Gönderen Konu: Aleksandar Djordjevic  (Okunma sayısı 30025 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cemalex

• Ziyaretçi
Ynt: Aleksandar 'Loser' Djordjevic
« Yanıtla #150 : 05 Kasım 2021, 12:17:55 »
Real Madrid ve Barca'ya son topta maç kaybedildi diye koçun yerin dibine sokulmasını ben anlamıyorum Bu adamların bütçesi bizim 1,5 katımız ve  kafa kafaya oynuyoruz. Ben açıkcası koça karşı çok ciddi bir ön yargı olduğunu ve haksızlık edildiğini düşünüyorum. Koçu da normalde pek beğenmeyen biriyim ayrıca ama bu sezon takımın gösterdiği direnç beni şaşırttı.

Geçen sene Barca'dan 42 sayı, Zalgiris'ten 27 sayı Alba'dan 26 sayı, Real'den iki maçta toplam 44 fark, Efes'ten fianl serisinde üç maçta 100 sayı fark yemiştik yine de koç bu kadar gömülmemişti. Ben bu ön yargıyı anlayamıyorum.

Kendi kurmadığı kadro konusunu bahane olarak görüyor olabilirsiniz gelmeseydi o zaman diyebilirsiniz ama Obradovic bile ilk sezonunda top16'da kaldı, top 8 bile yapamadığında bu bahaneyi söylemediniz mi. Kaldı ki yabancıların Bo hariç tamamını kendi seçmişti. Obradovic gibi kıtanın en iyisi için bile bahane olabiliyorsa neden Djordjevic için bahane olamıyor.

Ben açıkcası koçtan memnunum. Belki beklentimi düşük tuttuğum için ama bütçede ilk 8 sırada bile değilken 1,5 belki 2 kat bütçemizdeki takımlarla son topa kadar kafa kafaya top oynayıp hakemin de katkısıyla kaybetmeyi başarısızlık olarak görmüyorum.

Son topa kadar, sonuna kadar mücadele sözü de hikayeymiş bu durumda. 40 m bütçeli Barca'ya son topta kaybedince loser oluveriyorsunuz.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
Ynt: Aleksandar Djordjevic
« Yanıtla #151 : 05 Kasım 2021, 21:02:49 »
Fenerbahce nin kadrosu kötü değil buradaki kimse koçun başarısız olmasını istemiyor elma ile armudu karıştırmamak lazım. Ben hala bu takımın mücadele ettik ya olsun ezilmedik edebiyatı yapacak kadar düşecek bir kadro olmadığını düşünüyorum.  Geçen sene Igor perez,Eddie,hamilton,Brown ile falan oynadı adamın elinde 4 tane adam vardı zate  onlarla hoca sezonu oynadı. Igor sabaha kadar > Djordevic. Durup durup geçen senede 20 yiyorduk bu sene yemiyoruz demenin manası yok bir kere aynı kadrolar değil. Bende yıllardır bu takimi destekleyen bi taraftar olarak sasha nın başarılı olmasını isterim keşke olsunda kupayı olsun üzülecek halimiz yok yani . Ama şahsi fikrim sasha ile bu işin yürümeyecegi inşallah yanılırız sonuç olarak fenerbahce düşmanı değiliz .

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #152 : 05 Kasım 2021, 21:07:55 »
Fenerbahce nin kadrosu kötü değil buradaki kimse koçun başarısız olmasını istemiyor elma ile armudu karıştırmamak lazım. Ben hala bu takımın mücadele ettik ya olsun ezilmedik edebiyatı yapacak kadar düşecek bir kadro olmadığını düşünüyorum.  Geçen sene Igor perez,Eddie,hamilton,Brown ile falan oynadı adamın elinde 4 tane adam vardı zate  onlarla hoca sezonu oynadı. Igor sabaha kadar > Djordevic. Durup durup geçen senede 20 yiyorduk bu sene yemiyoruz demenin manası yok bir kere aynı kadrolar değil. Bende yıllardır bu takimi destekleyen bi taraftar olarak sasha nın başarılı olmasını isterim keşke olsunda kupayı olsun üzülecek halimiz yok yani . Ama şahsi fikrim sasha ile bu işin yürümeyecegi inşallah yanılırız sonuç olarak fenerbahce düşmanı değiliz .

