Gönderen Konu: Joffrey Lauvergne  (Okunma sayısı 73362 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Joffrey "Sakat" Lauvergne
« Yanıtla #135 : 30 Nisan 2019, 18:06:46 »
Göz var izan var. Pozisyonu izledik, ayak burkulması olduğu bariz belli. Ayakta fazla esneme olmadığını herkes gördü  Koç bile haftaya dönebilir dedi. Kimse daha fazlasını beklemiyordu. Hayatında ayak burkulmasından 3 aydır dönemeyen kaç tane sporcu gördün de avukatlığına soyunuyorsun. Biz Bogdan'ın ayak burkulmasını da gördük ayağı kırılacaktı, üstüne yanlış tedavi uygulandı buna rağmen 2 ay sonra döndü. ( yanlış tedaviye rağmen). Bu herif 3 aydır yok ve hala Almanya'da güya tedavideyse bileğinde değildir o sakatlık beynin içindedir.

Bu kulüp bütçeyi ne fedakarlıklarla denkeştiriyorken bu tiynette adamı evladıymış gibi savunmak asıl saçmalık.
1,8 milyon euroyu cebine indirip ayak burkulmasından dolayı 3 aydır ortalıkta olmayan, en kritik zamanda takımı eksik bırakan bu herif bundan sonra benim gözümde nefretliktir. Sen avukatı mı olursun yoluna yoldaş kapısına bekçi mi olursun senin fan boyluğunun bileceği iş.

Bundan sonra benim gözümde kulüpte içtiği sudan yediği yemeğe kadar her şey zarar ziyandır. İlk fırsatta da kapının önüne atılmalıdır.

Pekiyi öyle olsun!
Delil yetersizliğinde bilirsiniz, davalar genelde düşürülür. Sözde avukat benim! ama, sizin adaletinizde belli ki dava çoktan düşmüş! Saygıdeğer bir ortopedist uzman doktor, ya da uzman astrolog olmalısınız! Nasılsa, hem tıbbi olarak hem de müneccinvari tespitleriniz ile olayı çözmüşsünüz.  Sizi yenilmez nefretiniz ile baş başa bırakıyorum!...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #136 : 30 Nisan 2019, 20:55:38 »
Şu aralar, Martı yayınlarından çıkan Sherlock Holmes serisini okuyorum. Bir vaka karşısında, onlarca - yüzlerce ihtimali değerlendiren, olaya hiç bakılmadık açılardan bakan ve "hadi be" dedirtecek bir vaka yı çözen bu adam, çokça komplo teorileri üzerinden bir sonuç almaktadır.

Türk Dil kurumuna göre "Komplo Teorisi" : Bir kimse, kuruluş veya ülkeye karşı gizlice, zarar verici tuzak kurulduğu varsayımına dayanan düşüncelerin tümüdür. Yani komplonun kendisi var mı yok mu muamma, ihtimal, varsayım!

Gelelim Joffrey olayına;

Şu ana kadar, adamın sağlık sorunu tam olarak nedir, bilen yok! Basit bir ayak burkulması olduğunu kim nereden öğrenmiş de, çıkıp burada "mayın patlatılıyor" anlayamıyorum! Jofferey ilk sakatlandığında sadece Koç, haftaya oynar herhalde dedi. Onun dışında, sağlık ekibi kafasına göre çıkıp da şu oyuncu şöyle-böyle sakatlık geçirdi, şu kadar zaman sonra dönecek diye direkt bir bilgi vermedi. Yönetimin, Koç' un izni olmadan hiç bir bilgi paylaşılmadığı hepimizin malumudur. Belki de adam sakatlığını atlattı, antrenmanda bir kez daha aynı sakatlığı yaşadı. Bir daha iyileşti, yine aynı yerden sakatlandı... Kim bilir?... Üstatlar dan bile ses yok, kimse bilmiyor!

Koç'a soruyorlar Play off da oynar mı diye, kesin olarak yetişemeyecek diyor. Ama sezonu kapattı demiyor, ya da Joffrey de özel bir durum var, artık aramızda olamayacak demiyor. Demez de... Belki de rakiplerin planlarını Joffrey varmış gibi yapmalarını istiyor.

Kimsenin Joffrey in avukatlığını yapmasına gerek yok ama adamın sakatlığını komplo teorilerine yem etmeye neden gerek duyuyoruz!

