Basketbol > NBA-NCAA-WNBA

NBA All Star

<< < (3/22) > >>

Andrew Goudelock:
Kobe'nın son sakatlığı geçti abi önümüzdeki hafta dönüyor. Kendisi feragat edeyim demez ise oynayabilir. Ama geçtiğimiz günlerde All-Star da bana değil de hakeden kişilere oy atın dediğini düşünürsek bu da az bir ihtimal değil

Hakan Yaman:
Batı kazanırsa Curry MVP olur. Şu tabloda doğunun şansı daha yüksek gibi duruyor ama batı kazanırsa MVP bizden çıkar. :D

Benimki umut tabii. Yoksa Durant böyle oynarken zor.

Yedekleri de beklemek lazım.

LaMarcus Aldridge gibi bir adamın hak ettiği oyu alamaması sinir bozucu. İşte popüler kültür böyle bir şey. O dururken Griffin'e oy vermek akıl alır değil. Gerçi o da iyi sezon geçiriyor, Love'da çok iyi başladı sezona, biraz durulsa da... Ama ne olursa olsun, Aldridge şu an ikisinin de önünde...

Hakan Yaman:
All Star ilk beşinde olmayı hak ettiği halde yine es geçilen LaMarcus Aldridge konuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

All-Star ilk beşleri açıklandıktan sonra en büyük eleştiri, Portland Trail Blazers'ın süper starı LaMarcus Aldridge'ın, Batı ilk beşinde olmamasına getirilmişti.

Bugün basına konuşan Aldrigde ise seçilmesi gerektiğini söyledi.

Aldridge, "Bu tarz şeyler daha önce de oldu. Çevremdeki herkes benden daha çok üzüldü. Ben iyiyim. Böyle şeyler oluyor. Benim düşünceme göre ilk beşte benim başlamam gerekiyordu." dedi.

Şuana kadar gösterdiği performansla ismi MVP ödülüyle de anılan Aldridge, bu sezon 43 maçta 36 dakika süre alırken, 24.7 sayı-11.6 ribaunt-2.9 asist-1 blok ortalaması tutturdu.

16 Şubat'ta New Orleans'ta oynanacak olan 2014 All Star maçının ilk beşleri dün açıklanmıştı ;

Batı: Stephen Curry, Kobe Bryant, Kevin Durant, Blake Griffin, Kevin Love
Doğu: Kyrie Irving, Dwyane Wade, Carmelo Anthony, Paul George, Lebron James

http://www.derinnba.com/index.php/nba/haberler/item/2613-lamarcusun-all-star-isyan%C4%B1

fb_balkay:
abi yanız batı doğuyu perişan edecek real madrid'in efese yaptığını daha ağırını yapabilirler.çok korkuyorum. :(

Hakan Yaman:
Yedekler de açıklandı.

Doğu Yedekleri

John Wall (Washington Wizards)
DeMar DeRozan (Toronto Raptors)
Joe Johnson (Brooklyn Nets)
Paul Millsap (Atlanta Hawks)
Chris Bosh (Miami Heat)
Roy Hibbert (Indıana Pacers)
Joakim Noah (Chicago Bulls)

Batı Yedekleri

Chris Paul (LA Clippers)