İmza atarım, artı birini kollayacağım diye yalan yanlış bilgiler veriliyor, düzelttiğimiz zaman da biz kötü oluyoruz, garip. Fenerbahçe, geçen sezona göre bütçesini yukarı çekmişken, bütçe olarak da ilk 8 içinde yer alırken, hala bütçemiz düştü, ilk 8 dışındayız yalanına sığınılması neyin mücadelesi anlamak zor.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #153 : 05 Kasım 2021, 21:52:53 »
İmza atarım, artı birini kollayacağım diye yalan yanlış bilgiler veriliyor, düzelttiğimiz zaman da biz kötü oluyoruz, garip. Fenerbahçe, geçen sezona göre bütçesini yukarı çekmişken, bütçe olarak da ilk 8 içinde yer alırken, hala bütçemiz düştü, ilk 8 dışındayız yalanına sığınılması neyin mücadelesi anlamak zor.
Kesinlikle öyle abi . Nando, Marco,Jan,Pierre,Henry,Polonara, booker az buz kadro değil elbette eksikleri vardır ama yinede iyi kadro. Hele ki ismet ve sehmus gibi yerel lig içinde çok önemli 2 yerli ekleme yapılmış.  Igor geçen sene kimlerle oynadı. Igorunda savunucusu olmayalım şimdi ama habire kıyaslamak doğru değil . İnşallah djordevic bu başlığı winner olarak değiştirir ne diyelim bizde her maç son saniyede kaybedince üzülüyoruz kahroluyoruz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #154 : 05 Kasım 2021, 23:38:49 »
Real Madrid ve Barca'ya son topta maç kaybedildi diye koçun yerin dibine sokulmasını ben anlamıyorum Bu adamların bütçesi bizim 1,5 katımız ve  kafa kafaya oynuyoruz. Ben açıkcası koça karşı çok ciddi bir ön yargı olduğunu ve haksızlık edildiğini düşünüyorum. Koçu da normalde pek beğenmeyen biriyim ayrıca ama bu sezon takımın gösterdiği direnç beni şaşırttı.

Geçen sene Barca'dan 42 sayı, Zalgiris'ten 27 sayı Alba'dan 26 sayı, Real'den iki maçta toplam 44 fark, Efes'ten fianl serisinde üç maçta 100 sayı fark yemiştik yine de koç bu kadar gömülmemişti. Ben bu ön yargıyı anlayamıyorum.

Kendi kurmadığı kadro konusunu bahane olarak görüyor olabilirsiniz gelmeseydi o zaman diyebilirsiniz ama Obradovic bile ilk sezonunda top16'da kaldı, top 8 bile yapamadığında bu bahaneyi söylemediniz mi. Kaldı ki yabancıların Bo hariç tamamını kendi seçmişti. Obradovic gibi kıtanın en iyisi için bile bahane olabiliyorsa neden Djordjevic için bahane olamıyor.

Ben açıkcası koçtan memnunum. Belki beklentimi düşük tuttuğum için ama bütçede ilk 8 sırada bile değilken 1,5 belki 2 kat bütçemizdeki takımlarla son topa kadar kafa kafaya top oynayıp hakemin de katkısıyla kaybetmeyi başarısızlık olarak görmüyorum.

Son topa kadar, sonuna kadar mücadele sözü de hikayeymiş bu durumda. 40 m bütçeli Barca'ya son topta kaybedince loser oluveriyorsunuz.

Cemal ictenlikle soyluyorum ki umarim biz got oluruz... Iki guzel galibiyet aldik ki keyifden uyuyamadim. Ama bu gercekleri degistirmiyor...

Hoca ile ilgili elestiriler (ozellikle kendi elestirilerim);
1-Takimi yavas oynatmaya calisiyor, bu da eldeki oyunculara uymuyor.
2-Rotasyonlari kotu, iyi giden takimin temposunu bir anda dusuruveriyor... kopacak maci rakibe hediye ediyor...
3-Oyun sonlarinda heyecanla kenarda izliyor. Bu cok guzel, iyi hos ama mudehale etmiyor... Koc itirazini bile resmen guduric zorla aldirdi 2 mac once...
4-Egolari ve takintilari cok olan bir koc. Ozellikle yenilgilerden sonra demecleri beni rahatsiz ediyor. Barca macinda Polonaranin kacirdigi tek topa baglayip oyuncuyu trenin altina itmesi kabul edilemez.... Kendi disinda herkes hatali.
5-Polonara ve Ismet i kullanamiyor, hatta kasten kullanmiyor.