Bu kadar "Komplo Teorisi" ne merak varsa, ben de atayım bir tane ortaya; "Kız arkadaşının ihanetine uğrayan Joffrey, derin bir bunalım içerisinde, (Eski ! ) kız arkadaşının kendisini aldatmasıyla ilgili olarak Koç' a derdini açar. Koç da, sen canını sıkma, Kosta da aynı sorunu yaşadı, ama bak şimdi takımın lideri. Sen F4 e kadar, kendini toparla, finalde sen bize lazımsın" dedi. :)

Kalın sağlıcakla

gerçek bilginin olmadığı yerde komplolar, kehanetler havada uçuşur madem öyle kurumsallık var çıkıp açıklam yapsınlar bu durumda olunca herkes her şeyi demekte özgür.

yAlnız ben bizim sağlık ekibinden veya fizyoterapist..vs  neyse bunda hoşnut değilim bu kadar çok oyuncu her sene sakatlanıyorsa, sürekli kas sakatlıkları oluyorsa burada bir sorun vardır, avrupa!da bu kadar çok oyuncusu ıskartaya çıkan başka takım yok.

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #137 : 01 Mayıs 2019, 11:10:04 »

Herkes tabi ki herseyi soyelemkte ozgur, neticede "milletin agzi torba degil ki buzesin" diye bir deyisimiz var. Kulup tarafindan yeterince bilgilendirme yapilmadigi konusunda sanirim herkes hemfikir. Fakat bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak maalesef kronik bir hastaligimiz.

Sanirim hepimiz Udoh'tan sonra onun boslugu dolduracak birini ariyorduk, Thompson faciasindan sonra da - "Ulan Thompson'dan kotu olmasin yeter" diye beklenti esigimiz biraz asagi cekildi.

Udoh 16/17 sezonu performansi: 31 macta ortalama 32 dakika sure, 12.1 sayi, 7.8 rebound, 2.2 asist, 1 top calma, 2.2 blok, 20.7 PIR (oha!)

Thompson 17/18 sezonu performansi: 36 macta ortalama 16 dakika sure, 5 sayi, 3.9 rebound, 0.8 asist, 0.6 blok, 6.1 PIR

Joffrey sakatlanana kadar: 22 macta 17.4 dakika sure, 8.5 sayi, 3.6 rebound, 1.8 asist, 10.1 PIR

Istatistik harici baktigimizda sezonun ilk kisminda gercekten iyi katki verdi, daha sonra son maclarda bir dusus soz konusu. (Ilk 14 mac ortalama PIR 12.8, son 8 mac ortalama PIR 5.5 + ilk 14 mac 50% ile ucluk atarken sonra 8 mac 0% ucluk).

Hepimiz ulan bu adama noldu diye dusunurken de sakatlik geldi. Burada friendchip'in de soyledigi gibi

Alıntı
Joffrey ilk sakatlandığında sadece Koç, haftaya oynar herhalde dedi. Onun dışında, sağlık ekibi kafasına göre çıkıp da şu oyuncu şöyle-böyle sakatlık geçirdi, şu kadar zaman sonra dönecek diye direkt bir bilgi vermedi.

Klise olacak ama Joffrey "bir Alex degil". Fakat oynadigi surece yeterli katkiyi verdi, performansindaki dusus suphe uyandirici fakat, potansiyelinin oldugu gercek. En azindan performansi dusse de, benim izledigim kadariyla isteginde ya da vucut dilinde tedirgin edici bir durum yoktu.

Ben elimizdeki veriler isiginda sadece "Ulan bu adama ne oldu?" - "Kulup neden yeterince aciklama yapmiyor" diyebiliyorum. Olay kimsenin avukatligini yapmak ya da fanboy'luk degil, sadece durduk yere nefret kusulunca insan ister istemez ulan bizim bilmedigimiz neyi biliyorsunuz deme ihtiyaci hissediyor. Hakikaten neyi biliyorsunuz aciklayin da, Joffrey'in uzerine topragi hep beraber atalim.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #138 : 01 Mayıs 2019, 12:44:06 »
Herkes tabi ki herseyi soyelemkte ozgur, neticede "milletin agzi torba degil ki buzesin" diye bir deyisimiz var. Kulup tarafindan yeterince bilgilendirme yapilmadigi konusunda sanirim herkes hemfikir. Fakat bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak maalesef kronik bir hastaligimiz.

