Gönderen Konu: Ali Koç  (Okunma sayısı 43392 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Ali Koç
« Yanıtla #150 : 11 Mayıs 2021, 22:52:20 »
Bir ilk sayfadaki yorumlara bakın, bir de sonrasına...
Benim ne güvenim kaldı ne de inancım kendisine.
Şu 3 sene içinde doğru yaptığı tek hareket Volkanı göndermek oldu, ve sonra da geri getirmek (Altay cami gelişimin Volkandan kaynaklandığını düşünüyorum). Başka hiçbir faydası olmadı.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #151 : 11 Mayıs 2021, 23:06:04 »
Ali Koç ben olsaydım bugün şunları yapardım;

Önce hakem odasını basardım. ''Halis bu takım bugün kazanacak, yoksa senin 7 göbek sülâleni yok ederim, ben Ali Koç'um'' derdim. Yemin olsun yapardım bunu. Varsın önümüzdeki sene stada sokmasınlar, cezâ versinler.

Sonra kendi soyunma odama giderdim ve hocasından futbolcusuna hepsini tehdit edip ''hayâtınızı bitiririm'' derdim. ''bugün bu takım kazanacak, kazanmazsa hepinizin ismini yeryüzünden silerim'' derdim. Açık açık tehdit.

Ama nerde bunları becerecek Ali Koç? Eğer normal bi âilede doğsaydı, hiçbir şey beceremeyen silik bir tip olurdu Ali Koç. Allah'a her gün şükretsin Türkiye'nin en zengin âilesinde doğduğu için. Hakkını verebiliyor mu? Aslâ !

Fatih Terim'in hakeme ve futbolculara bi bakışıyla, bi kaş göz hareketiyle şampiyonluk belirlediği Türk Futbolunda Ali Koç gibi silik karakterler iş yapamaz. Kendisine lâf söyleyen medya mensuplarına bile tek kelime edemeyen bu kadar silik bir karaktere oy verdiğim için kendimden utanıyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #152 : 11 Mayıs 2021, 23:36:10 »
Inanilmaz hayal kirikligi. Azizden aldigi sportif rezillikleri  cok daha ileriye götürdü. Ilk sene kümede kalmamaya oynadik. Gecen sene ikinci yari baslar baslamaz ligden koptuk. Bu sene ise tarihimizin utanç tablolarina bir yenisini ekledi son macla.
Basket takimini getirdiği noktayı söylemiyorum bile.

Iyi bir is adami ama iyi bir spor yöneticisi degil. Bu camia miy miy adami kaldırmıyor. 3 sene oldu. Hala ogrenemedi.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #153 : 11 Mayıs 2021, 23:50:33 »
Ekonomik yönden katkıları için teşekkürler amaaaaaaaa sportif yönden büyük bir başarısızlık getirdi. Sportif başarı elde edemeyince, ekonomik başarı yani harcanan milyonlar da çöp olduğu için geriye doğru düzgün bir şey kalmıyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #154 : 12 Mayıs 2021, 01:06:10 »
Ali Koç ilk şeçildiğinde asla şampiyonluk sözü vermedi.İlk önce mali yapı dedi.Kısaca eski başkan gibi sallamadı.Ben şampiyonluk parolasının olduğuna bu süreçte inanmamıştım.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2021, 01:06:30 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #155 : 12 Mayıs 2021, 02:55:29 »
Ali Koç ilk şeçildiğinde asla şampiyonluk sözü vermedi.İlk önce mali yapı dedi.Kısaca eski başkan gibi sallamadı.Ben şampiyonluk parolasının olduğuna bu süreçte inanmamıştım.
Verdiği sözleri de biliyoruz...

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #156 : 12 Mayıs 2021, 03:24:04 »
bayrakları hazırlayın derken 3-7-6.olmamızı kutlayacağımızı kastetmiyordu heralde.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #157 : 12 Mayıs 2021, 05:03:27 »
Ali Koç'a karşı hep bir mesafem vardı, hem bu konu içinde hem de farkı konularda bunu sıkça dile getirdim. Ama serde Fenerbahçelilik var sonuçta. Başkanın kim olduğundan ziyade kulübün başarısı her şeyden önce gelir. Ali Koç'un ortaya koyduğu vizyonla heyecanlanmayan Fenerbahçeli de bir elin parmaklarını geçmez. Görülmemiş bir destekle kulüp yönetimini eline aldı. Yaptığı saçma sapan birçok şey de sineye çekildi.

Futbol dışı branşlara uygulamaya çalıştığı soykırımı, adı 'PARKEDE' diye başlayan bu forumda bile alttan alta desteklemeye kalkanlar oldu. Halen de devam ediyor, bu da kuruluş felsefesi amatör şublere destek olan forumun ayıbıdır, ayrı bir konu. En başarılı, altın çağını yaşayan, kusursuz şekilde işlemeye devam eden yapıları birbir bozmaya başladı. Başarısız denilen şubeyi daha başarısız hale getirmekle kalmadı, başarılı olanların da ekmeğine kan doğramaya kalktı.