Bu konularda senin kendi izleniminle hayir hatalisin, bak nedeni bu... Seklinde bir gorusun varsa, dinlemek isterim... Ya da evet ama su konuda da cok iyi diyebilirsin. Ben artilarini gormek isterim. Sonucta gencligimdeki kahramanlarimdan biri Djorjevic. Buyuk hayraniydim kendisinin... Hataliyimdir umarim.

Obradovic konusu icin de sunu soyleyeyim, Obranin geldigi ilk sezondan gittigi gune kadar .... Sahadan basimizi egik ayirdigi bir yada iki mac olmustur... Yenilsekte, heyecan veren, umut veren maclar izledik. Yenilince daha cok konusurdu mesela Obra. Hatalari (hatta hatirlarsaniz kendi hatalarinida) objektif olarak dile getirir, diger maclarda neleri degistireceklerini bir oyun planini anlatirdi. Bu da guven verirdi... Djorjevic e soruyorsun sene basinda, sen ne anlarsin ki basketboldan mealinde dalga gecen cevaplar veriyor. Cunki ozelestirisi cok az olan bir hoca ki, zaten bunu gelmeden de biliyorduk....

Sunu da ekleyeyim Obra nin ilk senesinde bu kadro olsaydi, bence ilk final 4 u gorurduk...
Kadro gercekten cok ust seviyede... Pota alti ozellikle ilk 3 takimdan biri ... Kisalar ise ilk 8 takim arasinda...
Bu kadro icin bu kadar umit olmasa zaten kimse Djorjevic i elestirmez... Alba yenilgisini umursamaz vs...
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2021, 23:40:37 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #155 : 06 Kasım 2021, 04:10:36 »
Sunu da ekleyeyim Obra nin ilk senesinde bu kadro olsaydi, bence ilk final 4 u gorurduk...

Obradovic zaten herhangi bir Avrupa kültürü olmayan bir takıma geldi. Obradovic'ten önce Final Four'un rüyasını kuramıyordu kimse, adam bıraktığında üst üste 5 Final Four, 3 final ve 1 şampiyonluk vardı. Eğer hala CSKA, Real, Barca vs vs gibi deplasmanlara gittiğinde büyük saygı görüyorsan, psikolojik olarak o mesajı veriyorsan, bunun tek nedeni Obradovic. Böyle bir adamla, kıyaslanmaya çalışılan adamlara bak. Obradovic'in ilk yılı mevzusu da özellikle sosyal medyada son dönemlerin modası oldu. Zamanın azılı Obradovic düşmanlarına gün doğdu, hala o eziklik psikolojisiyle şimdi buradan adama vurmaya çalışıyorlar. Yakında Obradovic'e 30 milyon euro verildi kartı oynanacak.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2021, 04:12:33 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #156 : 06 Kasım 2021, 11:53:20 »
Koç De Colonun savunmasından şikayetçi olmuş.

Yenilen sayılarda hedef göstermiş.

Haber kaynağı:Uğur Ozan Sulak.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #157 : 06 Kasım 2021, 12:39:51 »
Koç De Colonun savunmasından şikayetçi olmuş.

Yenilen sayılarda hedef göstermiş.

Haber kaynağı:Uğur Ozan Sulak.

her habere atlamamak lazım de Color memnun değilde melihten memnun muymus  kara delik gibi adamın karşısında bile durmuyor, madem oyle once bu kadar süre verilmez bu oyuncuya

Çevrimdışı Yasin_54

• Üye
  • Yer: Sakarya
« Yanıtla #158 : 07 Kasım 2021, 12:47:49 »
coachu beğenmeyen biriyim ama sezon başına göre bence olumlu ilerleme var geçmiş maçlara göre daha fazla özgürlük veriyor hücumda. benim tek sorunum polonara ya karşı olan tutumu hala kafasında rol oyuncusu olarak görüyor şundanda vazgeçse taraftarın tepkisi baya azalır

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #159 : 09 Kasım 2021, 14:18:45 »

Fenerbahçe'nin kadrosu kötü değil ama Real veya Barca kadar da iyi değil. Onlar kadar pahalı yüksek bütçeli bir takım değil ve onlra karşı korakor bir oyun küçümsenecek bir şey değil. Olay yenildik ama ezilmedik edebiyatı değil, alınan sonuç da zaten yenildik ama ezilmedik sonucu değil. Maçı son ana kadar getirdik son dakikada kazanan belli oldu, bunun anlamı sen de onlar kadar kazanmaya yakınsın demektir. Üstelik bunu neredeyse yarı bütçeyle yapıyorsun. Takdir edilmesi gereken bir olay varken ama koça loser deniyor kişisel ön yargılar nedeniyle. Bundan evvel de kariyer olarak kebapçılık tavsiye ediliyordu

İki katı bütçeli iki takıma son topta kaybeden takım hocasıan loser lakabı takmak ön yargıdır ve saygısızlıktır.  Bahsettiğim konu bu.

