Voleybol > Fenerbahçe Kadın Voleybolu

KUPA VOLLEY | Şampiyon FENERBAHÇE!!!

<< < (24/24)

iHTiYaRDeRKi:

--- Alıntı yapılan: ertugrul_solomon - 25 Mart 2024, 00:59:58 ---Bunu ben yazacaktım, madem orda yedek pasör gelsin biz de yedek olsun. Ben Naz'ı severim. Bugün oyuna girdi çift vuruş yaptı, anında çıkardı oyundan Ferhat. Buse yerine gelsin biz de oynasın arada oynar ligde.

--- Alıntı sonu ---
Buse iyi bir yedek olur dedim ama kendini hiç geliştiremedi aynı Selin gibi, Alagözde zaten süre bulamazda, Gelişimdede çok kötü. Bu gençler eline bulunmaz fırsat bulmuşken, daha geriye nasıl gider çok kızıyorum,
Naz'a gelirsek para yüzünden Fenerbahce den ayrılabilir ama o defteri kapadıktan sonra Fenerbahçe de neden kalmak istemez, sonra takım takım gezersin,
Naz ayrıldıktan sonra pasör sıkıntısı çektik, uzun bir aradan sonra Rahmetli Hakan beye sormuştum, yeni yapılanmaya Naz, yanılmıyorsam Neriman-Gözde ve ismini hatırlamadığım biri daha vardı. Biz elimizden geleni yaptık, ama istemediler demişti. O günden sonra umrumda değil. Takım takım gezsin

altann:
Bence MVP ARİNA olmalıydı.
Bu hoca hiç gerek yok ne yapabileceğini çok net gördük.
Rus orta oyuncunun iyi olduğunu herkes gördü.
Adam oyuna müdahalede 00000000 sıfır.
Kim gelse bunda daha az başarılı olamaz.Vakıfın bu kadar kötü olduğu yılda bizim bütün kupaları almamız gerekirdi.

Birde görüntülerde vardı lavaşini cebine süs koyuyor, komedi çapsız.
Hemen gönderilmeli.

İyi bir hoca alsak eğer oluyorsa Cristina olmuyorsa iyi bir 4 numara ve iyi pir pasör bizi her alanda favori yapar.

Ertan Ürkmez:

--- Alıntı yapılan: iHTiYaRDeRKi - 25 Mart 2024, 03:07:38 ---Buse iyi bir yedek olur dedim ama kendini hiç geliştiremedi aynı Selin gibi, Alagözde zaten süre bulamazda, Gelişimdede çok kötü. Bu gençler eline bulunmaz fırsat bulmuşken, daha geriye nasıl gider çok kızıyorum,
Naz'a gelirsek para yüzünden Fenerbahce den ayrılabilir ama o defteri kapadıktan sonra Fenerbahçe de neden kalmak istemez, sonra takım takım gezersin,
Naz ayrıldıktan sonra pasör sıkıntısı çektik, uzun bir aradan sonra Rahmetli Hakan beye sormuştum, yeni yapılanmaya Naz, yanılmıyorsam Neriman-Gözde ve ismini hatırlamadığım biri daha vardı. Biz elimizden geleni yaptık, ama istemediler demişti. O günden sonra umrumda değil. Takım takım gezsin

--- Alıntı sonu ---

Ağbi eşi de Galatasaray'da zaten. Uzak dursun bu camiadan. Tamam iyi profesyoneldi teşekkürler ama bir daha girmesin kapısından bu camianın mümkünse. Bir de fanlık gibi saçma sapan işler başladı bu sosyal medyanın gücüyle, yok Nazcılar, yok Edacılar, yok o ona pas attırtmıyor gibi bir sürü saçma dedikodu. Ki gördük ki Eda son üç kupayı gençlere kaldırtı. Şampiyon olalım onu da Stysak'a kaldırtacağına eminim bu arada. 

Ertan Ürkmez:
FBTV'de kızların çıktığı kupa özel yayınına baktım. Programın sonuna doğru Ali Koç da katılmış canlı yanına. Gergin olarak başladığı konuşmasının bir cümlesinde seneye çok daha güçlü olacağız dedi, diğer cümlesinde seneye biz (yönetim)  yokuz dedi.  ???

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git