Gönderen Konu: Aleksandar Djordjevic  (Okunma sayısı 29977 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
Ynt: Aleksandar Djordjevic
« Yanıtla #180 : 03 Aralık 2021, 10:06:25 »
avrupanın en iyi guardıydın ama öyle yarrak kürek coach'luk yapıyorun ki yüzde yüz haklı itirazında bile hakemler seni siklemiyor, zerre saygı duymuyor.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #181 : 12 Aralık 2021, 21:19:20 »
Sezon basi perfirmansi umut vericidydi ama git gide umidim azaliyor. Kazansak bile  takimi iyi yonetemiyor. Ozelliklenince islerde cok kotu. Vesely acayip oynamasa su an yine yenilgileri konusuyor olurduk. Bu jadar iyi bir guarddan nasil bu kadar ince detaylardan bihaber koc cikti anlamlandiramiyorum

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #182 : 12 Aralık 2021, 23:09:05 »
Çocukluk kahramanımdı, herkes Peter derken ben inadına Sasha diyordum. Avrupada senin kadar apoleti olan başka bir oyuncu var mı?
Bu takımın alfa kurdu sen olmalıydın, sakarlar mangasında neden bir oyun kurucu istemediğini hala anlamış değilim, belki de kolaya kaçmayı sevmiyorsun:)

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #183 : 20 Aralık 2021, 17:56:55 »
Sakatlık olmazsa 2. devre performansını merakla bekliyorum kralın.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #184 : 20 Aralık 2021, 19:12:22 »
Sakatlık olmazsa 2. devre performansını merakla bekliyorum kralın.

Sahaya cikarsa bence iyi performans verir de, kenarda ...:)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #185 : 20 Aralık 2021, 21:24:46 »
çok sevdiğim bir adam değil daha önceden de dediğim gibi sırp orhun'dur kendisi, ancak Beşiktaş'ın eski basketbolcusu bologna'da oynayan bir amerikalı var unuttum adını ailevi bir sorunu olmuş sasha onun için çok önemli bir şeyler yapmış neden oyuncuların gitmek istemediğini o röportajdan sonra anladım, belli ki insani yönleri oldukça yüksek oyuncularla iletişimi iyi o açıdan zaten bay vizyondan ve sertaç k'dan daha iyi bir hamle gelemeyeceği için ligi şampiyon yapmasını bekleyeceğiz f8 başarıdır.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #186 : 21 Aralık 2021, 07:29:54 »
çok sevdiğim bir adam değil daha önceden de dediğim gibi sırp orhun'dur kendisi, ancak Beşiktaş'ın eski basketbolcusu bologna'da oynayan bir amerikalı var unuttum adını ailevi bir sorunu olmuş sasha onun için çok önemli bir şeyler yapmış neden oyuncuların gitmek istemediğini o röportajdan sonra anladım, belli ki insani yönleri oldukça yüksek oyuncularla iletişimi iyi o açıdan zaten bay vizyondan ve sertaç k'dan daha iyi bir hamle gelemeyeceği için ligi şampiyon yapmasını bekleyeceğiz f8 başarıdır.
Kyle weems miydi ?

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #187 : 21 Aralık 2021, 10:33:11 »
Kyle weems miydi ?

resmine baktım evet o.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #188 : 12 Ocak 2022, 11:13:13 »
Karakterli oyuncu grubu kesinlikle işini rahatlatıyor.Ama her şeyden önemlisi,keçi inadından vazgeçmeye başlamış.Serbest bırakmak gerek bazen,bırak oyun akıp gitsin.Eğer Obra değilsen,bu kadar komplike ve detayların olduğu bir oyunu kontrol etmen mümkün değil.Basketbol değişiyor ve değiştikçe,setlerin yerini yeteneklerin aldığını görüyoruz.Yetenek üstüne takımlar kuruluyor ve bu takımlar son senelerde acayip başarılar kazanıyorlar.
Bizim takımda yetenekli bir takım,bırak takımı aksın gitsin.Bir sorun olursa,işte o zaman ağırlığını koy.

Yine de oyuncuların reaksiyonuna bakılırsa, benimsenmiş gibi duruyor.Başarılı olsun da, söylediğim her şeyi yutarım sorun değil.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #189 : 17 Ocak 2022, 16:57:56 »
''Hastalığı nedeniyle 16 Ocak Pazar günü (dün) oynanan Aliağa Petkim Spor karşılaşmasında görev alamayan ve bu süreçte yapılan Covid-19 testi negatif sonuçlanmasına rağmen semptomları sebebiyle tedbir amaçlı olarak takımdan ayrılarak İstanbul’a dönen Başantrenörümüz Aleksandar Djordjevic’in tekrar edilen Covid-19 testi pozitif sonuçlanmıştır.

Antrenörümüzün izolasyon ve tedavi süreçleri başlatılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.''