Kokoskov'lu kadro ile şimdikinin kıyasına girmeyeğim çünkü ikisi de Kokoskov varken kurulmuş kadrolar ikisi de kendi tercihi. Birinde kadroyu kurup da kaçıp gitmesi de cabası. Oyuncu Tercihi sorulmadan takım devralan ise Djordjevic. Geçen sene 20-30 fark yiyen Kokoskov'a denilmeyenler hakem hatalarına rağmen son topta kaybedince koça deniyor rahatsız olduğum konu bu.

Koçun gelmesini istemediğim ve Erdem Can'a şans verilmesini yazdığım mesajlar da forumda mevcut.

Obradovic bile ilk senesinde top8 yapamadı, bir tanesi hariç tüm yabancıları kendi almışken 3 tanesine bonservis ödeyip almışken. Her ne kadar kaliteli olduğunu düşündüğüm ama sonuçta kendi kurmadığı kadroyu devralan koça iki kat bütçeli takımlara son topta kaybediyor diye hakaretler edilmesi mantıklı mı sence.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #160 : 09 Kasım 2021, 14:48:24 »
Cemal ictenlikle soyluyorum ki umarim biz got oluruz... Iki guzel galibiyet aldik ki keyifden uyuyamadim. Ama bu gercekleri degistirmiyor...

Hoca ile ilgili elestiriler (ozellikle kendi elestirilerim);
1-Takimi yavas oynatmaya calisiyor, bu da eldeki oyunculara uymuyor.
2-Rotasyonlari kotu, iyi giden takimin temposunu bir anda dusuruveriyor... kopacak maci rakibe hediye ediyor...
3-Oyun sonlarinda heyecanla kenarda izliyor. Bu cok guzel, iyi hos ama mudehale etmiyor... Koc itirazini bile resmen guduric zorla aldirdi 2 mac once...
4-Egolari ve takintilari cok olan bir koc. Ozellikle yenilgilerden sonra demecleri beni rahatsiz ediyor. Barca macinda Polonaranin kacirdigi tek topa baglayip oyuncuyu trenin altina itmesi kabul edilemez.... Kendi disinda herkes hatali.
5-Polonara ve Ismet i kullanamiyor, hatta kasten kullanmiyor.

Bu konularda senin kendi izleniminle hayir hatalisin, bak nedeni bu... Seklinde bir gorusun varsa, dinlemek isterim... Ya da evet ama su konuda da cok iyi diyebilirsin. Ben artilarini gormek isterim. Sonucta gencligimdeki kahramanlarimdan biri Djorjevic. Buyuk hayraniydim kendisinin... Hataliyimdir umarim.

Obradovic konusu icin de sunu soyleyeyim, Obranin geldigi ilk sezondan gittigi gune kadar .... Sahadan basimizi egik ayirdigi bir yada iki mac olmustur... Yenilsekte, heyecan veren, umut veren maclar izledik. Yenilince daha cok konusurdu mesela Obra. Hatalari (hatta hatirlarsaniz kendi hatalarinida) objektif olarak dile getirir, diger maclarda neleri degistireceklerini bir oyun planini anlatirdi. Bu da guven verirdi... Djorjevic e soruyorsun sene basinda, sen ne anlarsin ki basketboldan mealinde dalga gecen cevaplar veriyor. Cunki ozelestirisi cok az olan bir hoca ki, zaten bunu gelmeden de biliyorduk....

Kadro gercekten cok ust seviyede... Pota alti ozellikle ilk 3 takimdan biri ... Kisalar ise ilk 8 takim arasinda...
Bu kadro icin bu kadar umit olmasa zaten kimse Djorjevic i elestirmez... Alba yenilgisini umursamaz vs...

