Gönderen Konu: Aleksandar Djordjevic  (Okunma sayısı 30016 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Aleksandar Djordjevic
« Yanıtla #210 : 09 Şubat 2022, 14:28:11 »
Igor geçen sezon CSKA serisinin tamamında mı karantinadaydı? İyileşip de çıkmak istemediği maç oldu mu? Cidden unuttum. Aklımda öyle tartışmalar kalmış.

Bir yanda da serumla maça çıkan bir koç.
Gemiyi en son terk eden kaptan.

Haaa bizim yönetim mümkün değil böyle bir ayrım düşünsün... Kuşa niyet çektiler.

Konudan bağımsız ek: Sasa'nın takımını sahiplenişi ile İgor'un taktik bilgisi birleştiğinde ancak Obradovic'in çene hizasına gelinebiliyor. İkisi bir arada...

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #211 : 09 Şubat 2022, 14:50:47 »
Covid olmuş ve iyileşmiş ama maça çıkmak istememiş CSKA serisinde Igor.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #212 : 09 Şubat 2022, 16:50:20 »
Ucuz şov peşinde koşup, yemini bulmuş at gibi laf sokma yarışına girecek olanlara aynı işlem uygulanacaktır. Şurada 3 kuruşluk keyfimiz var, kimsenin içine sıçmasına gerek yok. Djordjevic'i en sert şekilde eleştirenler, başta ben olmak üzere, hatalıysak bunu zaten dile getirdik, getiriyoruz. Olayı namus meselesi haline getirip, tükürdüğümüzü yalamamak için diretmiyoruz. Herkesin tek isteği Fenerbahçe'nin başarısıdır.

Zamanında seni ihraç edeceklerken 'boşverin' demek en büyük hataymış, geldiğin gibi dönüşün olmadan güle güle..

Cemalex Antu’dan sana selam çakmış :)

http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=4&fID=10&kID=11558&sayfa=447&cevap=4470#son

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #213 : 09 Şubat 2022, 21:43:20 »
Cemalex Antu’dan sana selam çakmış :)

http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=4&fID=10&kID=11558&sayfa=447&cevap=4470#son

Cemalex denen insan bozuntusuna kendi mesajıyla selam çakalım o zaman;

Sezon basi perfirmansi umut vericidydi ama git gide umidim azaliyor. Kazansak bile  takimi iyi yonetemiyor. Ozelliklenince islerde cok kotu. Vesely acayip oynamasa su an yine yenilgileri konusuyor olurduk. Bu jadar iyi bir guarddan nasil bu kadar ince detaylardan bihaber koc cikti anlamlandiramiyorum

Orada başka, burada başka dansözlük yapmak kolay tabii..
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2022, 21:44:35 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #214 : 26 Mart 2022, 00:45:24 »
Antu'dan buraya selam çakmaya devam ediyorlar mı?

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #215 : 26 Mart 2022, 00:50:03 »
karşıyaka maçına çıkarılmadan kovulması lazım hiç gerek yok bomboş koç karakter olarak iyi ama koçluk olarak sıfırın da altında

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #216 : 26 Mart 2022, 01:32:48 »
Zaten gitti.1 sezon kalıyormuş genelde gittiği takımlarda.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #217 : 26 Mart 2022, 17:26:24 »
ya su rotasyon sevdasi....

2 ay once de yazdim... egrisi dogrusunu bulup rotasyonu azaltinca daha iyi sonuclar aliyorduk... Sakatlarin iyilesmesi bu anlamda iyi olmadi...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #218 : 26 Mart 2022, 17:32:23 »
Muhtemelen yönetim play off'a girememeyi sakatlıklar ve Euroleague'in Rus takımları kararının olumsuz sonuçlara bağlayıp kendisiyle devam edecektir.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #219 : 01 Nisan 2022, 08:23:03 »
Bence bu koçun değil de daha çok taraftarın sorunuymuş gibi duruyor. Sosyal medyada da çok okudum bu endişeyi. Her şey iyi giderken kötüye dönecek paranoyası olsa gerek. Hem kendinizi mutsuz etmeyin hem de oyuncuların üzerinde oluşacak olası bir baskıyı ortadan kaldırmak için bu toplara girmeyin bence.