Sanirim hepimiz Udoh'tan sonra onun boslugu dolduracak birini ariyorduk, Thompson faciasindan sonra da - "Ulan Thompson'dan kotu olmasin yeter" diye beklenti esigimiz biraz asagi cekildi.

Udoh 16/17 sezonu performansi: 31 macta ortalama 32 dakika sure, 12.1 sayi, 7.8 rebound, 2.2 asist, 1 top calma, 2.2 blok, 20.7 PIR (oha!)

Thompson 17/18 sezonu performansi: 36 macta ortalama 16 dakika sure, 5 sayi, 3.9 rebound, 0.8 asist, 0.6 blok, 6.1 PIR

Joffrey sakatlanana kadar: 22 macta 17.4 dakika sure, 8.5 sayi, 3.6 rebound, 1.8 asist, 10.1 PIR

Istatistik harici baktigimizda sezonun ilk kisminda gercekten iyi katki verdi, daha sonra son maclarda bir dusus soz konusu. (Ilk 14 mac ortalama PIR 12.8, son 8 mac ortalama PIR 5.5 + ilk 14 mac 50% ile ucluk atarken sonra 8 mac 0% ucluk).

Hepimiz ulan bu adama noldu diye dusunurken de sakatlik geldi. Burada friendchip'in de soyledigi gibi

Klise olacak ama Joffrey "bir Alex degil". Fakat oynadigi surece yeterli katkiyi verdi, performansindaki dusus suphe uyandirici fakat, potansiyelinin oldugu gercek. En azindan performansi dusse de, benim izledigim kadariyla isteginde ya da vucut dilinde tedirgin edici bir durum yoktu.

Ben elimizdeki veriler isiginda sadece "Ulan bu adama ne oldu?" - "Kulup neden yeterince aciklama yapmiyor" diyebiliyorum. Olay kimsenin avukatligini yapmak ya da fanboy'luk degil, sadece durduk yere nefret kusulunca insan ister istemez ulan bizim bilmedigimiz neyi biliyorsunuz deme ihtiyaci hissediyor. Hakikaten neyi biliyorsunuz aciklayin da, Joffrey'in uzerine topragi hep beraber atalim.

Pardon Lauvergne neyin hakkini vermis simdiye kadar. Aldigi para soylenene gore 1,8 m euro. Avrupanin en cok kazanan 10 oyuncusundan birisi. Performans olarak ilk 10'da diyebilir misiniz? Ilk 20'de bile degil ilk 50'de de değil. Pleiss kadar bile katki vermedi.

Yedek pivot kivaminda performans gosterecekse senelik 800-900 bini gecmemeliydi maasi. Simdi bedavaya oyniycam dese gene kapi disari edilmeli ya neyse

Benim icin artik kulubun parasini emen bir parazit. Gitsin almanyada 3 aydir duzelmeyen ayagini degil once karakterini duzelttirsin. Ne fedakarliklarla bu sube butcesini koruyor. Karaktersizlere yedirmek icin deg

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #139 : 01 Mayıs 2019, 23:02:24 »
Üst düzey performans vermedi tamam zaten bu kadar sene nba kötü alışkanlıklar kazanan adamdan da bunu beklemek hata olur. Ama adamın baya katkı verdiği en az 6-7 maç var bence pleiss dan kötü demek baya acımasızlık gibi geliyor bana

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #140 : 02 Mayıs 2019, 10:51:09 »
Pardon Lauvergne neyin hakkini vermis simdiye kadar. Aldigi para soylenene gore 1,8 m euro. Avrupanin en cok kazanan 10 oyuncusundan birisi. Performans olarak ilk 10'da diyebilir misiniz? Ilk 20'de bile degil ilk 50'de de değil. Pleiss kadar bile katki vermedi.

Yedek pivot kivaminda performans gosterecekse senelik 800-900 bini gecmemeliydi maasi. Simdi bedavaya oyniycam dese gene kapi disari edilmeli ya neyse

Benim icin artik kulubun parasini emen bir parazit. Gitsin almanyada 3 aydir duzelmeyen ayagini degil once karakterini duzelttirsin. Ne fedakarliklarla bu sube butcesini koruyor. Karaktersizlere yedirmek icin deg
Ya sen niye bu kadar gerginsin
az sakin olsan bak ne güzel bir takımın taraftarısın
bu kadar sinir bünyene zarar verir bursa'da yaşıyorsun git bir iskender ye bir sakinleş dostum