Öncelikle her koçun ayrı bir karakteri olduğunun farkına varmak gerek. Hem oyun karakteri hem de genel anlamda karakteri. Koç da Obardovic tarzında değil biraz Gergin tarzında birisi karakter olarak. Oyuncuları ortaya atmayı seviyor bu da farklı bir yöntem bana göre de sevimsiz bir yöntem ama Gergin'den de gördüğümüz üzere bu yöntem de bazen başarılı olabiliyor. Bazı koçlar her şeye karışır bazısı oyunculara bırakır bazısı sorumlu benim der bazısı oyuncuları suçlar ve reaksiyon vermesini bekler. Gergin'e benzeyen karakterini sevmediğimi yineleyeyim

Takımın yavaş oynaması koçun oyun karakterinden. Ben koçun daha evvel hızlı oynattığı bir takım bilmiyorum. Kendi kurmadığı bir takıma geldiğini göz önüne alırsak takımın hızlı oyun istemesine rağmen kendi oyun karakterine göre oynatması şaşırılacak bir şey değil. Koç biraz kendi oyun tarzından feragat edecek biraz da takım buna alışacak ve bir orta yol bulunacak diye inanıyorum. Hızlı oyun  seven Kokoskov yerine yavaş oynatan Djordjevic'i getiren Ghrerardini'ye kızacaksınız en başta. Kaldı ki yavaş tempo oyunun bize eksisi olduğu gibi rakibe de eksiki var. Bizim yar ısahada sorun çözebilen kaliteli isimlerimiz var ve joç buna güvenerek tempoyu düşürüyor da olabilir. Sonuç itibariyle Real Barca Cska ile yarısına yakın bütçelerle kafa kafaya oynayan bir takım var ortada. Başarısız bir şablon olduğunu düşünmüyorum.

X oyuncuyu daha etkili kullanmalı sözü her takımdan her koç için söylenebilir. Bu tip tartışmaların sonu gelmez. Barca'nın koçu her oyuncusunu etkin mi kullanıyor Real Cska Milano vs her takım için bulursun böyle bir kaç oyuncu.

Kaybedilse bile oyunun Obradovic zamanında ümit vermesi ise koça genel anlamda duyulan güvenden ötürüdür. Obradovic'in takımı 50 fark da yese gene kendi adı güven vermeye yeterlidir. Normal şartlar altında Barca Real Cska ile kafa kafaya oynayan her takım gelecek adına ümit vericidir. Koç'a gelirken zaten güven yoktu sorun oradan kaynaklanıyor, ortaya konan performanstan değil. ( Ben mesela koçun direk hatalı bir tercih olduğunu düşünüyordum bana göre performansı beklenenin üstünde )

Artık Obradovic yok ve Obradovic dönemindeki bütçeler yok. Bu döneme duyulan özlemle mevcut koçlar değerlendirilmez. Her koç ve dönem kendisine tanınan imkanlarla değerlendirilmeli.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #161 : 09 Kasım 2021, 16:22:24 »
Takdir edilmesi gereken bir olay varken ama koça loser deniyor kişisel ön yargılar nedeniyle. Bundan evvel de kariyer olarak kebapçılık tavsiye ediliyordu

İki katı bütçeli iki takıma son topta kaybeden takım hocasıan loser lakabı takmak ön yargıdır ve saygısızlıktır.  Bahsettiğim konu bu.

Obradovic bile ilk senesinde top8 yapamadı, bir tanesi hariç tüm yabancıları kendi almışken 3 tanesine bonservis ödeyip almışken. Her ne kadar kaliteli olduğunu düşündüğüm ama sonuçta kendi kurmadığı kadroyu devralan koça iki kat bütçeli takımlara son topta kaybediyor diye hakaretler edilmesi mantıklı mı sence.

Çok şükür senin gibi birinden de saygı dersi aldık. Bana bu forumda saygı dersi verecek en son adam sensin. Biri bana saygı dersi verecekse o ancak Semazen abi gibiler olur. Saygı dersini saygın adamlardan alırım.

Göz göre göre yalan söylüyorsun. Bütçe konusunda söylediğin çoğu şey yalan. Yalanlar üzerinden Obradovic'in ilk yılı masalına da sığınıyorsun. Bu kadar yalana batmışken senden doğru bir şey çıkmaz. Sen, o ağzına sakız etmeye kalktığın, hala ilk yıl diye üstü kapalı laf soktuğun Obradovic'e söylediğin sözlerden dolayı zamanında uzun süreli dinlendirme almış bir şahıssın. Şimdi çıkmışsın utanmadan sıkılmadan, yalanlarla iftiralarla saygı üzerinden racon kesmeye kalkıyorsun.

