Gönderen Konu: Joffrey Lauvergne  (Okunma sayısı 73366 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Joffrey "Sakat" Lauvergne
« Yanıtla #195 : 30 Haziran 2019, 18:54:40 »
Adamin kapi gibi sozlesmesi olunca kadroya yazican tabi. Kaldi ki adam sakat ne adam gider ne de bir takim transfer eder.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #196 : 30 Haziran 2019, 19:24:45 »
Joffreyin sakatlığı düzeldi diye biliyorum. Tabi bilinmez ama yeni sezona iyileşmiş girecek. Hatta 7.seri efes maçında maç önü ısınmaya çıkıp şut falan çalışmıştı. Sorun şu acaba teknik ekip yeni sezon planlarına joffreyi dahil ediyo mu? Planlara dahil ediliyosa zaten hepiimizde olan ekpe planları hayalleri suya düşer.

Bir diğer ihtimal teknik heyet joffrey ile devam etmeyi düşünmüyosa da kontratını karşılayacak bi takım bulunur mu ya da aradaki maaş farkını biz verir miyiz? Bunların hepsi şuan bilinmiyo sanırım bitek koç ve gherardini biliyodur. Ama ne olacak bitecek bence 10gün sonra belli olur. Tavsiye vermek bana düşmez ama bence 10 15 gün bekleyip sitemleri oralara saklayalım şuan herşey dedikodu ve hayallerden ibaret :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #197 : 30 Haziran 2019, 19:57:50 »
Iyilesse bile bu kadar uzun sureli sakatlik ciddi soru isareti olr ki jl ucretini verebilecek zaten kac takim var arti biz saglamkenki performansini begenmedigimiz icin gondermeyi dusunuyoruz adam ustune uzun sureli sakatlandi

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #198 : 30 Haziran 2019, 20:29:52 »
Ben kendisinden önümüzdeki sene için umutluyum. (Başıma bir iş gelmesin lütfen)
Kara deryalarda bir FENERsin!

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #199 : 30 Haziran 2019, 22:42:58 »
Hicbir sekilde umutlu degilim.Ve butun uzunlar gitse dahi Sıfır ya da minimum zararla kontratından cıkılması gereken 1. oyuncu olarak goruyorum.
Onun dısında parkede hic gormedigimiz Barıs,Sinan,Green de diger ayrılanlar olmalı...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #200 : 01 Temmuz 2019, 19:52:20 »
Önümüzdeki sezon da takımda olacakmış.İlk dönemin sonlarındaki muazzam oyununu tüm sezona yansıtması dileğiyle...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #201 : 01 Temmuz 2019, 20:07:27 »
Sal artık bizi ya, NBA mi olur Avrupa mı olur git baba ya...

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #202 : 01 Temmuz 2019, 20:42:52 »
Nba cok guzel gitsene.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #203 : 10 Temmuz 2019, 12:12:13 »
geçenlerde cedi'nin bi röportajına denk geldim, nba'deki gelişimi üzerine konuşurlarken söylediği: "falanca kişi bana uzun boyumun farkında olmadığımı, onu kullanmam gerektiğini söyledi. ertesi maç çıktım ve 30 attım..." nedense aklıma lauvergne geldi.

sakatlık sürecinden bağımsız olarak, sağlıklı olduğu dönemde, JT sonrası her ne kadar "nefes alsın yeter" deyip eyvallah çeksek de 1 numaralı oyun planı olan post uplarında kendini çok fazla küçülttüğünü düşünüyorum. öyle ki rakip pivotların yarı beline kadar iniyor. nba'deki adam adama savunma EL'de işlemediği için bir anda 2'li 3'lü sıkıştırmada kalıp etkinlikten bihaber oluyor. delüğanlıya tavsiyem acık açsın da post up master'ı (tim duncan) seyretsin.

konudan bağımsız olarak (ya da "tek bir farkındalık noktası gelişimi" olduğu için az da olsa alakalı; şu anda nereye yazacağım belli olmadığı buraya yazıyorum), bence bennet da bu takımda iş yapardı. tek yapılması gereken soyunma odasındaki dolabına, benchteki sandalyesine, evinin kapısına, bütün odalarına, arabasının kaportasına, aynasına ve son olarak alnı çatısına bir not yapıştırmak: you are not a fucking sharp shooter!

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
Ynt: Joffrey Lauvergne
« Yanıtla #204 : 14 Temmuz 2019, 12:51:44 »
Aga tek soru işareti sensin. Adam akıllı oyna, Dikkat et kendine sakatlanma sana ihtiyacımız var.

Çevrimdışı Intermed

• Üye
« Yanıtla #205 : 14 Temmuz 2019, 13:42:35 »
Ben bu sene jofri den çok umutluyum, geçen sezon daha sisteme ve takıma alışma dönemindeyken sakatlandı. Bu sene sisteme ve takıma aşina ve sağlam bir jofri fark yaratır EL de.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #206 : 14 Temmuz 2019, 17:10:04 »
nasil asina abi sisteme,adam oynamadiki,dua edelimde basketbolu unutmamis olsun.Bir gitse bugun kalkip hindi keserim kurbanlik

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #207 : 15 Temmuz 2019, 14:16:41 »
nasil asina abi sisteme,adam oynamadiki,dua edelimde basketbolu unutmamis olsun.Bir gitse bugun kalkip hindi keserim kurbanlik

Bence de ne oynadi ki alissn. Oynadigi donemde de surekli savunma ve hcum setlerini karistiriyordu.
Fenerbahçe!

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #208 : 15 Temmuz 2019, 21:11:58 »
Sakatligini tamamen atlattiysa her şeye yeniden başlayabiliriz bence. Bir uzun daha alırsak 4 yabancı artı Ahmet ile güzel bir rotasyonumuz olur. Takıma gelen 2 Fransız oyuncu da pozitif etki yapacaktır. Partizan kültüründen tanıdıkları olacak, ülkesinden hatta milli takımdan tanıdıkları olacak. Performansına olumlu yansiyacaktir. Geldiğinde baya sevinmiştik kendini bulursa baya üst seviye bir uzun.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #209 : 15 Temmuz 2019, 21:31:44 »
Sakatligini tamamen atlattiysa her şeye yeniden başlayabiliriz bence. Bir uzun daha alırsak 4 yabancı artı Ahmet ile güzel bir rotasyonumuz olur. Takıma gelen 2 Fransız oyuncu da pozitif etki yapacaktır. Partizan kültüründen tanıdıkları olacak, ülkesinden hatta milli takımdan tanıdıkları olacak. Performansına olumlu yansiyacaktir. Geldiğinde baya sevinmiştik kendini bulursa baya üst seviye bir uzun.
Tamamen altlatmış
Milli takımda olmaması da avantaj
Bizimle kamp yer ve hazırlık maçlarında bolca süre alır
Tekrar oynayıp o güveni kazanmaya çok ihtşyaxı var
İyi bir jpfreeye de bizim var