Gönderen Konu: Ali Koç  (Okunma sayısı 43385 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Ali Koç
« Yanıtla #195 : 22 Haziran 2021, 20:43:00 »
habertürkte şuan

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #196 : 24 Haziran 2021, 11:00:21 »
Metin Sipahioğlu'nun bırakması iyi olmadı. Duruşu,bilgisi ve dobralığı ile en iyi yöneticimizdi diyebilirim.

Çevrimdışı hangul

• Üye
« Yanıtla #197 : 24 Haziran 2021, 12:09:19 »
Aziz Yildirim in konusmasini dinliyor musunuz.

'Ali Koc, Fenerbahce A.S. yap, ben almaya talibim basina da Obroadovic i getirecegim.'

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #198 : 24 Haziran 2021, 19:42:00 »
Bugünün bana öğrettiği ders: Ali Koç kötü bir başkan. Ancak Aziz Yıldırım kötü bir insan.
Umarım birisi iyi bir başkan olur. Diğeri de iyi bir insan. Böyle olmasını çok isterim. Geç olmadan...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #199 : 24 Haziran 2021, 20:23:58 »
Bugünün bana öğrettiği ders: Ali Koç kötü bir başkan. Ancak Aziz Yıldırım kötü bir insan.
Umarım birisi iyi bir başkan olur. Diğeri de iyi bir insan. Böyle olmasını çok isterim. Geç olmadan...

Bu mesaja ilave: Ali Koç'un iyi bir başkan olmak için hâlâ şansı var. Boş geçen üç seneye rağmen son bir kredisi... Fakat bu şahsın egosu öyle bir yerde ki, günde beş öğün toprakla karışık kepek ekmek yemesi gerek ki, birazcık insani hasletler boy versin, o nefs törpülensin.

Bugün yaptığı açıklamalar neydi öyle? Hele Nihat Özdemir'i sahiplenmesi, "ben Fenerbahçe'yim!" demesi, tribünleri karıştıracağını söylemesi vs. Allah kalbine hidayet nasip etsin. Kararmış büsbütün.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #201 : 25 Haziran 2021, 01:19:39 »
az önce eyüp yeşilyurt ile konuştukları programı izledim. başkanı tebrik etmek lazım çok şık hareket ama eyüp yeşilyurt’a da çok üzüldüm ya.gerçekten samimi bizler gibi fenerbahçe’yi çok sevdiği ve kulübün bulunduğu duruma çok üzüldüğü yüzünden belliydi birkaç kongre üyesi de imzasını geri çekmiş sonucunda da adaylığı düşmüş.keşke bi şekilde adaylık sürecini tamamlayabilseydi ama cesareti bile yeter.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #202 : 25 Haziran 2021, 01:27:31 »
Ahmet Ketenci başakşehirin asbaşkanıymış aynı zamanda rtenin dünürünün oğluymuş ilginç tercih

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #203 : 26 Haziran 2021, 10:22:08 »
Bir Allahın kulu da çıkıp hoca nerde başkan diye sormadı sanırsam ya da ben kaçırdım. Aziz Yıldırım sayesinde arada kaynadı gitti.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #204 : 26 Haziran 2021, 18:46:28 »
İlk seçildiği rakamın çok altında.Ya üyeler boş oy attı yada kongreye katılmadı.Bu uyarıdır.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #205 : 26 Haziran 2021, 19:04:45 »
İlk seçildiği rakamın çok altında.Ya üyeler boş oy attı yada kongreye katılmadı.Bu uyarıdır.
Tek adaylı seçime  niye akın etsin ki millet?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #206 : 26 Haziran 2021, 19:13:39 »
Protesto işte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #207 : 26 Haziran 2021, 19:45:24 »
Nasil daha basarili oluruz, buna istinaden bizleri rahatlatacak hicbir eylemi veya sozu yok.

Ali Koc sevdigim ve destekledigim bir baskan ve yaptigi fedakarliklari heleki kulubun durumu ve pandemi hesaba katinca taktir ediyorum

Ama sportif acidan basarisiz ve yaptigi yanlislarin bazilarinin farkinda ama bazilarinin degil ve ustune baska yanlislar yapmaya devam ediyor. Camiamiz bu secimi kazanacak bir baska baskan adayi olmasa bile yanlislarini soyleyecek guclu bir aday karsisina cikarabilmeliydi

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #208 : 28 Haziran 2021, 10:51:55 »
Ali Koç Aziz Yıldırım'a teşekkür mektubu göndermeli.

Aziz Yıldırım o konuşmayı yapmasaydı belki kongre Ali Koç için çok daha sert geçecekti ve daha az kişi oy kullanmaya gidecekti.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #209 : 28 Haziran 2021, 11:05:21 »
Tek adaylı seçime  niye akın etsin ki millet?
Hafta sonu formaları geçirip stadda olmak, Fenerbahçe ruhunu hissetmek için gidilirdi....

Ben örneğin, Ali Koç’u beğenmediğim ve bu mesajı seçime katılmayarak verebileceğimi düşündüğüm için (her ne kadar bahsettiğim atmosferi yaşamak istesem de) gitmedim. Benim gibi düşünen başkaları da olduğunu biliyorum...

20 bin küsur katılımdan 6500 katılıma düşen bir kongre için Ali Koç’un bu mesajı alması beklenir... Ama o hala hava çok sıcaktı falan demeye devam ediyor...