Gönderen Konu: Aleksandar Djordjevic  (Okunma sayısı 30023 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Aleksandar Djordjevic
« Yanıtla #105 : 13 Ekim 2021, 08:19:54 »
Bilal'e anlatır gibi anlatmışsın ama Bilal yine Bilal'dir.

Sabah çayımı aldım ve negatif bir şekilde ekran karşısında geçtim. Ta ki bu yoruma kadar. İyiydi :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #106 : 13 Ekim 2021, 09:01:17 »
Martin Schiller gelsin başlasın bence daha geç olmadan. Bundan sonra her geçen gün hanesine eksi yazar Fenerbahçe'nin.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #107 : 13 Ekim 2021, 09:43:54 »
Resmi site dün gece Djordjevic'in açıklamasını girmemiş bile..

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #108 : 13 Ekim 2021, 10:05:37 »
Djordjevic'in bakışlar bana çok boş geliyor. Kamera ne zaman kendisini gösterse keyfim kaçıyor, oyuncular için de zor olsa gerek. Psikolojik çözülme de başladı artık. Real-Barça-Oly-CSKA-Milano fikstüründen sonra koç ile yollar ayrılır tahminim.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #109 : 13 Ekim 2021, 10:26:31 »
Yavaş yavaş ayrılma noktasına geliniyor demek ki.

2-3 mağlubiyetten ziyade,oyuncuların tavırları bu ayrılıkta etkili olur.Bu adam uzun yıllar boyunca daha takım çalıştıramaz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #110 : 13 Ekim 2021, 10:28:00 »
Ben aslında Tom abinin yorumunu bekliyorum. Acaba ne düşünüyor bu konuda?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #111 : 13 Ekim 2021, 10:57:04 »

Kemal sen daha iyi bilirsin ama bana biri şunu söyledi... "Djordjevic kendi istifa etmezse, takimin onu gonderebilecek mali yapisi yok..." bu nedenle kulaklarının ustune yatmaya devam edecekler sanki
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #112 : 13 Ekim 2021, 11:22:03 »
Kemal sen daha iyi bilirsin ama bana biri şunu söyledi... "Djordjevic kendi istifa etmezse, takimin onu gonderebilecek mali yapisi yok..." bu nedenle kulaklarının ustune yatmaya devam edecekler sanki

Emre Hocam, hatırlarsın geçmiş konularda da bu arkadaşın kontratı hakkında yönetime övgü yağarken söylemiştim, bu çıkış mevzuları öyle basit konular değil. Sertaç Bey, gücünün yettiğine yalandan gaz verdiriyor. 2 kötü sonuçta hemen 1+1+1'ler havada uçuştu.

Çok sade bir şekilde anlatayım;

Sadece koçların değil, hemen hemen bütün oyuncuların kontratında da (uzun vadeli olsa da) her yaz bir çıkış maddesi olur. Bunu zaten kontratı yaparken kulüp ya da karşı taraf es geçmez. Kulüp olası başarısızlık nedeniyle, koç/oyuncu olası bir başarı ve bir sonraki seviye için bu maddeyi koydurur.

Kontratın yıllık değeri 1.5 milyon euro ise çıkış opsiyonu her iki taraf için de en az 750.000 euro olur. Yazın kontrattan çıkarım diyorsan 750'yi verirsin, sezon ortası çıkışımı yapacağım dersen 3 yılın toplam ücretini yani 2.25 milyon euroyu ödersin. O nedenle sezon ortası kovmayı düşündüğün biri için bahsi geçen +1'ler hiçbir şey ifade etmiyor.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2021, 11:23:49 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #113 : 13 Ekim 2021, 11:37:40 »
Bunu tweet olarak da atmıştım;

Tweet'ten yaklaşık 1 saat sonra resmi sitede bir anda haber belirdi:

12 Ekim 2021 Salı 23:54
https://www.fenerbahce.org/haberler/basketbol-erkek/2021/10/basantrenorumuz-aleksandar-djordjevic-in-mac-sonu-aciklamasi

Editör panelinden haber girip, saat ve tarihle istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz ama Twitter'da o saatte paylaşımınız yok. Ona bir çözüm üretemiyorsunuz.

Şark kurnazlığına gerek var mı?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #114 : 13 Ekim 2021, 12:19:29 »
Emre Hocam, hatırlarsın geçmiş konularda da bu arkadaşın kontratı hakkında yönetime övgü yağarken söylemiştim, bu çıkış mevzuları öyle basit konular değil. Sertaç Bey, gücünün yettiğine yalandan gaz verdiriyor. 2 kötü sonuçta hemen 1+1+1'ler havada uçuştu.

