geçmiş olsun diicez öle mi? sağlık ekibi, oyuncu, neyse kimse hesap vermeli, ya da adam gibi açıklama yapılmalı burkulmadan 4 ay yok olunmaz.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #132 : 30 Nisan 2019, 11:17:18 »
Şu aralar, Martı yayınlarından çıkan Sherlock Holmes serisini okuyorum. Bir vaka karşısında, onlarca - yüzlerce ihtimali değerlendiren, olaya hiç bakılmadık açılardan bakan ve "hadi be" dedirtecek bir vaka yı çözen bu adam, çokça komplo teorileri üzerinden bir sonuç almaktadır.

Türk Dil kurumuna göre "Komplo Teorisi" : Bir kimse, kuruluş veya ülkeye karşı gizlice, zarar verici tuzak kurulduğu varsayımına dayanan düşüncelerin tümüdür. Yani komplonun kendisi var mı yok mu muamma, ihtimal, varsayım!

Gelelim Joffrey olayına;

Şu ana kadar, adamın sağlık sorunu tam olarak nedir, bilen yok! Basit bir ayak burkulması olduğunu kim nereden öğrenmiş de, çıkıp burada "mayın patlatılıyor" anlayamıyorum! Jofferey ilk sakatlandığında sadece Koç, haftaya oynar herhalde dedi. Onun dışında, sağlık ekibi kafasına göre çıkıp da şu oyuncu şöyle-böyle sakatlık geçirdi, şu kadar zaman sonra dönecek diye direkt bir bilgi vermedi. Yönetimin, Koç' un izni olmadan hiç bir bilgi paylaşılmadığı hepimizin malumudur. Belki de adam sakatlığını atlattı, antrenmanda bir kez daha aynı sakatlığı yaşadı. Bir daha iyileşti, yine aynı yerden sakatlandı... Kim bilir?... Üstatlar dan bile ses yok, kimse bilmiyor!

Koç'a soruyorlar Play off da oynar mı diye, kesin olarak yetişemeyecek diyor. Ama sezonu kapattı demiyor, ya da Joffrey de özel bir durum var, artık aramızda olamayacak demiyor. Demez de... Belki de rakiplerin planlarını Joffrey varmış gibi yapmalarını istiyor.

Kimsenin Joffrey in avukatlığını yapmasına gerek yok ama adamın sakatlığını komplo teorilerine yem etmeye neden gerek duyuyoruz!

Bu kadar "Komplo Teorisi" ne merak varsa, ben de atayım bir tane ortaya; "Kız arkadaşının ihanetine uğrayan Joffrey, derin bir bunalım içerisinde, (Eski ! ) kız arkadaşının kendisini aldatmasıyla ilgili olarak Koç' a derdini açar. Koç da, sen canını sıkma, Kosta da aynı sorunu yaşadı, ama bak şimdi takımın lideri. Sen F4 e kadar, kendini toparla, finalde sen bize lazımsın" dedi. :)

Kalın sağlıcakla
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #133 : 30 Nisan 2019, 12:17:36 »
Şu aralar, Martı yayınlarından çıkan Sherlock Holmes serisini okuyorum. Bir vaka karşısında, onlarca - yüzlerce ihtimali değerlendiren, olaya hiç bakılmadık açılardan bakan ve "hadi be" dedirtecek bir vaka yı çözen bu adam, çokça komplo teorileri üzerinden bir sonuç almaktadır.

Türk Dil kurumuna göre "Komplo Teorisi" : Bir kimse, kuruluş veya ülkeye karşı gizlice, zarar verici tuzak kurulduğu varsayımına dayanan düşüncelerin tümüdür. Yani komplonun kendisi var mı yok mu muamma, ihtimal, varsayım!

Gelelim Joffrey olayına;

Şu ana kadar, adamın sağlık sorunu tam olarak nedir, bilen yok! Basit bir ayak burkulması olduğunu kim nereden öğrenmiş de, çıkıp burada "mayın patlatılıyor" anlayamıyorum! Jofferey ilk sakatlandığında sadece Koç, haftaya oynar herhalde dedi. Onun dışında, sağlık ekibi kafasına göre çıkıp da şu oyuncu şöyle-böyle sakatlık geçirdi, şu kadar zaman sonra dönecek diye direkt bir bilgi vermedi. Yönetimin, Koç' un izni olmadan hiç bir bilgi paylaşılmadığı hepimizin malumudur. Belki de adam sakatlığını atlattı, antrenmanda bir kez daha aynı sakatlığı yaşadı. Bir daha iyileşti, yine aynı yerden sakatlandı... Kim bilir?... Üstatlar dan bile ses yok, kimse bilmiyor!

Koç'a soruyorlar Play off da oynar mı diye, kesin olarak yetişemeyecek diyor. Ama sezonu kapattı demiyor, ya da Joffrey de özel bir durum var, artık aramızda olamayacak demiyor. Demez de... Belki de rakiplerin planlarını Joffrey varmış gibi yapmalarını istiyor.

Kimsenin Joffrey in avukatlığını yapmasına gerek yok ama adamın sakatlığını komplo teorilerine yem etmeye neden gerek duyuyoruz!

Bu kadar "Komplo Teorisi" ne merak varsa, ben de atayım bir tane ortaya; "Kız arkadaşının ihanetine uğrayan Joffrey, derin bir bunalım içerisinde, (Eski ! ) kız arkadaşının kendisini aldatmasıyla ilgili olarak Koç' a derdini açar. Koç da, sen canını sıkma, Kosta da aynı sorunu yaşadı, ama bak şimdi takımın lideri. Sen F4 e kadar, kendini toparla, finalde sen bize lazımsın" dedi. :)

Kalın sağlıcakla

😁😁 yalnız kostasın aşk acısını resmen biz de çektik o dönem eyvahlar olsun joffreyin gizemli içi komplo teorisi dolu süreci kadar sancılıydı, her gece bi büyük içmiş de maçlara öyle çıkmış gibiydi.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #134 : 30 Nisan 2019, 17:40:20 »

Gelelim Joffrey olayına;

Kalın sağlıcakla

Göz var izan var. Pozisyonu izledik, ayak burkulması olduğu bariz belli. Ayakta fazla esneme olmadığını herkes gördü  Koç bile haftaya dönebilir dedi. Kimse daha fazlasını beklemiyordu. Hayatında ayak burkulmasından 3 aydır dönemeyen kaç tane sporcu gördün de avukatlığına soyunuyorsun. Biz Bogdan'ın ayak burkulmasını da gördük ayağı kırılacaktı, üstüne yanlış tedavi uygulandı buna rağmen 2 ay sonra döndü. ( yanlış tedaviye rağmen). Bu herif 3 aydır yok ve hala Almanya'da güya tedavideyse bileğinde değildir o sakatlık beynin içindedir.

Bu kulüp bütçeyi ne fedakarlıklarla denkeştiriyorken bu tiynette adamı evladıymış gibi savunmak asıl saçmalık.
1,8 milyon euroyu cebine indirip ayak burkulmasından dolayı 3 aydır ortalıkta olmayan, en kritik zamanda takımı eksik bırakan bu herif bundan sonra benim gözümde nefretliktir. Sen avukatı mı olursun yoluna yoldaş kapısına bekçi mi olursun senin fan boyluğunun bileceği iş.

Bundan sonra benim gözümde kulüpte içtiği sudan yediği yemeğe kadar her şey zarar ziyandır. İlk fırsatta da kapının önüne atılmalıdır.