Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 132810 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #165 : 05 Ekim 2021, 10:15:29 »
Gududa dönünce.Rotasyon az genişler.Bakalım artık.Polonara-Vesely yan yana oynamalı.Booker hamle oyuncusu.Ama gördüğüm 2-3 hafta sonra koç gider.Çünkü taraftarın istemediği bir kişinin durması çok zor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #166 : 05 Ekim 2021, 10:27:22 »
Gerçi Obra sonrası kim gelirse gelsin beğenilmeyecek.En iyisini görünce doğal.Ama koçta lazım artı şu havaya girmemeliyiz.Obra gitti Fenerbahçe basket bitti.Bizler göçtükten sonrada şube var olacak futbol gibi.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2021, 10:27:57 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #167 : 05 Ekim 2021, 11:07:05 »
Gerçi Obra sonrası kim gelirse gelsin beğenilmeyecek.En iyisini görünce doğal.Ama koçta lazım artı şu havaya girmemeliyiz.Obra gitti Fenerbahçe basket bitti.Bizler göçtükten sonrada şube var olacak futbol gibi.

abi şube bitmedi normal seviyesine geri döndü :)
gerçekleri kabul edince herkes çok daha mutlu olur
bir daha o şaşalı günleri yaşayamayacağız
en azından mevcut yönetimle bu olomayacak min 6 senesi var.
zevk almaya bak sen
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #168 : 05 Ekim 2021, 11:13:13 »
Valla burası Fenerbahçe yarının ne getireceği belli olmaz.Futbolu görüyoruz ne kadar kirli.Bakarsınız kuvvetleniriz.

Görünen bu mu evet.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #169 : 05 Ekim 2021, 11:52:05 »
Aşağılık kompleksine girmeden nede fazla uçmadan son 8 kovalamalıyız.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #170 : 05 Ekim 2021, 11:58:24 »
Aşağılık kompleksine girmeden nede fazla uçmadan son 8 kovalamalıyız.
Vitor gibi bizi başarıya taşıyacak insanlara karşı ön yargılısın ama Ozan,beden hocası bile olamayacak Djordjevic gibi bize faydası olmayacak kişilere övgüler diziyorsun.

Niyetinde mi sorun var Yoksa sırf muhalefet için mi yazıyorsun inan onu da bilmiyorum.Ama artık yeter Tom abi,futbol takımı şampiyon olmalı diyorsun;ama sonra bizi şampiyon yapmazlar diyorsun.Ben artık senin yazdıklarına ne tepki vereceğimi şaşırdım.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #171 : 05 Ekim 2021, 13:02:12 »
Vitor gibi bizi başarıya taşıyacak insanlara karşı ön yargılısın ama Ozan,beden hocası bile olamayacak Djordjevic gibi bize faydası olmayacak kişilere övgüler diziyorsun.

Niyetinde mi sorun var Yoksa sırf muhalefet için mi yazıyorsun inan onu da bilmiyorum.Ama artık yeter Tom abi,futbol takımı şampiyon olmalı diyorsun;ama sonra bizi şampiyon yapmazlar diyorsun.Ben artık senin yazdıklarına ne tepki vereceğimi şaşırdım.

Tom abi borderline falan olabilir mi onu merak ediyorum ben. Anlık kafası nasıl estiyse onu söylüyor. Gerçi öfkesi siniri de olmayan biri. Ben de anlamadım ama anlamaya çalışmıyorum artık. Yorumlarını çok hızlıca okuyup geçiyorum sadece.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #172 : 05 Ekim 2021, 13:07:29 »
Ben de anlamadım ama anlamaya çalışmıyorum artık. Yorumlarını çok hızlıca okuyup geçiyorum sadece.
Ekibe hoş geldin abi :)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #173 : 05 Ekim 2021, 13:08:00 »

Sistem yapmaz diyorum iyi oynasakta.Başkan burayı kuvvetlendirmeli.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #174 : 05 Ekim 2021, 13:14:26 »
Sistem yapmaz diyorum iyi oynasakta.Başkan burayı kuvvetlendirmeli.
Tom abi ben sana ne yazdığını söyleyeyim.Futbol takımında Vitor şampiyon yapamazsa başarısızdır dedin ve ardından 1-2 sayfa sonra,sistem bizi şampiyon yapmaz dedin.
Bu mantıkla,bizim takıma gelen her hoca başarısızdır ve başarısız olmaya devam edecek.O zaman Vitor'un hiçbir yaptığını eleştirmemen lazım çünkü adam aynı zamanda sistemle de savaşıyor.
Çok iyi bir insan olduğun gerçek ama rica ediyorum,lütfen yazılanları daha geniş bir çerçevede değerlendir ve yazmadan önce düşün.

Ya da basit bir google araması ile değerli hocanın kariyerine bakabilirsiniz.Buradaki insanların neredeyse 7-8 yıllık en büyük zevki olan basketbol şubemiz bir katilin elinde yok olmak üzere,senin bu konuda daha anlayışlı bekliyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #175 : 05 Ekim 2021, 13:16:38 »
Tom abi borderline falan olabilir mi onu merak ediyorum ben. Anlık kafası nasıl estiyse onu söylüyor. Gerçi öfkesi siniri de olmayan biri. Ben de anlamadım ama anlamaya çalışmıyorum artık. Yorumlarını çok hızlıca okuyup geçiyorum sadece.
Muhalefet adamın ruhuna işlemiş muhtemelen.Yazdığı her şey tamamen muhalif olma niyetiyle yazılan şeyler.
Sen kesin doğruları söylesen bile,o kendi kafasında bir şey oluşturur ve karşı çıkar.
FENERBAHÇE

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Panathinaikos-Fenerbahçe Beko | Euroleague 2. Hafta
« Yanıtla #176 : 05 Ekim 2021, 16:58:38 »
Hücum ribaundu vermezsek ve Nedovic'i coşturmazsak maçı alırız. Bu Pana'yı yenmek için olağanüstü işler yapmaya gerek yok, adamların kısalar rezil...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #177 : 05 Ekim 2021, 17:00:48 »
Guduriç kadroda olacak mı.?

İlk 12 içinde olması bile moral olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #178 : 05 Ekim 2021, 17:11:58 »
Daha ikinci haftadan şu zayıf şu kuvvetli şu orta karar denemez bence.Pana evinde turnuva aldı.

Bizde aldık ama iki takımın kadrosu da aynı değil.... arti iki taraftarında unutamadığı biri var...

Pana bu gidişle 3-4 sene sonraki halimiz olur
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #179 : 06 Ekim 2021, 11:13:53 »
Maçın hakemleri;

Miguel Angel Perez - Geçtiğimiz yıl 2 maçımızı yöneten Miguel Angel Perez ile 1 galibiyet 1 malubiyet yaşadık. Evimizde Efesten fark yediğimiz maçı yöneten hakem, yine evimizde Zalgirise fark attığımız maçı da yönetmişti.

Gytis Vilius - Geçen sene 3 maçımızda görev aldı, 1 galibiyet 2 malubiyet aldık. Deplasmanda Baskoniadan fark yediğimiz maçı, içerde Panaya fark attığımız maçı ve deplasmanda 50 sayıyı zor geçtiğimiz ve yenildiğimiz Valencia maçlarında düdük çaldı.

Milos Koljenic - Geçtiğimiz yıl 2 maçımızı yöneten Milos ile 1 galibiyet ve 1 malubiyet aldık. Evimizde dramatik bir şekilde kaybettiğimiz Cska maçıyla birlikte, geçtiğimiz yıl özelinde iyi bir dönem geçirdiğimiz serideki Maccabi maçı galibiyetimizde görev aldı.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis