Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 132816 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe Beko:80 Unics Kazan:41 | Euroleague 4. Hafta
« Yanıtla #450 : 15 Ekim 2021, 08:07:19 »
Bu maçta bile 12 si rakibin top çalması olarak 18 top kaybı yapmışız...iyiye işaret değil..

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #451 : 15 Ekim 2021, 09:29:18 »
Çok fazla boş şut kaçırdılar. Şu da bir gerçek ki, atsalardı da yenemezlerdi.

Maç sıkışınca, bire-bir oynayıp adam eksiltecek ve sıkışan oyunu açacak aksiyonlar için Guduric'i denedi olmadı. Shayok'u denedi faydalandık. Melih'i denese de olmayacağını biliyordu zaten. Benim canımı sıkan şey; Melih'e sopa gösterilen bir maçta, Tarık böyle bir fırsatı nasıl değerlendiremez.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #452 : 15 Ekim 2021, 10:05:59 »
Polonara'yı izlemek çok keyifli ayrıca sahadayken güven de veriyor. Vesely-Polonara-Pierre sahadayken kafa takımlara karş bile sürklase olmayız ancak hocanın Booker fantezisi ve Vesely-Polo'yu olabildiğince az beraber oynatma isteği beni korkutuyor.

Bize bir tane point guard şartken üstüne bir de Nando 15 dakika oynuyor. Böyle istisnai maçlar senede kaç kere olur ki ? Uzun vadede bu tercihlerle işimiz zor bence.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #453 : 15 Ekim 2021, 10:08:32 »
Hiç bu kadar kötü bir Euroleague takımı izlememiştim. Bize çok yardımcı oldular.
Ama yine de takımın savunma iştahı ve hücuma çıkışları iyiydi.
Melih hiç oyuna girmeyecek (doğru karar) ise İsmet neden onun yerine kadroda değildi, anlamadım.

Böyle zayıf takımları rahat yenebilmeliyiz. Hadi Pana maçını hakemler verdi de, Alba kaybını güçlü takımlar karşısında telafi edebileceğimiz bir oyunumuz yok.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #454 : 15 Ekim 2021, 15:38:51 »
Kedi isimli niye yok anlamadım birşeymi yaptınız
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2021, 15:40:00 Gönderen: lancelot »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #455 : 15 Ekim 2021, 21:22:25 »
Bir çiçekle bahar gelmez rakip çok kötü şut attığı gibi fazlaca airball attılar.Bu maçın tek güzel yanı Shayoku kazandık.Üstüne koyacaktır.Muhteşem fiziği var ve istekli.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #456 : 15 Ekim 2021, 21:53:31 »
Bir çiçekle bahar gelmez

Tom abi, senden aslında 'koyduk mu' tadında bir tepki beklerdim ama toplumu kucaklayan 'balkon konuşması' gibi giriş yaptın..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #457 : 16 Ekim 2021, 16:47:44 »
Tom Jerrynin Tomuyla alakam yok ama kedileri çok severim köpekleri de ama kediler bambaşka.Güzel çizgi filmdir.

Benim ki oyuncu çok sevdiğim Tom Hanks.Forrest Gump ile ünlensede çok iyi filmleri vardır.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #458 : 18 Ekim 2021, 11:20:41 »
Adamlar hala NBA'den guard alıyorlar inanamıyorum ya EL en iyi rotasyonu adamlarda hala alabiliyorlar. Bizde guduriç düzelsinde top yönlendirmeye katkı versin şehmus 1 numaraya alışssın diye bekliyoruz.
1 tane guard var o da yüksek tempo oyuncusu zaten sasha ile ne zaman sürtüşecekler diye bekliyoruz.
Bilmiyorum ya adam mis gibi sezon başı düşmüş daha iyi oyuncu nasıl bulacaksın avrupa tercrübesi de olan. 4 tane guardı olan takım ikna etmiş getirmiş.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #459 : 18 Ekim 2021, 12:13:22 »
Adamlar hala NBA'den guard alıyorlar inanamıyorum ya EL en iyi rotasyonu adamlarda hala alabiliyorlar. Bizde guduriç düzelsinde top yönlendirmeye katkı versin şehmus 1 numaraya alışssın diye bekliyoruz.
1 tane guard var o da yüksek tempo oyuncusu zaten sasha ile ne zaman sürtüşecekler diye bekliyoruz.
Bilmiyorum ya adam mis gibi sezon başı düşmüş daha iyi oyuncu nasıl bulacaksın avrupa tercrübesi de olan. 4 tane guardı olan takım ikna etmiş getirmiş.

Kaçırdım galiba. Kim kimi almış?
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #460 : 18 Ekim 2021, 12:21:36 »
Yeni gördüm. Anadolu Efes, Elijah Bryant ile iki yıllık sözleşme imzalamış. Onu dediniz sanırım.  Efes adına ilginç bir tercih olmuş.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #461 : 18 Ekim 2021, 12:44:19 »
Yeni gördüm. Anadolu Efes, Elijah Bryant ile iki yıllık sözleşme imzalamış. Onu dediniz sanırım.  Efes adına ilginç bir tercih olmuş.
2 kısaları sakat diye ( anderson ve simon ) hemen bir top yönlendirici kattılar kadrolarına. İlginç mi evet ama asıl ilginç olan bizim bu hamleyi yapmamamız bana kalırsa. Neyse benim koça güvenim yok şuan elimizde olan oyuncuları söndürmeyen parlatan bir sistem kuralım da ilk olarak... Tek bir kazan maçıyla ikna olacak halimiz yok umarım devamı gelir

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #462 : 18 Ekim 2021, 13:08:45 »
Adamlarda sınırsız bütçe var alırlar.Şımarık Ergin Bey istemiştir koca yürekli sahipleri almıştır.

Para yok bizde.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #463 : 18 Ekim 2021, 16:08:02 »
geçen sene moerman sakatlandı, gittiler singletonı aldılar, bu sene simon sakat diye elijah aldılar, tutar tutmaz bilmem ama çok hılzı reaksiyon vermelerine hayranım, biz de hemen hemen herkes bas bas bir oyun kurucu derken biz öyle bakıyoruz,

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #464 : 18 Ekim 2021, 18:37:08 »
geçen sene moerman sakatlandı, gittiler singletonı aldılar, bu sene simon sakat diye elijah aldılar, tutar tutmaz bilmem ama çok hılzı reaksiyon vermelerine hayranım, biz de hemen hemen herkes bas bas bir oyun kurucu derken biz öyle bakıyoruz,
tek spor dalında bir sirket olarak tek giderleri de basketbol o yuzden yapabiliorlar.
Eskiden kazanamadıklarında yapmıolardı bu yatırımı simid Para var yine yapıolar yine..
Koc grubu ve Anadlu grubu arasındaki farkı merak ediosan zamanında Turkcell i Karamehmetten once Koca al demislerde dusunmekten gec kalmıs cok normal....
En son umutlar ölür !