Çok sade bir şekilde anlatayım;

Sadece koçların değil, hemen hemen bütün oyuncuların kontratında da (uzun vadeli olsa da) her yaz bir çıkış maddesi olur. Bunu zaten kontratı yaparken kulüp ya da karşı taraf es geçmez. Kulüp olası başarısızlık nedeniyle, koç/oyuncu olası bir başarı ve bir sonraki seviye için bu maddeyi koydurur.

Kontratın yıllık değeri 1.5 milyon euro ise çıkış opsiyonu her iki taraf için de en az 750.000 euro olur. Yazın kontrattan çıkarım diyorsan 750'yi verirsin, sezon ortası çıkışımı yapacağım dersen 3 yılın toplam ücretini yani 2.25 milyon euroyu ödersin. O nedenle sezon ortası kovmayı düşündüğün biri için bahsi geçen +1'ler hiçbir şey ifade etmiyor.

Benim duyduğum ve senin söylediğin de eklenince 1+1+1 in hikaye oldugu ortada ...

En azindan umut etmek istiyor insan ama, umut verecek birsey de yok ki sahada ya da saha kenarında....

Teknik kadro güçlensin oyle çözelim... iyi bir yardımcı hoca, yok hucum hocasi.   Defans hocasi desek ... o da hikaye kalir... Malum Djordjevic bey bu isleri de sevmiyor... Sertaç la bir cümle tutturmuşlar "defans in oturması lazim"... afedersin de kenarda saksı gibi oturup bekleyerek olmuyor o....

Ya bana koyan lise takimini yöneten beden hocasi bile maç kötüye gidince birseyler dener... 4 kisa ya doner... yok baskılı savunma dener yok bir oyuncuya ikili sıkıştırma getirir .... olmadi bağırıp çağırıp motive etmeye çalışır...

Biz maca hangi oyun planıyla başladıysak oyle devam ediyoruz.... anca oyuncular çıkıp giriyor ama duzen hep ayni ... bununla zaten bir yere gidilmez... yeni basketbol eski basketbol problemi degil bu... bu kadar rijit basketbol hic olmadi zaten, olamazda...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #115 : 14 Ekim 2021, 22:31:40 »
Diğer Partizanlı arkadaşları Sale'nin kötü koç olduğuna ikna etmeye çalışıyorum :D Bu galibiyet de Vitor ve Lapena'ya yazar

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #116 : 14 Ekim 2021, 22:56:58 »
Djordjevic hakkındaki fikrim net, değişmesi de neredeyse imkansız. Ancak yiğidi öldür, hakkını ver demişler. Melih Mahmutoğlu'nu kadroya almaya devam etmesi büyük hata olmasına rağmen, bu akşam süre vermemesi de takdir edilesi bir durum. Geldiğinden beri yaptığı en olumlu hareket oldu.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #117 : 14 Ekim 2021, 23:07:51 »
Diğer Partizanlı arkadaşları Sale'nin kötü koç olduğuna ikna etmeye çalışıyorum :D Bu galibiyet de Vitor ve Lapena'ya yazar
Lapena’nın pek bir farkı yok açıkcası.

Vitor hocam sayesinde olmuştur :D

Melih’i kadroya almaması gerekti ama neyse yavaş yavaş öğrenecek.Normal bir basketbol severden daha düşük bir basketbol bilgisi olduğu için yavaş yavaş görebiliyor değerli koçumuz.

Tarihinimizin en kötü koçu olma konusunda hâlâ en büyük adaylardan.

Tek bir isteğim var;o da takımı serbest bırakması.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #118 : 14 Ekim 2021, 23:22:17 »
Djordjevic hakkındaki fikrim net, değişmesi de neredeyse imkansız. Ancak yiğidi öldür, hakkını ver demişler. Melih Mahmutoğlu'nu kadroya almaya devam etmesi büyük hata olmasına rağmen, bu akşam süre vermemesi de takdir edilesi bir durum. Geldiğinden beri yaptığı en olumlu hareket oldu.

umarım kavga ederler birinden kurtuluruz :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #119 : 14 Ekim 2021, 23:23:31 »
umarım kavga ederler birinden kurtuluruz :)

Abi, biraz ironik olacak ama bizi Melih'ten kurtarsa kurtarsa anca bu adam kurtarır.