Herkes Henry gibi salonda ıslıklandıktan sonra tekrar cevval bir şekilde ayağa kalkamayabilir. Özellikle Nando…

EL’nin iki süper yıldızından bahsediyoruz. Takım onlarla birlikte başka bir seviyeye çıkacak. Nazar değmesin diye o seviyeyi şimdiden telaffuz etmek istemiyorum.
Kast edilen seviye sanırım bu değildi :)

Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #220 : 01 Nisan 2022, 08:39:58 »
Kariyeri vasat
Çalıştırdığı 3 takımdan da kovulmuş
Virtüs bunu hem sezon ortası hem sezon sonu olmak üzere aynı sezonda 2 kwre kovdu
Bu her hocaya nasip olmaz
Taktisyenlik berbat
Oyun okuma berbat
Kabahat bunda değil bunu bize hoca diye alanlarda
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #221 : 11 Nisan 2022, 22:46:16 »
Kariyeri vasat
Çalıştırdığı 3 takımdan da kovulmuş
Virtüs bunu hem sezon ortası hem sezon sonu olmak üzere aynı sezonda 2 kwre kovdu
Bu her hocaya nasip olmaz
Taktisyenlik berbat
Oyun okuma berbat
Kabahat bunda değil bunu bize hoca diye alanlarda
Dönüp dolaşıp bu mesaja geliyor olay. O kadar güzel özetliyor ki sadece altına tarih eklemek yeterli oynanan maçlardan sonra.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #222 : 11 Nisan 2022, 23:02:05 »
maç sonunda tek başıma djordjevice bağırdım kimseden ses yok hoşlarına gidiyo heralde bu durum

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #223 : 13 Nisan 2022, 09:58:16 »
3-4 maç olabilir mi dedik ama sonuç hüsran?
Oyun okuma hiç mi olmaz... Sadece gaz ile takım çalıştırıyor,

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #224 : 30 Mayıs 2022, 17:14:16 »
Geçtiğimiz günlerde forumdan bir arkadaşım paylaşmıştı, şimdi bulamadım ama @Ayhan hocam olabilir, önceki yıl ile bu yıldaki bireysel performansların karşılaştırıldığı çok güzel bir istatistik vardı. O gün yoğunluğumdan dolayı aklımdakileri toparlayıp ete kemiğe büründürememiştim. Şimdi aklıma gelmişken iki kelam etmek istedim.

Teknik açıdan altını ne kadar doldurabilirim bilemiyorum, ya da teknikle açıklanabilir bir tespit mi emin değilim. Şöyle bir bakış açısı oluştu bende!
Koç'un oyun sistemi hep az rotasyonla iş yaptı ama rotasyon genişleyince işler yürümedi deniyor ya... Dar rotasyon ile oynarken ve başarılı olurken bile hem bireysel hem takım istatistiklerinde 2pt % si dışında atış yüzdelerimizde net farklılık yoktu, hatta atış yüzdelerimiz düşüktü. İnsan üstü bir savunma eforu ve topu olabildiğince potaya indirerek sonuçlar aldık. Gelgelelim, sakin kalıp şutu aradığımız anlarda, doğru dürüst pozisyon bulmayı bırak elden verilen toplarla saç baş yolduğumuz sekansları dahi yaşadık.

12 basketbolcuyla oynuyorsun. Set içerisinde şutu kullanacak adama, gereğinden fazla savunma görevi verirsen. Adam 3 kez sahayı gidip geldiğinde, zaten şut eforu düşüşe geçiyor. Yani bazı setlerde, adını siz koyun; Melih'e Guduric'e, Polonara'ya seti neticelendirmek için doğru dürüst nefes alacak süre bırakmayınca ya da onları savunmada saklayıp izole edemeyince çember dövmek kaçınılmaz oluyor. Gardı düşmüş rakibe karşı olanı tenzih ederek söylüyorum; şut ritmini yakaladığımız, şöyle su gibi aktığımız maç sayısı TBL dahil belki de bir elin parmaklarını geçmez.

Savunma yapmak şampiyonluk kazandırır demişti, eyvallah... Ama bu sözü kullanırken; basketbol adına üstadının, geri kalan argümanlarını pek de dikkate alamadı. İnşallah, geçen yıl olduğu gibi saatin doğruyu gösterdiği anlara denk geliriz ve TBL de şampiyon oluruz.

Sözün özü; Sale basketbolundan anladığım; Ben hep tutarım ile basketbolun geldiği seviyenin altında kaldı. Sırbistan Milli Takımında generallere savunma yaptıramadığı için başarısız oldu. Biz de ise belki de bazı Generallere yüklediği aşırı savunma eforu yüzünden ve bazı savaşçılara da generallik yaptırmaya çalıştığı için başarısız oldu!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis