Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 132791 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ynt: Fenerbahçe Beko-Bayern Münih | Euroleague 26. Hafta
« Yanıtla #1965 : 10 Şubat 2022, 01:59:41 »
Aslında ivmeyi yakalamışken vurup geçsek iyi olurdu. Herşeyin başı sağlık tabi
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe Beko-Bayern Münih | Euroleague 26. Hafta
« Yanıtla #1966 : 10 Şubat 2022, 14:16:02 »
Aslında ivmeyi yakalamışken vurup geçsek iyi olurdu. Herşeyin başı sağlık tabi
Bence iyi oldu erteleme. Madrid galibiyeti sonrası takımın olası gevşemesini/enerji boşalımını bu şekilde geçirmiş oluyoruz. Fiziksel/mental refreshing için tam da gerekli olan yerde geldi bu ara…

Maccabi deplasmanının ertelenmesi de çok iyi olmuştu. Pierre’siz çıkacaktık yoksa… Araya olası bir mağlubiyet sokmamış olduk. Şimdi Vesely bile sahada olabilir.

Her iki maçı da kazanırız umarım
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2022, 14:16:50 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #1967 : 10 Şubat 2022, 14:18:14 »
Tam istim üzerindeyken iyi mi oldu, kötü mü oldu karar veremedim. Ama önümüzdeki günlerde sakatların da dönmeye başlayıp maç ritimlerini bulacağını düşünürsek bu ertelemenin avantajımıza olacağı sonucu ortaya çıkar. O zaman kadar en azından Vesely hazır olur ki bu bile başlı başına bir artı.

Bence, hazır takımda iyi durumdayken Vesely tam iyileşene kadar dönmesin

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #1968 : 10 Şubat 2022, 18:25:29 »
dün akşam itibari ile sezon bitmiştir. nokta.
bunu da yazayım, takım bizi göt etti. sezon şimdi başlıyor. ve acayip bir umut veriyor. savunma kolay kolay geri gitmez, onun için her şey yeniden başlıyor. sadece de colo yu takıma tekrar monte ederken çok dikkatli olmak lazım. tek kafada soru nando, ? takıma girince takım nasıl etkilenecek.
lükse bakar mısınız? nando takıma girince takımı bozar mı? acaba diye endişeleniyoruz.
bu arada veselyin savunmada takımı daha da yukarıya çekebileceğini düşünüyorum. hücumda zaten çekecek.
henry ----- pierre floyd vesely acayip bir savunma takımı olur. ----- olan yere başta hazer, ismet, guduriç girse de takım savunmada düşmez, ama nando girdiğinde ne kadar düşecek?

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #1969 : 10 Şubat 2022, 20:26:51 »
bunu da yazayım, takım bizi göt etti. sezon şimdi başlıyor. ve acayip bir umut veriyor. savunma kolay kolay geri gitmez, onun için her şey yeniden başlıyor. sadece de colo yu takıma tekrar monte ederken çok dikkatli olmak lazım. tek kafada soru nando, ? takıma girince takım nasıl etkilenecek.
lükse bakar mısınız? nando takıma girince takımı bozar mı? acaba diye endişeleniyoruz.
bu arada veselyin savunmada takımı daha da yukarıya çekebileceğini düşünüyorum. hücumda zaten çekecek.
henry ----- pierre floyd vesely acayip bir savunma takımı olur. ----- olan yere başta hazer, ismet, guduriç girse de takım savunmada düşmez, ama nando girdiğinde ne kadar düşecek?