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #141 : 03 Mayıs 2019, 13:59:51 »
hala adam gibi açıklama yok, o yüzden her türlü laf edilmesi çok normal.
milletin sağlık ekibi mezardan adam kurtarıo bizde ise ayağı burkulanın sanki ayağı kopuo.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #142 : 03 Mayıs 2019, 14:52:27 »
inşallah sadece sakatlıktır başka bir şey olduğu dedikoduları yalandır

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #143 : 03 Mayıs 2019, 19:31:39 »
Üst düzey performans vermedi tamam zaten bu kadar sene nba kötü alışkanlıklar kazanan adamdan da bunu beklemek hata olur. Ama adamın baya katkı verdiği en az 6-7 maç var bence pleiss dan kötü demek baya acımasızlık gibi geliyor bana

Koca sezonda makine gibi sistemi işleyen takımda bir zahmet 6-7 maç katkı versin yani. O kadarını Melih dahi yaptı. 1,8 m euro kazanıp basit bir ayak burkulmasından aylardır yan gelip yatıyor. En kritik zamanda yine yok. F4 zamanında hazır olamazsa daha fazla takıdma tutmanın hiç bir anlamı yok. Dediğim gibi kulüpten yediği lokma içtiği su bile zarar ziyandır.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #144 : 03 Mayıs 2019, 19:34:31 »
Ya sen niye bu kadar gerginsin
az sakin olsan bak ne güzel bir takımın taraftarısın
bu kadar sinir bünyene zarar verir bursa'da yaşıyorsun git bir iskender ye bir sakinleş dostum

Kanıma dokunuyor bu herifin ortalıkta olmaması. Geçen sene en büyük eksiğimiz Thomson yerien düzgün bir uzunumuzun olmaması derken basit bir ayak burkulmasıyla 3-4 aydır yok. Nedir sebebi bilmek istiyoruz. Sizler kulüpten bilgiler alıyorsunuz bari söyleyin de bilelim.

O ayak burkulmasıyla 3 ay sakat kalınmaz. Bunu bilmek için doktor olmaya da gerek yok. Başka işler dönüyor ve açıklanmadıkça deliriyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #145 : 04 Mayıs 2019, 11:40:55 »
Kanıma dokunuyor bu herifin ortalıkta olmaması. Geçen sene en büyük eksiğimiz Thomson yerien düzgün bir uzunumuzun olmaması derken basit bir ayak burkulmasıyla 3-4 aydır yok. Nedir sebebi bilmek istiyoruz. Sizler kulüpten bilgiler alıyorsunuz bari söyleyin de bilelim.

O ayak burkulmasıyla 3 ay sakat kalınmaz. Bunu bilmek için doktor olmaya da gerek yok. Başka işler dönüyor ve açıklanmadıkça deliriyorum.
baba hala deliriyorum diyorsun
iskender yemedin herhalde :)
git bir sakinleş gerçekten dediklerin konusunda haklısın da sinirlenmenin sana bana kimseye faydası olmuyor işte ne yazık ki
Joffrey sezonu kapattı diyim ben sen öyle anla
onsuz yolumuza bu sene devam edeceğiz seneye ne olur onu hoca bilir ;)

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #146 : 04 Mayıs 2019, 12:01:57 »
baba hala deliriyorum diyorsun
iskender yemedin herhalde :)
git bir sakinleş gerçekten dediklerin konusunda haklısın da sinirlenmenin sana bana kimseye faydası olmuyor işte ne yazık ki
Joffrey sezonu kapattı diyim ben sen öyle anla
onsuz yolumuza bu sene devam edeceğiz seneye ne olur onu hoca bilir ;)
abi sakatlık dışında başka bir sorun olduğu doğru mu ? Bu kadar ciddi bir burkulma olsa ilk haftadan belli olurdu?

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #147 : 06 Mayıs 2019, 12:02:23 »
Rüya dedik; kâbus çıktı.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #148 : 15 Mayıs 2019, 01:45:33 »
Otcu falanmi acaba?Sakatligi gecti ve hoca oynatmiyorsa aklima gelen tek secenek bu

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #149 : 15 Mayıs 2019, 06:39:25 »
Otcu falanmi acaba?Sakatligi gecti ve hoca oynatmiyorsa aklima gelen tek secenek bu
:))
Zirveye çıktık sonunda.
Hocam biraz fazla olmadı mı bu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk