Basketbol > NBA-NCAA-WNBA

NBA All Star

<< < (21/22) > >>

franz392:
Her yıl daha çok gevşiyorlar ve daha çok üçlük deniyorlar. Batıda Paul olmasa birkaç düz smaç dışında sadece üçlükle sayı bulacaklardı 24 dakika boyunca. İnsan biraz spektaküler hareketler bekliyor ama onun yerine Harden'ın skor kasmaya çalışmasını izliyoruz. Kobe'nin çemberde uzun süre turlayıp potaya giren basketi güzeldi sadece su an kadar :)

smith jr:
İzlediğim en sıkıcı All Star maçı

Bülent:
Yıllardır izlemiyordum.
Kobe'nin hatrına izleyeyim dedim.
İzlemez olaydım.

Hakan Yaman:
İyice bokunu çıkardılar. Son 7 - 8 senedir cıvımaya başlamıştı zaten. Ama özellikle bundan önceki son iki All-Star'da (2014 ve 2015) laçkalık tavan yapmış, ayrı bir boyuta geçmişti. Gün günden kötü dedikleri bu gece görüldü. Eskiden çaylaklar maçı bu kafayla oynanırdı. Şimdi onlar nispeten daha maça benzer bir şey oynuyor; ama bunlar...

2005 ve öncesi hangi All-Star'ı bulursanız (ki bir çoğunun full kaydı You Tube'da var) izleyin derim. Kastımı anlar, ayrıca çok da keyif alırsınız. Mesela 1998 All-Star'ı maç keyfi açısından benim için doyumsuzdur. Tam bir maç havasında ama yıldızların - en başta Jordan - repertuvarında ne varsa cömertçe sergilediği, genç Kobe'nin bu ilk All-Star'ında Jordan'a karşı kendini ispatlamak için canını dişine taktığı bir basketbol maçı... Evet, özellikle basketbol maçı dedim. Ya bu gece oynanan?

Evet, evet... Kobe'nin ilk All-Star'ı olan 1998 ile son All-Star'ı olan 2016'yı ayrıca "NEREDEN NEREYE?" sorusu etrafında mukayese amaçlı izlemeli...

Semazen:
Dün gece tesadüf etti ve smaç yarışmasının tekrarını izledim.
Benim şampiyonum kesinlikle Gordon.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git