Çok uzun uzun yazmayacağım sürekli tekrara giriyoruz zaten.

Ama başkanın bir konuda hakkını vereyim. Agnelli'yle olan dostluğu sayesinde söz verdiği gibi Fenerbahçe ve Juventus'u aynı seviyeye getirdi. Biz Juve'nin seviyesine gelemedik ama adamları kendi seviyemize çektik.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2021, 05:12:28 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #158 : 12 Mayıs 2021, 11:54:08 »
Ali Koç'a karşı hep bir mesafem vardı, hem bu konu içinde hem de farkı konularda bunu sıkça dile getirdim. Ama serde Fenerbahçelilik var sonuçta. Başkanın kim olduğundan ziyade kulübün başarısı her şeyden önce gelir. Ali Koç'un ortaya koyduğu vizyonla heyecanlanmayan Fenerbahçeli de bir elin parmaklarını geçmez. Görülmemiş bir destekle kulüp yönetimini eline aldı. Yaptığı saçma sapan birçok şey de sineye çekildi.

Futbol dışı branşlara uygulamaya çalıştığı soykırımı, adı 'PARKEDE' diye başlayan bu forumda bile alttan alta desteklemeye kalkanlar oldu. Halen de devam ediyor, bu da kuruluş felsefesi amatör şublere destek olan forumun ayıbıdır, ayrı bir konu. En başarılı, altın çağını yaşayan, kusursuz şekilde işlemeye devam eden yapıları birbir bozmaya başladı. Başarısız denilen şubeyi daha başarısız hale getirmekle kalmadı, başarılı olanların da ekmeğine kan doğramaya kalktı.

Çok uzun uzun yazmayacağım sürekli tekrara giriyoruz zaten.

Ama başkanın bir konuda hakkını vereyim. Agnelli'yle olan dostluğu sayesinde söz verdiği gibi Fenerbahçe ve Juventus'u aynı seviyeye getirdi. Biz Juve'nin seviyesine gelemedik ama adamları kendi seviyemize çektik.
Basketbolumuz Juventus’unki ile aynı seviyeye gelmesin de :) En son, iki sene kadar önce forma falan tanıtmışlardı. Sonra unutulup gitti o proje...

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #159 : 12 Mayıs 2021, 13:34:18 »
Benim en sevdiğim sözü profesyonellerin eline bırakıcam falan diyodu ya o.Emre,Erol,Volkan,Marco Aurelio,Mehmet Yozgatlı,Selçuk,Semih,Volkan Ballı mıydı o profesyoneller.Bi parti Comolli'ye dolandırılması yetti bu avrupai(!) şeyleri bırakması için.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2021, 13:35:29 Gönderen: south »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #160 : 12 Mayıs 2021, 14:25:01 »
Nereden nereye..
Ne umutlarla gelmişti oysaki :(
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #161 : 12 Mayıs 2021, 15:39:29 »
Inanilmaz hayal kirikligi. Azizden aldigi sportif rezillikleri  cok daha ileriye götürdü. Ilk sene kümede kalmamaya oynadik. Gecen sene ikinci yari baslar baslamaz ligden koptuk. Bu sene ise tarihimizin utanç tablolarina bir yenisini ekledi son macla.
Basket takimini getirdiği noktayı söylemiyorum bile.

Iyi bir is adami ama iyi bir spor yöneticisi degil. Bu camia miy miy adami kaldırmıyor. 3 sene oldu. Hala ogrenemedi.

iyi bir iş adamı olduğuna emin miyiz ?

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #162 : 12 Mayıs 2021, 16:05:02 »
Twitter'da yazmışlar:
"Cocu'yu gönderdikten sonra hoca olmayan Koeman'la devam etti küme düşüyorduk. Yanal gittikten sonra hoca olmayan Tahir Karapınar'ı getirdi Avrupa fırsatını kaçırdık. Üçüncü sezonunda Erol Bulut'tan sonra yine hoca olmayan Emre'yi getirdi şampiyonluktan olduk. İnanılır gibi değil."

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #163 : 12 Mayıs 2021, 16:29:21 »
Twitter'da yazmışlar:
"Cocu'yu gönderdikten sonra hoca olmayan Koeman'la devam etti küme düşüyorduk. Yanal gittikten sonra hoca olmayan Tahir Karapınar'ı getirdi Avrupa fırsatını kaçırdık. Üçüncü sezonunda Erol Bulut'tan sonra yine hoca olmayan Emre'yi getirdi şampiyonluktan olduk. İnanılır gibi değil."
iyi de emre geldiğinde 8 puan geride değil miydik? zaten şampiyonluk gitti gözüyle bakıyoduk son 2-3 haftada tekrar potaya girdik.emreyi getirdiğimiz için şampiyonluktan olmadık.ilk 30 haftayı kimse öyle görmezden gelemez yani.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #164 : 12 Mayıs 2021, 19:18:44 »
Twitter'da yazmışlar:

Son kısmı epey saçma olmuş. Sanki buraya Emre Belözoğlu getirmedi de Sivasspor maçından önce göreve başladı. O kısım hariç, doğru tespitler.