Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 132797 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Zalgiris Kaunas:86 Fenerbahçe Beko:75 | Euroleague 11. Hafta
« Yanıtla #1110 : 19 Kasım 2021, 23:47:59 »
Artik su taraftara yapilan mobing bitsin .... sicti ağzımıza resmen yonetim ...

Bu hoca 3 sene kalacaksa basketbol takımının defteri durulur ....

Nerede bu Sertaç?  Her mac sonu gezerdi?
Petrol Ofisi Ceo'su ile toplantı halindedir başka bir halt yapmıyor

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Mrsa
« Yanıtla #1111 : 19 Kasım 2021, 23:49:11 »
Tamamen Litvanyalılardan kurmayalım ama Ulanovas çırpıda harcanacak oyuncuda değil.

Sebat etmiyoruz.Eddie bile kalabilirdi.

Pardon büyük resmi görememiştik biz

Ulanovas - Jarrel Eddie ikilisi nasıl giderler ya

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1112 : 19 Kasım 2021, 23:58:11 »
kulübün başkanı mevcut koç göreve geldiği gün bütçe açısından olumlu bir değişiklik oldu demişti.spora bu gözle bakan bir adamdan biz medet umduk ya milyonlarca insan yazıklar olsun bize.hocanı da,yönetimini de,sponsorlarını da,paranı da al git artık be başkan.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1113 : 19 Kasım 2021, 23:59:43 »
Geçen sene güzel setler çizdiğinde 3'lük atabilen bir isimdi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1114 : 20 Kasım 2021, 00:15:55 »
Fenerbahçe Beko koçu Sasha Djordjevic, Zalgiris Kaunas mağlubiyetinin ardından açıklamalar yaptı.

“İlk olarak Zalgiris‘i tebrik ediyorum. Bence aradıklarını buldular. Bu son iki maçta taraftarlarının da destekleriyle çok kritik galibiyetler aldılar. Bizde olmayan bir şeyle oynadılar. Kazanma arzusu, özgüven, maçı kazanma isteğiyle oynadılar. Kalnietis oyunu ilk andan son ana kadar çok iyi yönetti. Ulanovas bazı kritik şutlar attılar biz geri dönmeye çalışırken. Üçüncü çeyrekte biz iyiydik ama bu kritik şutlar bizi geri düşürdü. Onlara yaklaştığımız zaman bu olanlar moralimizi düşürdü. Kritik şutlar attılar. Biz planladığımız şeyleri sahaya koyamadık ikinci çeyrekte. Bazı anlarda oyunumuzda yeri olmayan şeyler gördüm. Hem hücumda hem savunmada… Bu konuyu oyuncularım düşünmeli. Her birinin bireysel olarak sorumlulukları var ve bunu her zaman sahada göstermeliler. Bu kişisel bir oyun değil. Takım oyunu. Bizim hakkımızda. Bu takımı doğru şekilde temsil etmek hakkında. Biz bunu bu akşam yapamadık ve bu yüzden maçı kaybettik.

Bence bu olanların en büyük sebebi bizim kafamızda. İlk başlarda aldığımız 4 mağlubiyet toplam 6 sayı farklaydı. Bu çok benzersiz bir durum. İlk maç Atina’da kaybettiğimizde bu maçın kafamızda uzun süre kalacağını söylemiştim. EuroLeague’deki en iyi takımlara karşı çok iyi savaştık, büyük bir arzuyla oynadık ama kötü mağlubiyetler aldık. Kafamızda bunun üstesinden gelemedik. Bunun en iyi tedavisi kazanmak. Biz de bunu yapmak için çalışacağız.

Üzerimizde baskı var. Buna reaksiyon vermeliyiz. Kafamızı toplamalıyız ve neler olacağını göreceğiz. Beraber kalmalıyız, beraber oynamalıyız ve hemen bir galibiyet almalıyız. Beşiktaş‘a karşı deplasmanda zorlu bir maç oynayacağız. İnanılmaz bir fikstür. İki maç haftasından sonra böylesine zorlu bir maç yapacağız. Bunu göz ardı edemezsiniz. Oyuncularım birer makine değil. Sonuçta her zaman teknik, taktik olmuyor. Bazen fiziksel ve mental faktörler de devrede oluyor. Bunu hissedebiliyorsunuz.”
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2021, 00:16:13 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #1115 : 20 Kasım 2021, 00:18:11 »
Adam resmen bizimle t.şak geçiyor . Yine oyunculara sallamış

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1116 : 20 Kasım 2021, 00:29:04 »
Hepimizin canı sıkkın.Bende sinirliyim.

Ne yapalım bu yıl bizim sezonumuz değil.Olabilir.Önemli olan mentalitede ufalmamak.Buda burdaki basketbol duayen arkadaşlarımıza düşüyor yönetime baskı yapılıp şube ayağa kaldırılmalı.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2021, 00:30:22 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #1117 : 20 Kasım 2021, 00:29:10 »
Geçen maç sonu söylenenler aynen geçerli. Bu koçla Fenerbahçe birlikteliğinin sürdüğü her gün Fenerbahçe'nin hanesine eksi yazar. Ne kadar erken gönderilirse o kadar lehimize olur.

Fakat;

Ben tümden bir temizlikten yanayım. Kulüp başkanıyla şube sorunlusu hep beraber gitmeli. Mevcut yönetim hasbelkader Kokoskov gibi iyi bir koç denk getirse dahi yönetmeyi beceremez, ya mobbing uygular ya istediği adamları almaz.