Ben bir düşüş olacağını sanmamakla birlikte olsa bile öyle kafayı takacak kadar bir fark olacağını sanmam, Nando savunmacı kimliği olan bir guard değilse de aklıyla ve tecrübesiyle savunmayı aksatmayan bir oyuncu. Üstesinden gelecektir, yeter ki tam sağlıklı dönsün.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2022, 20:29:49 Gönderen: bothersome man »
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #1970 : 10 Şubat 2022, 23:24:34 »
melih savunmada ne yapıyorsa nando 2 katını yapar

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1971 : 11 Şubat 2022, 15:01:49 »
melih savunmada ne yapıyorsa nando 2 katını yapar
bence Melih ile kıyaslamak doğru değil, çünkü süresini alacağı oyuncu Melih olmayacak, Henry ve Guic olacak, İsmet ve Şehmus olacak. Sonuçta 4 oyuncu 80 dakikayı paylaşırken, şimdi 5 oyuncu paylaşacak. Ben De Colo nun öyle İhsan Bayülken in devamlı vurguladığı kadar büyük bir kara delik olduğunu kabul etmiyorum savunmada. Belki elit bir savunmacı olmayabilir ama zekasını da kullanarak gayet mücadele ediyor, boş toplara atlıyor, hücum faul yaptırıyor..
Umarım kalitesi ile orantılı olur dönüşü ve takımı bir üst seviyeye çıkarır. Ben hala son top için iyi bir De Colo kadar kimseye güvenemiyorum takımda.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #1972 : 11 Şubat 2022, 18:12:39 »
bence Melih ile kıyaslamak doğru değil, çünkü süresini alacağı oyuncu Melih olmayacak, Henry ve Guic olacak, İsmet ve Şehmus olacak. Sonuçta 4 oyuncu 80 dakikayı paylaşırken, şimdi 5 oyuncu paylaşacak. Ben De Colo nun öyle İhsan Bayülken in devamlı vurguladığı kadar büyük bir kara delik olduğunu kabul etmiyorum savunmada. Belki elit bir savunmacı olmayabilir ama zekasını da kullanarak gayet mücadele ediyor, boş toplara atlıyor, hücum faul yaptırıyor..
Umarım kalitesi ile orantılı olur dönüşü ve takımı bir üst seviyeye çıkarır. Ben hala son top için iyi bir De Colo kadar kimseye güvenemiyorum takımda.
abi aynı fikirdeyim sadece melih örneği ironiydi bu de colo takıma zarar verir muhabbetini kafam almıyor saf 2 numarada kullanılan de colonun avrupada muadili yok(hücumda) bizimde takıma gelmese mi acaba deme lüksümüz olmadığını düşünüyorum istediğinde fena savunma yapmıyor yeter ki istesin şimdi istememe şansı da yok

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1973 : 12 Şubat 2022, 00:02:15 »
play off'larda her şey değişecek tüm takımlar dişlileri sıkacak o zaman De Colo'nun özel performanslarına ihtiyacımız olacak, şu anki oyuna ve rakiplere bakmak çok sağlıklı olmaz.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1974 : 12 Şubat 2022, 01:01:57 »
An itibariyle şampiyonluk oranları:
Barca:4
Real:4.5
Efes:7
CSKA:7
Milano:9
Fenerbahçe:17
Oly:17
Zenit:21
Kazan:21
Bayern:51
Monaco:51
Maccabi:67

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1975 : 12 Şubat 2022, 01:05:27 »
Ne saçma iş sıralama yükselişe geçen takımın oranı yükseliyor.

• Üye
« Yanıtla #1976 : 12 Şubat 2022, 01:19:28 »
Nando'nun tweeti gördünüz mü?

Bu adam da parkeye çıktığında Guduric gibi topu yer, savunma falan aksamaz kimse merak etmesin. Tweetten sonra emin oldum  ;)

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1977 : 12 Şubat 2022, 02:46:57 »
Nando'nun tweeti gördünüz mü?

Bu adam da parkeye çıktığında Guduric gibi topu yer, savunma falan aksamaz kimse merak etmesin. Tweetten sonra emin oldum  ;)

ne atmış görmedim pek twitter'â bakmıyorum paylasabilir misin

• Üye

• Üye
« Yanıtla #1979 : 15 Şubat 2022, 23:09:28 »
Mundo Deportivo'ya göre Larkin ve Micic seneye ayrılıyormuş Efes'ten.

Larkin--->Real Madrid
Micic--->NBA