Senin niyetin kötü, karşındaki insanları da aptal sanıyorsun. Her mesajına sıkıştırdığın Obradovic ve bütçe mevzsunu neden yaptığını anlamıyoruz sanıyorsun. Obradovic ve Obradovic dönemindeki bütçeler kadar da kafanıza taş düşsün.
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2021, 16:28:49 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #162 : 09 Kasım 2021, 16:44:39 »
....Hızlı oyun  seven Kokoskov yerine yavaş oynatan Djordjevic'i getiren Ghrerardini'ye kızacaksınız en başta. .....

Oncelikle fikirlerine saygiliyim kendi icinde dogru ve birsey soyleyemem.

Sadece bir duzeltme yapacagim izninle. Djorjevic i Gherhardi getirmedi. Zaten onunda son senesi, yonetim (ozellikle yonetimde belli bir isim, ki Djorjevic in menajerinin de kankasi olan kisi) Derya Yannier i bu sene yardimcisi olarak getirerek, hem gecis donemini kolaylastiriyor, hem de bu hamle ile mali anlamda fayda saglayacagini ve Derya beyin potansiyeline yatirim yapmak gerektigini dusunuyor.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #163 : 09 Kasım 2021, 23:30:50 »
Fenerbahçe'nin kadrosu kötü değil ama Real veya Barca kadar da iyi değil. Onlar kadar pahalı yüksek bütçeli bir takım değil ve onlra karşı korakor bir oyun küçümsenecek bir şey değil. Olay yenildik ama ezilmedik edebiyatı değil, alınan sonuç da zaten yenildik ama ezilmedik sonucu değil. Maçı son ana kadar getirdik son dakikada kazanan belli oldu, bunun anlamı sen de onlar kadar kazanmaya yakınsın demektir. Üstelik bunu neredeyse yarı bütçeyle yapıyorsun. Takdir edilmesi gereken bir olay varken ama koça loser deniyor kişisel ön yargılar nedeniyle. Bundan evvel de kariyer olarak kebapçılık tavsiye ediliyordu

Kokoskov'lu kadro ile şimdikinin kıyasına girmeyeğim çünkü ikisi de Kokoskov varken kurulmuş kadrolar ikisi de kendi tercihi. Birinde kadroyu kurup da kaçıp gitmesi de cabası. Oyuncu Tercihi sorulmadan takım devralan ise Djordjevic. Geçen sene 20-30 fark yiyen Kokoskov'a denilmeyenler hakem hatalarına rağmen son topta kaybedince koça deniyor rahatsız olduğum konu bu.

Koçun gelmesini istemediğim ve Erdem Can'a şans verilmesini yazdığım mesajlar da forumda mevcut.

kusura bakma ama obradovic veya kokoshkovun fenerbahçesi hiç bir son topa kalan maçı 7-8 metreden rastgele 3 lük sallayarak bitirmedi . koça kebapçı vs demedim fakat kariyeri boyunca geçen seneki şampiyonluk dışında elle tutulur bir başarısı yok ve kladı ki her gittiği takımdan kovulmuş ne diyelim yani winner mı diyelim . Evet fenerbahçe dirençli savaşıyor ve belli ki her maç savaşacak bunu eleştirmiyoruzki zaten , eleştirdiğimiz bunca savunmanın savaşın verildiği tüm maçlarda neden mesela en kritik anlarda polonara gibi enerji küpü kenarda unutuluyor yada neden vesely geçen senelerdeki gibi hücumun merkezine koyulmuyorda sıradan 2 uzun oyuncu muamelesi görüyor bu 2 adam yada neden en kritik dakikaları garip gurup rotasyonlarla oynuyoruz. benim söyleyecekelrim uzar gider seninde diyeceklerin aynı şekilde umarım djordevic hepimizi yanıltır en kötü final four yapar . ama şunuda kabul etmiyrum asla kokoshkov evet hata yapmıştır kaçmıştır fakat burda tüm suçlu oymuş gibi göstermekte doğru değil adam bu noktaya nasıl geldi önce onu sorgulamak lazım . ayrıca kendi kurmadı kadroyu lafınada katılmıyorum . vesely , polonara ,henry , marko , pierre yada nando yu serbest bırak bakalım kimlere gidiyor .

Çevrimdışı Yasin_54

• Üye
  • Yer: Sakarya
« Yanıtla #164 : 10 Kasım 2021, 00:48:34 »

kokoskov ilk geldiğinde kadro çoktan kurulmuştu diye biliyorum cem ağrak söylemişti yanılmıyorsam sadece lorenzo brown'u aldırmış o kadar