Ali Koç ve Sertaç Komsuoğlu yönetiminde bizden bir bok olmaz kısaca.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1118 : 20 Kasım 2021, 00:33:24 »
3 sene kalırsa izleyici de kalmaz marka da .... bence kasten yapıyorlar, mantıklı başka bir açıklaması yok
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Üye
« Yanıtla #1119 : 20 Kasım 2021, 00:50:12 »
Biraz basketbol dışı gibi olacak ama,

Ali Koç=Aziz Yıldırım'ın daha genci ve yakışıklısı.

Bize Aziz Bey'le el sıkışmamış, onun tedrisatından geçmemiş biri lazım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1120 : 20 Kasım 2021, 00:56:24 »

Keşke bu dediğinin yarısı kadar olsaydı diyecek milyonlarca insan var şu an yalnız..

• Üye
« Yanıtla #1121 : 20 Kasım 2021, 01:06:04 »
Keşke bu dediğinin yarısı kadar olsaydı diyecek milyonlarca insan var şu an yalnız..

Sportif başarı olarak öyle tabii, 2010 öncesine bakarsak yanına bile yaklaşamaz hatta. Ama ben kişilik ve yönetim tarzı olarak söyledim daha çok.

Aynı kibir, aynı iş bilmezlikler, dışarıya karşı çizilmeye çalışılan aynı imaj. Biraz başarılı olanın hemen cezalandırılması filan. Taraftarı, basın mensubunu azarlama, alaysı küçümseme, hatta tribünden üstüne atlayıp saldırma. Aziz saldırmazdı da tehdit ederdi bol bol. Birebir aynısı.

Sırf Rahmi Koç'un oğlu diye göze çok gözükmüyor bunlar. Erganili müteahhit imajı yok diye, yalılarda büyümüş diye.

Yoksa bırakın 4 seneyi, 4 ayı bile göremezdi istifa sesleri olmadan.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1122 : 20 Kasım 2021, 06:02:44 »
Biraz basketbol dışı gibi olacak ama,

Bize Aziz Bey'le el sıkışmamış, onun tedrisatından geçmemiş biri lazım.

Aziz yıldırım döneminin 3 temmuz öncesi ve sonrası diye ikiye ayırırsak ikinci dönem için doğru, ilk dönem içinse yanından bile geçemez Ali koç.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #1123 : 20 Kasım 2021, 11:01:15 »
Bana göre dövizin yükselmesi gerçekten kulüplere büyük külfet oldu. Neredeyse ikiye katladı. Yönetimin eli kolu bağlı. Kokoskov attı kazığı gitti. Koç için çok geç kalınmıştı. Erdem Can bile NBA ile anlaşmıştı. Mecburen gidildi bu koça.

Benim düşüncem bir guard alınırsa yani oyun kurucu,tabi bu Perez degil, takım bu durumdan çok daha iyi olacaktır. Guduriç formsuz. 4 numara da Polonara Barthel'in sakatlığından dolayı yalniz kalıyor. O açıdan mecbur Booker oynuyor. Booker da burayı dolduramıyor. Savunma zaafları var. Nando ve Guduriç savunmacı değiller. Hücumda da sapır sapır dökülünce ki nedeni oyun kurucunun olmaması,mağlubiyet kaçınılmaz oluyor. Koç'a ilk geldiğinde sabır gösterip bir bakalım demiştim. Ama görünen oki, Koç bu işi götüremeyecek. Gitsin diyoruz ama piyasa da koç yok. Gelecek olan bundan daha iyi olmayacaktır bu şartlarda. Barthel döner ve iyi bir guard transfer edilirse ben hala play off yapacağına inanıyorum. Çünkü bu kadro iyi bir kadro. Tek eksiği skorer,oyunu okuyabilen bir guard.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #1124 : 20 Kasım 2021, 11:26:34 »
Bana göre dövizin yükselmesi gerçekten kulüplere büyük külfet oldu. Neredeyse ikiye katladı. Yönetimin eli kolu bağlı. Kokoskov attı kazığı gitti. Koç için çok geç kalınmıştı. Erdem Can bile NBA ile anlaşmıştı. Mecburen gidildi bu koça.

Benim düşüncem bir guard alınırsa yani oyun kurucu,tabi bu Perez degil, takım bu durumdan çok daha iyi olacaktır. Guduriç formsuz. 4 numara da Polonara Barthel'in sakatlığından dolayı yalniz kalıyor. O açıdan mecbur Booker oynuyor. Booker da burayı dolduramıyor. Savunma zaafları var. Nando ve Guduriç savunmacı değiller. Hücumda da sapır sapır dökülünce ki nedeni oyun kurucunun olmaması,mağlubiyet kaçınılmaz oluyor. Koç'a ilk geldiğinde sabır gösterip bir bakalım demiştim. Ama görünen oki, Koç bu işi götüremeyecek. Gitsin diyoruz ama piyasa da koç yok. Gelecek olan bundan daha iyi olmayacaktır bu şartlarda. Barthel döner ve iyi bir guard transfer edilirse ben hala play off yapacağına inanıyorum. Çünkü bu kadro iyi bir kadro. Tek eksiği skorer,oyunu okuyabilen bir guard.

erdem can kaç ay bekledi bu capsizlar futboldaki emre gibi onu dusunmeyince adam fırsat buldu ve gitti