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #190 : 27 Ocak 2022, 01:19:48 »
Nazar değdiririm diye çok korkuyorum ama yazacağım,

Başlangıca nazaran takımın son zamanlardaki çıkışı için söylemek lazım ki takım içi rolleri oturttu. Oyuncuları tek tek hangi rolde ve nasıl kullanacağını, dakikaları nasıl paylaştıracağını artık daha iyi biliyor, böyle olunca alınan verim de toplam kaliteye yansıdı ve istenen sonuçlar gelmeye başladı

Elinde iki iyi savunmacı kısa (Henry ve Şehmus), iki iyi oyun içi yönlendirici (Nando ve Guduric) var. (Kağıt üzerinde yönlendirici rotasyonuna bir de Starks eklendi şimdi). Bence de doğru olarak genel itibariyle bir savunmacı+bir oyun yönlendirici guard ile oynamayı tercih ediyor. Uzun rotasyonunda Polonara'yı ilk başlarda çok kenarda unuturken şimdi hak ettiği değeri verir durumda, o da buna yüksek performans ile karşılık verdi. Booker'ın hücumu zaten iyiydi ama beklenmedik şekilde savunmasıyla da varlığını hissettirir oldu. Vesely'i Kokoskov misali saha içi oyun aklı olarak kullanmaya başlamıştı ta ki sakatlanana kadar.

Bu takımın kimliği savaşmak üzerine kurulu, Koç'un gelişinden sonra takım savunmasında bir hayli gelişim katedildiği ortada. Dediğim gibi rollerin oturup dakikaların doğru şekilde paylaşılmasıyla birlikte hücumda da doğru işler yapılmaya başlandı. Sakatların ve hastaların dönmesiyle daha da iyiye gideceğini umuyorum.

Floyd ve Starks eklemeleri her ne kadar düşük profil olsalar da esas itibariyle takımın ihtiyacını karşılamaya yönelik doğru hamleler. Floyd hücum repetuarı çok kısıtlı ama bir o kadar sıkı çember savunucusu, Starks da hem ceza şutlarını sokan hem de topu paylaşmayı bilen, asist ortalaması iyi seviyede olan bir guard. Elbette ikisi de önümüzdeki senenin kadrosunda olmayabilirler, ama şu anlık ihtiyaca belli bir seviyede cevap verebilecek oyuncu tipleri oldukları da açık. Ne kadar katkı sağlayabileceklerini zaman içinde göreceğiz.

Sonuç olarak, şu an için Koç doğru yolda ve hemen hemen tüm oyunculardan nasıl verim alabileceğini çözmüş durumda. Belki bir tek Shayok pek devreye giremedi, bir de Tarık pek oynamamaktan şikayetçi deniyordu ama o da son Zalgiris maçında iyi süre alıp güzel işler yaptı. Seneye çekirdek kadroyu koruyup en fazla 2-3 makyaj hamlesiyle çok daha iyi işler çıkarabilecek sinyalleri ve umudu verdiğimizi düşünüyorum şimdiden.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #191 : 04 Şubat 2022, 00:35:42 »
Buraya da yazayım;

Aleksandar Djordjevic'e mesafeli olduğum bilinir ama takıntılı olmaya gerek yok. Djordjevic, belli inatlarından sıyrılabilir ve bu düzeni korursa, koç olarak kendini Avrupa'ya kabul ettirir. Eline çok büyük fırsat geldi, umarım tepmez.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #192 : 04 Şubat 2022, 01:27:24 »
Bravo koça gerçekten.

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #193 : 04 Şubat 2022, 07:49:15 »
Buraya da yazayım;

Aleksandar Djordjevic'e mesafeli olduğum bilinir ama takıntılı olmaya gerek yok. Djordjevic, belli inatlarından sıyrılabilir ve bu düzeni korursa, koç olarak kendini Avrupa'ya kabul ettirir. Eline çok büyük fırsat geldi, umarım tepmez.

Katılıyorum- rotasyonda hala aksayan noktalar var bence. Özellikle Şehmus ve Henry aynı anda olduğunda Ahmet/Floyd da sahadaysa yaratıcılık ve hücum akışkanlığı çok düşüyor. Ve fakat takıma kattığı ruh ve kimya takdire şayan.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #194 : 04 Şubat 2022, 11:02:32 »
djordjevic hocamı buradaki ve başka yerlerdeki yılanlara, çiyanlara, kuyruklulara, akbabalara, sırtlanlara, kelaynaklara, çakallara ve bilimum leş yiyici memeli, sürüngen ve kuşlara yedirmedik. ona inandık, sahip çıktık, destekledik. sonuç orada. leş yiyicilere ekmek çıkmadı. hesapları tutmadı. bunlar çete efendim çete. rantı kesilince havlayan it sürüsü bunlar.

neyse biraz daha gaza gelirsem küfür edicem. 
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2022, 11:02:42 Gönderen: pikenrol »